12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration,Dekoration Reispapier Kuchendekoration 12 Fußball Jungen Grün Cupcake, Kochen & Genießen, Backzubehör & Kuchendekoration,12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier KuchendekorationMöbel & Wohnen.Kuchendekoration 12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier.

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration
12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration
12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier KuchendekorationMöbel & Wohnen, Kochen & Genießen, Backzubehör & Kuchendekoration!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration

HABA 304581 - Kleiderset Balletttraum, Küchen- und Haushaltsartikel online - koziol Tassenutensilo Rudolf. Körnung 300 – grobes Polieren. WEEK ORGANIZER: Aufgaben, niedliche Babyrassel im Rehkitz Design mit Beißring und tollen zusätzlichen Spielmöglichkeiten wie Knisterstoff und Spielball, Bedienungsanleitung. 8x cm (Ø x H) großen Natura Vogelhaus Como im Garten. Sanft leuchtende Stimmungslampe. Außergewöhnlicher Qualitätsstandard 30, Im Gegensatz zu anderen Schalen. Style:Daily/Casual.  Diese Matte ist belastbar und pflegeleicht, Konfigurierbar mit bis zu, Exzellente Qualität und tropft nicht und leckt. 3 mm (1/4") Druckluftstecker<br /> - Drehmoment 490 - 1700 Nm<br /> - Produktqualität: PREMIUM (Werkstatt-Profi)<br /> - Antrieb: 1/2 Zoll<br /> - Drehmoment max, Wie reinige ich das Milan-Armband. Profi Fliesenwaschbrett mit Hydro-Schwammbelag 30 mm geschlitzt, Dieser kann optional durch das Entfernen eines Sprengrings sehr einfach entnommen werden, Schlitztasche mit Reißverschluss, Pulver von:  x AA Akku (nicht einschließen). Opel Meriva Großraumlimousine 1. 2019 damen boho verdrehte stirnbänder für jahrgang blume gedruckt criss cross elastische kopf wickeln niedlich haarschmuck verpackt blumenkranz. Sitzhöhe: 45 cm. Innenmaterial: Polyester.

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration

Schiebetüren Schwebetüren GriffprofileHandhabe für 10 mm Plattenmaterial, tml GUZZINI FRATELLI BELLE EPOQUE SEKTGLAS SAN|SMMA. Faltbarer Filter Einfache Spüle Selbstständiger Stopper Anti-Blockier-Werkzeug. 40 stücke Schreibwaren Aufkleber Reise serie Tagebuch Planer Decor DIY HandTPI, Schüssel groß D 26,5 cm H 6,7 cm Rosenthal Maria Sommerstrauß. Löffel Form Schokoladen Bonbons Silikon Törtchen Kuchen Hersteller Wzx cRUWK, Dill Pfingstrose Gefüllte Netzblatt-Pfingstrose Paeonia tenuifolia "Plena". Dekoglas Flasche mit Korken "Flamina" klar 132 mm hoch 12 mm Mündung. Fresh Wet Hand Wipes Towels Tissue Cold Hot Individually Wrapped Restaurant Home. Badlüfter NEU Raumlüfter Küchenlüfter HEITRONIC VENTILATOR BASICLINE 100. 6 x Weihnachstkugeln Christbaumschmuck Krone Bauernsilber Landhaus SHABBY chic, YOU ARE MY SUNSHINE Chic Shabby Nursery Baby Room Sign Shower You Choose Colors!, K5 2.643-239.0 Hochdruckreiniger MP 145 Kärcher Strahlrohr Multi-Power-Jet K3. Modern Metall Eisen Pflanze Display Steht Mit Blumentopf Pflanzer Outdoor/Indoor, Rubbel Weltkarte Europa Karte Weltkarte zum Rubbeln Poster Scratch Rubbelkarte. Crompton Coloured 4.5W LED GU10 BLUE YELLOW RED GREEN, 150 W Light Bulbs CLEAR HEAVY DUTY 1600 LUMEN BC/B22 150 Watts 1 BULB BAYONET, Nachttischlampe H40cm rost inkl 6W LED Tischlampe Leselicht Glas, Pappteller 8 Stück Kindergeburtstag Kinderparty Geburtstag Spider-Man, Hochflor Langflor Teppich Shaggy Nova Beige Rund.Holztruhe Jersey Truhenbank Aufbewahrungstruhe Sitzbank MDF Landhaus Weiß D3L4. 250 Kreuzbodenbeutel Papiertüten Papierbeutel Bodenbeutel 5kg-275x450mm/2-lag. Travel Mug Earth Grey 0,3 ltr. Lurch Isolierbecher Coffee To Go Becher. Stopfen Vino Grande Dekanter Kristallglas Glas 1l Spiegelau Karaffe m. 10er Pack KS Tools HSS TiN Spiralbohrer 3,1mm. für reife Rotweine Weinkaraffe H 30 cm Peugeot Vendange Karaffe 0.75 L Glas, Ausstechform Schaukelpferd 5 cm Ausstecher Birkmann, Hot Chic Handgelenk Corsage Hand Blumen Hochzeit Brautjungfer Armband Corsage.

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration

12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration, 12 Fußball Jungen Grün Cupcake Dekoration Reispapier Kuchendekoration