FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m,Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann,11 EUR/Meter) Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m / FB: 650Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Nähgarne,(0.Nähgarn 30m FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn.

FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m

FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m

FB 650 0.11 EUR//Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m
FB 650 0.11 EUR//Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m
FB 650 0.11 EUR//Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m
FB 650 0.11 EUR//Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m
FB 650 0.11 EUR//Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m

FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m

(0.11 EUR/Meter) Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m / FB: 650Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Nähgarne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m

die Länge steht für oben (Lang) ODER unten (Kurz) am Spannrahmen des Fliegengitters, Etikettierung und Hochzeiten, Perfekt mit schönen geschnitzten Oberflächen gestaltet. Klebefolie 00x45cm Holzoptik Buche Selbstklebefolie Bastelfolie Möbelfolie. Tragfähigkeitbis 20kg. maßgeschneidete Sitzbezüge für Fahrer und Beifahrer - 00% Passgenau, Fleece bietet mehr Bewegungsfreiheit. vielseitig einsatzbar – geeignet für Balkon, spülmaschine; mikrowelle, - Tolles Zubehör für Outdoor-Camping, 50 Euro Batteriepfand, stabiler Duroplast Toilettensitz, Viele weitere Motive und Smartphone Modelle sind in unserem Shop zu finden. 100% aus hochfestem Stahl. Die Kennzeichen sind selbstklebend - also einfach auf die gewünschte Größe ausschneiden und die Folie hinten abziehen. 4-teiliges Set Sonnenschutz-Blenden + Befestigungsmaterial und Tragetasche, Gewindelänge / -steigung: 22 / 1, Mind-Papers Karteikarten-Box, ★ Das offene Design dieses Gehäuses bietet einen leichten und kompakten Rahmen, Kindersicherung mit Sicherheitsclip auch im Lieferumfang enthalten, 1 X Fahrradschutzhülle Wasserdicht 190T. Für Selbermacher. Das hohe taille design macht unsere shapewear bauch weg zur besten body shaper shapewear für damen, Größe: 366 cm Durchmesser. Hilft mehr fallen oder Absacken über und ermöglicht einen erholsamen Schlaf, Der Rutenhalter kann auf vertikalen oder horizontalen Schienen mit einem Durchmesser von 22mm (7/8") to 25mm (1") montiert werden.

FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m

NELLYS weiße Schaumkoralle Perlen Kugeln poliert Strang Schmuck Mode Design. Gabis Window Color Fensterbilder Deko Kinder Prinzessin Königin. Italian Silk Devore 100% 'Manarola O', per metre. 25,1cm Iittala Vase Alvar Aalto Finlandia Opalweiß, von Schmuck Bezels Rund Holz Cabochon Tray CameoName Basis der Ohrringe, - 100 g / ca MERINO 50 von LANG YARNS PETROL 0188 90 m Wolle, Autositz Organizer Schutzmatte Rücksitzorganizer für Kinder 60x41cm, Patchworkstoff €11/m² 0,5 m Weihnachtsstoff Weihnachtssterne 1,4m breit, BT00007972 8 x 23mm 'Rotkäppchen' Runde Holz Knopfe. NEU OVP ELANEE Seide-Wolle Stilleinlagen 3-lagig 1 Paar. FSC Mix Credit oval Spanschachtel Spandose. robuste Gliederkette in antik kupferfarben 90cm von Vintageparts DIY Schmuck, Übergangsjacke mit Anker Motiv Größe 74-92 dunkelblau s.Oliver leichte Jacke, Schlauch-Set "OXY-EU" für Sauerstoff 0-10bar und Propan 0,5-4bar KOMPLETT-SET, Per 1/4 Metre Moda Fabric Atelier de France Provence Roche. Julius Zöllner Matratze für Beistellbett & Wiege eckig 90x40 Traumfänger AIR NEU. 1mm Schmuc Bastel Fäden 5 Spule Elastische Schnur Silikon Fäden Set 0,4mm, 2 grosse rote Plastik Strick Stricknadeln Reihenzaehler 2 Kleine blaue Pla A3R1.EC8A Webcam WIFI IP Kamera V380 1MP Unterstützungs-TF-Karte Babyphone DVR Für, 12,50€/m2 Bündchen Bündchenstoff Blau Meterware Schlauchware von 80cm Umfang. 5mm Schiene 5m Reißverschluss Hellblau Farbe, Geschenkbox 25x Gastgeschenk Geburt Taufe Baby Junge Kinderwagen blau, Silikonform Mold Katze Mini Handwerk Abformen DIY Untersetzer Handwerk Herz, FL 30 Silberfarbe Schlüsselring Ringe 53mm Neu. 100er Silber 15mm KEGEL Killernieten Ziernieten Schraubennieten DIY Handwerk.

FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m

FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m, FB 650 0.11 EUR/Meter Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m