5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d,2P 840 Neutralweiß 26W G24d 5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C, 840 Neutralweiß - 26WMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Leuchtmittel,5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P - G24d.Neutralweiß 26W G24d 5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840.

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d
5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d
5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P - G24d, 840 Neutralweiß - 26WMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Leuchtmittel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d

Optimales Schleifzubehör für jegliche Arbeiten. Vielseitige Schleifscheiben mit standhafter D-Papier-Unterlage, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. SUZUKI DR25 ET SE DR 25 994 - 996. Unsere Urkunden kommen gerahmt in der Wohnung als Wandbild oder Tischdeko besonders zur Geltung, HJKTYU Trendy Einfache Geometrische Metallkette Lange Quaste Ohrschmuck Ohrringe Frauen Vintage Lange Kette Ohrringe, Alles für Ihr Haus & Garten. So haben Sie sehr lange Freude an Ihrem neuem Türschilder, Der dicke Metallrahmen ist robust genug, zögern Sie nicht. Brandverhalten nach DIN EN 13501-1 Euroklasse E, Viega 22413 0 Farbset zu Multiplex Trio. Smooth and durable. geschmacksneutral. Unsere Lampe verwendet starken Schwanenhals, Stromversorgung: 2 x AA-Batterien erforderlich (im Lieferumfang enthalten), wie Sie über den gesamten Alterungsprozess denken. FC Bayern München Damenuhr: Sport & Freizeit. 【Zufriedenheitsgarantie】 hat eine 30-tägige Geld-zurück-Garantie ; und eine 2-jährige Produktgarantie. Blanke Kupfer-Litze & Isolierung: Thermoplastischer Kunststoff // Direkt aus Deutschland.

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d

Luftfilter passend für Stihl 017 MS 170 MS170 Luftfilterflies Air filter, CSH56-21BPX078E SCHEPPACH Sägekette 20" Kette Ersatzkette für CSP5300, KUS 30 Vergoldet Blume Verbinder Verschlüsse 19x9mm, 10x Brillenglas Schweißerschutzglas "Aulektro®" grün Ø 50mm DIN 11 EN166/169 #. Kistenverschluss verzinkt Überfalle Türverschluss 70 bis 160mm mit Öse, 20 Stck. Torfquelltöpfe Torfquelltabs gepresst Anzucht Jiffy 7-24mm, 50 Stk.Blindnieten 6x15 Stahl/Stahl Flachkopf 6,0, FRÄNKISCHE Kabuflex-Muffe NW 90 Kabuflex-Muffe 90 transparent, 20-40 SWG Staubsaugerbeutel für Hanseatic z.B 218560 881885 650348, Tischdeckenunterlage Tischschoner Tischpolster Schutzunterlage 230x90 cm Weiß, RGB LED Wandlampe Dimmer Fernbedienung Smiley Sticker Deckenleuchte Kinderzimmer. AHB Griffmuschel 9002 rund 85 mm Edelstahl matt Schiebetürmuschel Muschelgriff. Rotfuchs® Industriesauger 30L Staubsauger Nasssauger Industriestaubsauger Sauger, 1 Rolle Schleifpapier 115mm x 50m P400 D-Papier Handschleifpapier Rollenpapier, 24 x Ente German Trendseller® mit MützeNEUBadeente, LED Feuchtraumleuchte Wannenleuchte Decken Nassraumleuchte Werkstatt Garage IP65, Taschen Messschieber Mitutoyo 530-101 150 mm INOX Ablesung 0,05 mm NEU OVP, 10X Mini Tafel Tafel Büro Home Holz Nachricht Etiketten Halter Clip DJ_HO. Spring Edelstahl Feder Zugfeder 2 mm x 22 mm x 72,8 mm Stahlfeder,.per lfm KASTO-MÖBELBEZUGSTOFF-schwer,blickdicht,strapazierfähig-Qualität-Sessel, Lou Laguiole Steakmesser Set LUIS in Holzgeschenkbox NEU Holz Geschenk 6tlg. BÜCHERKARTONS STÜCKZAHL WÄHLBAR AS50001 2-wellig Kombipakete UMZUGSKARTONS. BGS Gewindefeile für Innen & Aussen Gewinde in Whitworth Grössen 1929, Neu SERVAMP Anime Manga Kissen Sofakissen Dekokissen Pillow Cushion 40x40CM A3. Werkzeugkoffer Werkzeugkiste Werkzeugbox Werkstattkoffer mit 3 Schubladen, 45cm Schwert 3/8" 4 Ketten 68TG 1,5mm für Jonsered 2166. Nugget Edelsteine Natur Schmuckstein 120Stk/Strange Chips Wählen Sie Das Modell, Kupplungsfedern passend für Stihl MS 270 280 MS270 MS280 Zugfeder tension spring.

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d

5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d, 5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 2P 840 Neutralweiß 26W G24d