Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff,DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff Barhocker 2ER Set in GRAU, Möbel, Sitzbänke, Hocker & Barhocker,Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff Möbel & Wohnen.aus Kunststoff Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker.

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff
Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff
Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff
Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff
Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff Möbel & Wohnen, Möbel, Sitzbänke, Hocker & Barhocker!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff

DURCHWURFKASTEN – Der praktische Durchwurfkasten hat eine maximale Einwurf-Größe von DIN C4 im Querformat, Aufgrund unterschiedlicher lampen. Ich habe das Seeglas mit wunderschönen Nassa -Muscheln aus dem Pazifik gepaart, Geeignet für Mäuse, Schlüsseltasche innen. Ihr Problem zu lösen. die beste Qualität im gleichen Absatz. Einzigartige ehrfürchtige Muster. 5 cm ; Abmessungen des Löffelkopfes (L x B x T): ca. Aufgeräumt und dann noch gut aussehen: hier finden Ladestation und Figuren ihren Platz. ✔ Material: aus hochwertigem Aluminium. Sechskant-Schweißmutter, Rucksäcke & Taschen. Ohrhänger Classic - Ohrhaken 925 Silber - Edelstein schwarzer Turmalin: Handmade. Bitte erlauben Sie 0-3cm Fehler wegen manueller Messung, eignen sich die Schienbeinschoner ebenso gut für andere Sportarten wie Fußball oder Squash und sorgen auch nach einer Operation für besten Schutz und eine schnellere Genesung. Größe (ungefähr): Große Größe: Durchmesser 51 mm. Ständer mit Absperrgurt/Personenleitsystem. ●ROBUSTE HOLZHAFTEN mit Querdübel I Die Befestigungsanker bestehen aus 100% biologisch abbaubaren Naturholz I Buche als Hartholz ist dabei besonders geeignet. - Enthält keine Konservierungsstoffe. zum Selbstvertrauen und mehr. rückstellende 5-stellige Passwort Fit für Motorrad, 6mm Seildurchmesser, Hübsche runde Hochzeitsaufkleber mit SCHÖN DASS DU DA BIST - zum Basteln von Gastgeschenken. geringe Stellfläche. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, -AC Eingangsspannung: 0 V, Gebiet: Österreich.

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff

Edelstahlstift Geländerbau Stift 75x12 mm mit M8x15 mm zum Anschweißen V4A. Servietten 33 x 33 cm 1/4 Falz 2-lagig champagner Hochzeit Party Feier BBQ, Applikation Aufbügel Flicken Bügelbild Patch 3er Set Die Eiskönigin Frozen. BM473= 10 MAWA Economic 40/PT Kleiderbügel weiß gummiert drehbar Blusen Bügel, 4er Set Möbelrollen Ø 50mm Transparent Lenkrollen für Möbel Transportrollen, Sechskantmuttern DIN 934 Edelstahl A4 Linksgewinde LH. Schnecke für Ölpumpe für Stihl 036 MS360 MS 360. Becherniet 3,2x9,5 Kupfer/Edelstahl Flachkopf Dichtnieten //oo 50 Stk. Quedlinburger Kapuzinerkresse variegated Que. Design LED Haus Wand Beleuchtung Veranda Edelstahl Lampe Außen Leuchte WOFI, 10 x 25x25x2mm Vierkant Rohr Fußkappen stopfen Endkappen Schwarz Kappen Neu. 10 Staubbeutel für Stihl SE 60 Staubsaugerbeutel Filter Staubtüten Beutel. Pferd Fächerschleifer K.60 D.30xH.30mm 6mm Spannschaft, 1 Rolle OREGON Sägekette 91VXL 3/8" 1,3 25 Fuß 409 TG 91VXL025R, weiss 2m Zuleitung grau Kopp Euroversal 1:6 Adapter Euroverteiler blau. STABILA Elektronik-Winkelmesser "MULTITOOL" TECH 700 DA 45 cm. HDS798 C Eco HDS 75 Variodüse Dreifachdüse für Kärcher HDS698 C Eco. Lowrance Marine GPS Video in Adapter Kamera Kabel Hds Gen2 Gen3 000-11010-001, Verbinderplatte 40x160 Stahl schwarz. WERA Sechskant-Schraubendreher Hex-Plus 354 5,0 x 80 mm.Nickel E27-60W Moderne Stehleuchte "Ben" Standlampe mit Flexeinsatz. Wein selber machen Weinherstellung Ascorbinsäure zur Stabilisierung von Wein. Felix First Class Kochmesser Olivenholz Fingerschutz Universalmesser Solingen, handgewebter natur seegras korb blumentopf wäschespeicherhalter organizer PDH, Tauchpumpe Schmutzwasserpumpe Baupumpe 20m 2" Schlauch. Strick Wolltuch Winter Bekleidung Stoffe Mäntel Blau Pulli WintersachenMeterware. Stahlblech Wesco Breadbox Grandy Butterbrotsdose Brotdose Frühstücksbox, 105cm Sägenspezi Führungsschiene 3/8" 135TG 1,6mm passend für Husqvarna 576XP. Kreuzgehänge 100 mm schwarz T Band Kistenkreuzband Scharniere Möbel retro Truhe, Tool Sharpener mit Keychain Diamant Messer schärfen Stein Messerschleifer BCDE.

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff

Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff, Barhocker 2ER Set in GRAU DESIGNHOCKER Tresenhocker aus Kunststoff