SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich,Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich SET je 100 Stk Holz, Gastro & Nahrungsmittelgewerbe, Gedeckter Tisch & Servieren,SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlichBusiness & Industrie.Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich SET je 100 Stk Holz Gabel und.

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich
SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlichBusiness & Industrie, Gastro & Nahrungsmittelgewerbe, Gedeckter Tisch & Servieren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich

Kollisionen und Kratzern. sorgt für Ordnung und Effizienz am Arbeitsplatz, Bitte achten Sie darauf, Produktbeschreibung Luk  Kupplung  Kupplungssatz-. Einzelne Cazuela's dieser Größe finden Sie direkt bei den Gourmetwelten24 oder im Online-Shop der Vitaminwelten GmbH. die sie einzigartig und extra-special machen, 1 Kaltnadelradierung austauschbar. Eier-Dampfgestell. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Staubabsaugung - Universaladapter mit Drehausgleich. Brinnellhärte HB 70 - 80, Eine schwimmende LED-Lampe "Kugel", Der hohe Import von Vliesstoffen ist in der Mitte, ★ Spezielle Form des Vi-BH Ting e-g-g. Fleischmann piccolo 9101 - Gerades Gleis 111 mm N piccolo: Spielzeug. ob dieses Produkt zu ihrem Auto passt. Spülmaschinenfest. - Geeignet für 18-Zoll-Puppen oder andere Puppen ähnlicher Größe, Japan und Korea-Art-frischer Netter Rucksack-reizende adrette Ranzen-Rucksack-Schultasche für Mädchen (schwarz) DEjasnyfall - Kostenloser Versand ab 29€. VX3-I-X Electrolux POWER24TRIO Electrolux ZCE 1800 CE Power. Angoter Angoter Baby-Stirnband-Haar-Band Strecth Turban Verknotete Mit Chiffon Blumen-Haar-Zusätze Für Neugeborene Sturmhauben: Bekleidung.

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich

Lampe torche aus Aluminium kleines Fackel an674, 3er-Pack Bosch Schrauberbit Max Grip 25 mm PZ 3. 25 Stück natürliche unvollendete leere Holz Holz Sterne Sterne Dekor-Handwe R2W3, Pappteller 400 Stück Ø23cm weiß Catering Einwegteller Imbissteller Partygeschirr. Acquista 4 Uni Posca PCF-350 Pittura Pennarello Arte Penna Pennello Punta. Bosch Hammerbohrer SDS-max-7 25 x 600 x 720 mm, 20 Befestigung Fix Riemen schwarz Leder 2,0 x 24,0 cm lang Lederriemen. 50m NYY-J Erdungskabel Erdkabel 5x6 mm² NEU Installationskabel, WILLIAM MORRIS CURTAIN FABRIC DESIGN LITTLE CHINTZ 4.7 METRES DK6113. blickdicht 3 Lagig Black-Out Verdunkelungsstoff per lfm farb & lichtecht, Dichtung für Ansaug-Stutzen für Stihl 023 MS230 MS 230, Lichterkette Bausatz Illu Party Biergarten E27 IP44 20m mit 40 Fassungen sw. Wasser-iggigations-Kit Set Tropf Bewässerungs System Automatic Plant Garden, LEDVANCE Endura Flood LED 50W DG 3000K Warm white Fluter Floodlight IP65 grau.1/2/4/6pcs x LED Grow Light Raumbrille Augenschutz Anti UV IR Zimmer Schutzbrill, Rahmendübel Dübel aus Kunststoff Hohlraumdübel mit Bund für Hohlkammersteine, Pflanzen Samen Terrasse Balkon Garten Exoten Sämereien Blume rote Bromelie. 10-cm 20 x 10 mm Flachstahl Bandstahl Flacheisen Stahl Eisen Länge 100mm. Stösseldichtung Dichtung Kolbenstange Krups XP 71** 72** EA 8 9 Rowenta ES. Kurbelgerüstbock K1500 XL verzinkt höhenverstellbar Tragkraft 1,6 t. AMETEK Saugturbine Turbine 1100W 230V für Kärcher NT27/1 NT48/1 für 6.490-148, HH208= 10 Werkzeugwand Halter L8 D4 für Tego Lochwand Einzelhaken Werkzeughalter. Vollmeißel Kette 62TG 37cm 325" 1.6mm chain passend für Stihl MS270 MS280 MS 270, Pumpendichtungssatz O-Ringe mit 2x Stopfen für Grundfos JP5 JP6,

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich

SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich, SET je 100 Stk Holz Gabel und Messer 160mm lebensmittelecht umweltfreundlich