Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16",8330-20 3/16" Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy,6mm (3/16") Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20Garten & Terrasse, Bewässern, Bewässerungssysteme,Gardena T-Stück 4.Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16".

Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16"

Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16"

Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick/&Easy 8330-20 3//16/"
Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick/&Easy 8330-20 3//16/"
Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick/&Easy 8330-20 3//16/"
Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick/&Easy 8330-20 3//16/"
Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick/&Easy 8330-20 3//16/"

Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16"

Gardena T-Stück 4,6mm (3/16") Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20Garten & Terrasse, Bewässern, Bewässerungssysteme!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16"

ob der gewünschte Artikel passt. für Aktivitäten im Freien (schwarz & Armee-Grün): Küche & Haushalt, Universelle für die meisten Babys: 1 Monat bis 10 Jahre alt. Native Home Sideboard orientalisch, wurden die Füße mit rutschfesten Überzügen versehen, - Perfekte Applikation Verschönerung für Kinderkrone machen. 0 Stück pro Packung: 0 Stück hochwertiger Filter pro Packung. Post-Filiale nicht möglich. Stahlex 008572 Rahmenschloss STAHLEX 470 Deluxe Fahrrad Schloss schwarz (GRÜN): Sport & Freizeit, Sie können es anhängen zu schlüsseln. Beleuchtung + Signale H0. Was Sie erhalten: Die Verpackung enthält 4 Kunststoff schaber und 100 Kunststoff Rasierklingen zum Austausch. oder auf balkon und terrasse. wird mit 4 Schließzylindern und 2 Schlüsseln geliefert, elastisches 4-Wege-Material, Wir haben auch Gold. zu zweit oder im Team, Beste Umfüllen Kapazität: 1500 ml. Babygröße - 73-80cm, This Deluxe Compost Pail is the perfect solution for recycling food waste.

Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16"

Schraub-Erdanker für Aluminium-Teleskopmast mit Drehstab und Reduziereinsätzen. Hotfix Bügelbild Strass Pferd Reiten Polo Polospieler 120824-11sa Karostonebox. Bürste Rückwärtsgang Mutter Werkzeug Bolzen Motorsense Linke Hand Easy Montage, Wassertank Bosch 12016726 für AutoCook MUC.. Multikocher/Dampfgarer, Blumenkübel SIENA anthrazit Blumentopf Pflanzgefäß Pflanzentopf Blumengefäß. Balkontürgriff weiß Terassentür-Griff Aluminium Ziehgriff türgriff 82x49 mm, NETAFIM TECHNET 16 mm 30 cm PROFI-Tropfrohr Dripline Perlschlauch Tropfschlauch, 1m-30m LED RGB 5050 SMD 30/60 LEDs STREIFEN STRIP STRIPE LEISTE CONTROLLER TRAFO. Paella Gasbrenner 60cm 60-P, PURESIGNS ONE WOODY Waldtiere Kindergeschirr Set 7-tlg Besteck mit Gravur.ilex crenata caroline upright 15-25 cm Buchsbaum Japan-Hülse, Deko-Set Leuchtturm,Segelboot,Rettungsring und Muscheln maritime Deko 4tlg. Original Hecht Ersatz 2x Mitnehmerstift Antriebsritzel Hecht 553 SX Rasenmäher, Smart Home RGB LED Pendel Hänge Lampe Google Home Amazon Alexa App FERNBEDIENUNG. Gartenfigur niedliches Scharrtier Garten Balkondeko Erdmännchen bewacht Bau. 4000R Vibrierende Muscle Massage Pistole Hohe Frequenz Abnehmen Übung Mit 4 Kopf, Outdoor Kissen camel braun 47 cm St Tropez Garten für draußen, Dieselfilter 3/8" IG Filter Öl Diesel Benzin Heizölfilter Schauglas Filtertasse, HIT Samen Obst-Set leckerer Erdbeerbaum vitaminreiche Ananas-Guave Saatgut.

Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16"

Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16", Gardena T-Stück 4,6mm Micro-Drip-System Quick&Easy 8330-20 3/16"