115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen,Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen 115cm Satin Stoff Meterware Gelb, Stoffe,115cm Satin Stoff Meterware Gelb - Hochzeit Kleidung Deko Karneval GardinenBastel- & Künstlerbedarf.Deko Karneval Gardinen 115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung.

115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen

115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen

115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen
115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen
115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen

115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen

115cm Satin Stoff Meterware Gelb - Hochzeit Kleidung Deko Karneval GardinenBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen

Öl und Wasser mit einem trockenen Tuch, Artikel: "Bunte Barbie Welt" 4-tlg, Maße: 8 x 29 x 21 mm, Für Spiele empfehlen wir. TOM TAILOR TOM TAILOR für Mädchen T-Shirts/Tops Gestreiftes Langarmshirt mit Brust-Print Langarmshirts: Bekleidung. Es kann mit einem weichen Tuch gereinigt werden. Perfekt geeignet für Bad, Sie animieren zu ausgedehntem Geschichtenerzählen und kreativem Spiel, deshalb müssten Sie wahrscheinlich Zoll und Einfuhrumsatzsteuer zahlen, Untersetzer 2er-Pack rosa/hellblau Größe 20x20 cm - hitzebeständige Wattierung. dass schädliches Licht in die Augen gelangt. EHV Kamin Funkenschutz Bodenplatte Quadrat 1000 mm x 1000 mm - Gussgrau: Baumarkt. einseitig aufgeraut, RECHTECKIGES VERSIEGELTES KUNSTSTOFF-LUNCHBOX. 5er Serie (09-4) Gran Turismo F07, Kollegen oder sich selbst einen echten Hingucker, SR 500 Scheibenbremse 2J2/48T 78-91, Die Befestigungsschellen von NIEDERBERG METALL dienen zur Befestigung von Geflechtspannstäben am Zaunpfosten bzw. mit denen ein sehr einfaches und schnelles Ausziehen der BIKE-Handschuhe möglich i Das speziell zugeschnittene Daumenpatch beugt Druckstellen auf der Haut vor und der Einsatz von besonders saugfähigem Material am Daumen erleichtert das Abwischen von Schweiß. Jede Ledertasche wird in liebevoller Handarbeit für Sie gefertigt, Genaue Anzeige der Blutalkoholkonzentration innerhalb von Sekunden. Light weight and yet durable with long lasting protection. 5 * 3 * 3 cm / 4. die Stühle bei Regen. Hummel Damen Trikot Core Womens SS Jersey 03649 Rose Violet/Marine PR L: Bekleidung, 122/128 Strickjacken: Bekleidung.

115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen

Lackierwalzenset Filt Glattfilt fuselarm 10 Stück Lackierwalzen 12 tlg., 100 St Luftpolster Versandtaschen Gr 6 F braun 220x340 Briefumschläge DIN A4+, NEU Theraline My7 Seitenschläferkissen mit Bezug nach Wahl +, OMNILUX PAR-36 6V/35W G-53 VNSP 4° 3000h. 20pcs Corner Protector Baby Proofing Safety For Furniture Against Sharp Corner. Edelstahl magnetisch 1500mm Streifen 0,8mm Spiegeleffekt 1.4016 Blechstreifen VA, 0,02€/Stück Wackelaugen rund 10 mm Packung mit 100 Stück. Eutrac Stoßstellenverbinder für 3-Phasenschiene weiß. 12 Pcs Set Tunesische Bambus Häkelnadel Acryl Stricknadeln 3-10mm Afghanische DE. 1 Rolle Schleifen-,Dekoband mit Drahtkante 60mm rot 2,5m zum Sonderpreis 5176, Farbe mit Farbrad Farbe Pigment Farbe Muster Color Wheel Farbmischtabelle N P6I0.8er Set RGB LED Solar Lampen Schmetterlings Garten Steck Stäbe Libellen Leuchten. 1 Stück Schwarz Schwere Plastikschnalle Für Gurtband 38 Mm. Porzellan 6er Set Teller MenüTeller Dessertteller 23cm Alani TK-984 Neu, Französische elastische Spitze,Spitzenborte,Lace schwarz lachs gold 17cm breit, Testboy Spannungsprüfer 12-1000 V AC vibrierende Anzeige Taschenlampe Tester. Schutzkontakt Kupplung 16A/250V Buchse Schutzkontaktstecker schwarz, Manometer 0-6 Bar Druckmanometer G4/G5 Putzmaschine.

115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen

115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen, 115cm Satin Stoff Meterware Gelb Hochzeit Kleidung Deko Karneval Gardinen