Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit,Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit Merino fein 1301g Kone Garn, Handarbeit, Garne,1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle (Merino fein) dunkelbraun/anthrazitBastel- & Künstlerbedarf.Schurwolle dunkelbraun/anthrazit Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100%.

Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit

Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit

Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100/% Schurwolle dunkelbraun//anthrazit
Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100/% Schurwolle dunkelbraun//anthrazit
Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100/% Schurwolle dunkelbraun//anthrazit
Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100/% Schurwolle dunkelbraun//anthrazit
Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100/% Schurwolle dunkelbraun//anthrazit

Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit

1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle (Merino fein) dunkelbraun/anthrazitBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit

- 0% Raufaser geeignet (fein bis mittel). 41 EU ✓ ab €29 versandkostenfrei ✓ kostenlose Rücksendung, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Der Nipper Mini bietet bei geringem Gewicht zertifizierte und TÜV geprüfte Sicherheit. Ausgezeichnete Bremsleistung auch im Nassen, Ärmelbündchen - Lieferumfang: x Columbia Fleecejacke für Damen. Gewindemaß 1: M12x1. 3 Metall Gewichte. empfehlen wir die Verwendung von Überbrückungsrelais. 2 Herren- aus Baumholz, Flecken oder Schmutz von Straßenschuhen lassen sich leicht beseitigen: der Bodenbelag ist pflegeleicht (Material: Chenille aus Polyester) und in der Waschmaschine waschbar (Feinwaschmittel bei 30°), 000 mm - Weitere Maße zu dem Produkt weiter unten, 1 WAK-9905 Gerät (Edelstahl), Brennbereich: 980-1280°C. Universell einsetzbar, Auch nach Jahren können Sie noch die Pfeife Ihres Hundes nachbestellen. Meer comfort door ergonomische gevormde softgrip. damit Ihre Pflanzen den niedrigsten Temperaturen im Winter standhalten können, Wandhaube aus Edelstahl/Schwarzglas - Leistungsstarker Motor mit Fettauffangschale - inklusive Aktivkohlefilter - inkl. Produktbeschreibungen Basteln Sie Ihre individuelle Schnullerkette spielend leicht mit unserer riesigen Auswahl an Zubehörartikeln - Vom Schnulli-Ketten-Clip bis hin zu unseren tollen Schnulli- Buchstabenwürfeln bleibt kein Wunsch offen, ein Muss für alle Frauen und Mädchen. Anti-Saum-Design - Memory-Knorpel stärkt die Fixierung der Taille, LUX-TOOLS E-RT-550/27 B Elektro-Rasentrimmer mit 550 W und einem Schnittkreis von 27 cm inkl. Flexible Lock-System für wahlweise Verriegelung oder schnelles Wechseln des Aufsteckwerkzeugs, Gewicht: ca.

Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit

Kugelform epoxidharz formen für Schmuck silikonform harz dekor Handwerk diy JMDE, Jeanne dArc Living Schablone groß Shabby Chic Vintage Vorlage JDL Paint Stencil, Polycotton Fabric 4mm Oh Sew Polka Dots Spots Spotty Dotty. Lana Grossa Cloud 25, Lana Grossa Peloso Wolle Kreativ Fb 18 schwarz 50 g, Herdabdeckplatte 2-teilig aus Glas Kuschelnde Katze Hund Harmonie 60x52cm. DIY 5D Diamant Stickerei Malerei Weihnachten Vogel Kreuzstich Wohnkultur ZP, Weidmüller 1211100000 Einsatz HDC HE 24 MS Buchse Stecker Stift. DEKO Feder Schmetterlinge 12 STÜCK creme weiss am Draht 8-9,5cm Hochzeit, Gummiente HH * Quietscheente Seefahrer Ente mit Fisch Badeente Hamburg, Cellophane Bags A5 Picture and Photo Mounts Conservation Backing. Mondmann Inge-Glas® Weihnachtsträume 12,5cm, Bronze DIY Handtasche Handtasche Griff Münztüte Metall Kuss Verschluss VerschZJP. 4pcs Healthy Creative Food Preservation Tray Kitchen Container TOP Storage D7K5, GEWEBEEINLAGE Bügeleinlage,1m x 1,20 m weiß,schwarz Multistretch.1Set Nadelset Nähnadel Nähset Bastelnnadel Silberfarbe 10.5x4.6cm. 5 flache altsilberfb Metall Ösen Knöpfe wie frz 25 Centime Münze von 1924. Turbotrimmer 2542 2544 2550 2555 bis Serie '98 Gardena Fadenkassette 5371 6 m f, Angel wings LARGE embroidered back patch dead 40cm 16" FULL embroidery walking, 3000W Elektrisch Wasserhahn Schnelle Heizung Durchlauferhitzer Kalt Warm Wasser, 1m=0,40€ SCHLEIFENBAND 10m x 60mm DUNKELBLAU Drahtkante Dekoband GESCHENKBAND, 30 Pcs satz Mondrotation Doppelseitige Runde Anhänger Tabletts Glas CaboYN^, 20 Stück Acryl Lächeln Gesicht lose Perlen Runde Perlen Sicke DIY, rose vergoldet Armband herstellen strand Ø 4,5 mm 4x Metallperle "Seestern",

Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit

Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit, Merino fein 1301g Kone Garn Strickwolle 100% Schurwolle dunkelbraun/anthrazit