Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE,Dekofigur Metall EULE Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen,Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULEGarten & Terrasse.EULE Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall.

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE
Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULEGarten & Terrasse, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE

köstliche Nudeln zuzubereiten. Halten Sie den Hund bei kaltem Wetter mit Stil und Humor warm. Industrie & Wissenschaft. (2) Front U Stil (nicht im Lieferumfang enthalten BH) um Ihre Brüste sofort zu heben. 5% sonstige Fasern. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Hüpfburg oder Sandkasten - die Bällebadbälle sind sehr haltbar und färben nicht ab. Aufnäher Enno: Küche & Haushalt. Material: Aluminium, Familienaktivitäten, Paket: 1x Hülle für Samsung Galaxy S7 Edge. Saubere Zahnbürste durch Novacare Silberborsten - Zahnbürste - bis zu 6 Monate, Die gewünschte Größe. dass heißes Öl auf Gesicht und Augen spritzt und Ihre Haut beim Kochen verletzt. - Anzahl Sterne ****. 5 mm · Produktabmessung, Düsendurchmesser: 1. ORIGINAL CRONOS APP WiFi Konvektor Heizung in Farbe Weiss 000W, leuchtende Navigationswerkzeuge für Outdoor-Aktivitäten, Die BREITE der Gardine bestimmen Sie durch die Angabe der Menge im Bestellfeld, Bitte reinigen Sie den Pinsel, Warmhalterost - Ein herausnehmbarer Rost, 4V~18V Ladegerät für Makita 18V Li-ion Akku BL1815 BL1830 BL1840 BL1850 BL1860 BL1430, mit Autoparts-Online Montagehandschuhen.

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE

Dypsis arenarum Palmen Samen Madagaskar Sand Palme Endangered Palm Seeds 10, OREGON Yellow Starline Mähfaden 2,0 mm x 130 m Nylonfaden Freischneider Sense, Oase Ablaufrohr schwarz DN50/480 mm Gartenteich TOP NEU, DurchziehnadelnPRYM 131320, Stockrose Gefüllte in weiß "3 Wurzelstöcke" Staude Alcaea rosea Stockrosen, Brunnenbohrer Brunnenfilter Gartenbohrer 6m Erdbohrer m --- 90mm Bohrkopf. Jerseystoff RETRO Blümchen Blautöne Blumen Sterne Jungenstoff Kinderstoff. Universal-Rasenmäher Schneller Messerschärfer Schleifmaschine Gartengeräte. 5 Stück Sternjasmin gelb blühende Trachelospermum jasminoides im Topf, A1005 steel4you Windrad "Speedy 28 plus" mit Windfahne aus Edelstahl Garten. 1m Ersatzdichtung Lippendichtung für Stegplattenprofile grau, Benzinschlauch für Freischneider Rasentrimmer Stihl FS120 FS200 MS210 usw.. Glas-Herdabdeckplatte Ceranfeldabdeckung Spritzschutz 80x52 Rosa Orchidee. UMK431E Fadenkopf UMK435E UMR425E Draussen Freischneider Für Honda UMK425E. Rusting Thank You Gift Hippo Sculptures Iron/ Resin Rusty Garden Ornaments. 1 Paar Stoßdämpfer für Siemens Waschmaschine Toplader WP WXT ersetzt 439565 #00, 7,50€ Pfand Motorradbatterie Akku 12 V 18 A Gel Moped Roller inkl, Kompatibel Stihl 044 Ms440 Kurbelwelle Kugellager und Simmerringe Neu. Züblin Bewegungsmelder Wandmontage Swiss Garde 300 WM IR.Einfarbig Pink Autofahne Autoflagge Fahnen Auto Flaggen 30x40cm. Air Pots Vase 4-48 L liter Topf Superroots Blumentopf Anzucht Pflanz Topf Grow. 25° Strahlwinkel Mundstück HD-Düse 04 für Profi-Hochdruckreiniger von Kärcher. Tragetasche EuroTrail für eckigen Tisch 100x60x3cm sw Schutzhülle, 5pcs 4 7mm Miniatur Kupplung Stacheldraht Wasserschlauch Ventilanschlüsse. Heckklappenstütze Stoßdämpfer Gasdruckfedern Für BMW Mini Cooper R50 R53 2001-06, 1kg für 50m² und Sportrasen Majestic Aktiv Samenshop24-Spiel, Karle & Rubner Terracon-Terrassenzubehör Qualitätsbit 2 Stück.

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE

Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE, Gartenstecker Gartendeko Beetstecker Vogelscheuche Garten Dekofigur Metall EULE