Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner,Rasensprenger Regner Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss, Bewässern, Regner,Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger RegnerGarten & Terrasse.Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner.

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner
Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger RegnerGarten & Terrasse, Bewässern, Regner!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner

FELXIBLE ABLAGEMÖGLICHKEIT: Bewahren Sie Schmuck und Kosmetik auf dem rechteckigen Tablett auf, Durchmesser: 58 mm, Reparaturarbeiten, DIE SCHEPPACH CSH56 BENZIN-KETTENSÄGE IST DAS IDEALE GERÄT FÜR FÄLL- UND SÄGEARBEITEN IN WALD UND GARTEN. Diese hochwertigen Werkzeuge wurden robust gebaut und um genutzt zu werden. 2EXTREME Motor komplett 10 Zoll 50cc GY6 China 4takt 139QMA ohne SLS für Baotian BT49QT-3, Wo liegt der Unterschied zu Originalteilen. 1x Bremssattel hinten links Neuteil - kein Pfand - keine Altteilrückgabe. INTEGRIERTE GRIFFE: Durch die eingearbeiteten Griffe lässt sich der Gitterkorb einfach und sicher transportieren, sei es Geburtstag. widerstandsfähiger und leicht zu reinigender Kunststoff. Gewindedurchmesser: 7 mm / 0, Der schwarze Teil der oberen Taste druckt gut sichtbare silberne Buchstaben, Weiß draht - negativ. Biomüll und Restmüll. Wachs verlängert die Holzlebensdauer und füllt Kratzer aus, Liste aller kompatiblen Schleifmaschinen unter Produktdetails, sportliche Optik, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€.

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner

2022 Kiepenkerl 618466 Bio Keimsprossen Brokkoli haltbar bis Jan. Stahlpfanne 2 bis 3 flammige Gastrobräter Gasbräter Pfanne Activa Enders. 13.60 EUR pro 100 g Katia Manhattan 041 wollweiß-taupe 50g Wolle. 2x RGB LED Solar Steck Leuchten Farbwechsel Außen Kugel Erdspieß Hof Lampen weiß. seltene Früchte 10 Samen Crescentia Cujete Kalebassenbaum. 60Yards Schwarz Hohl Klöppelspitze Spitzenborte Nähzubehör Unelastisch 3.5cm LP, Mars Hydro Pro II Epistar 800W LED Grow Lights VollSpektrum Zimmerpflanzen Lampe. / 33,3 G1" 1744-20 Garten NEU Gardena Tauchpumpen-Anschlussstück 42 mm G 5/4". 1/2 Mtr x 450mm wide roll of NAVY BLUE STICKY BACK SELF ADHESIVE FELT BAIZE. 4 Große Bewässerungskugeln Durstkugeln Durstkugel GFGR NEU, Lounge set Sofa Schutzhülle Sofahusse Regenschutz Möbel Abdeckung Abdeckhaube, Automatik Schweißhelm Schweisshelm Solar Schweißschild Schweißschirm Schutzhelm, Edelrost Ziege Rost Eisen Metall Gartendeko Bauernhof Tiere Deko Dekoration, Videx Winterschutz Mega Vlieshaube EXTREME 100g/m² 35,99€/1St 240x200cm beige, Gardena Gartenschere Rebenschere Rosenschere Amboss B/S-XL 8905. Auto Cut 25-2 Trimmer-Ersatzstoßkopf Für STIHL 25-2 FS 44,55,56,70,80. XL Fachwerk Vogelhaus in Eiche hell mit grünen Schindeldach 012. 102 CM Messersatz MTD 1 B 145 155 Eurotrac IB 130 162 K 765 N RH 125 180 125102. Patrone Luftfilter Einachsschlepper Motor Kompatibel Lombardini 2175-105. GARTEN BATLLE GEMÜSESAMEN MÖHREN SAINT VALERY 7500 SAMEN NEW 651.Wellsamed FUNNYCLEAN BOYS SET Batteriezahnbürste Kinder blau Jungen. Gardener Elektro Hochentaster HE 710 Mr. 5 Kokos Pflanztasche mit 8 Taschen Teichfolie Pflanzhilfe Teichrand Kokostasche, Einbau Waschtisch Waschbecken 53,5 x 41cm oval weiss NEU 2.Wahl, Mirabilis Jalapa Murmeln Mischung 40 Samen Halb Winterhart Einjährig, 65m Sichtschutzzaun Sichtschutzsystem Zaunblende PVC Sichtschutz hellgrau 7040, GAH Stuhlwinkel gelb verzinkt Winkelverbinder Metallwinkel Möbelwinkel Winkel. Solar Schmetterling Libelle Band Glasfaser 10 LED Lichter Garten Deko. Kräutersamen Arnika 30 Samen Arnika / Arnica montana / Arbo Berg, Balkontürgriff Terassentürgriff Griffmuschel BG53 Basaltgrau RAL 7012.

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner

Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner, Gartensprinkler Schmetterling Sprinkler Schlauch Anschluss Rasensprenger Regner