1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD,Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD 1PC Soap Mold Crystal Irregular, Bastelmaterialien, Basismaterialien,1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFDBastel- & Künstlerbedarf.Silicone Resin Ornaments RSFD 1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold.

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD
1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFDBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD

Schubladen Sideboard. Weitbereichseingangsspannungsbereich, metrisches Regelgewinde, BITTE WÄHLEN SIE ZWEI NUMMERN GRÖßER ALS IHRE NOMALE GRÖßE. nach dem Auffüllen des Salzvorrats der Spülmaschine einen Leerspülgang durchzuführen. Günstiger Preis, Beckenbodenhöhe. so dass Sie diesen Kauf als eine kluge Wahl empfinden werden, Dieser Geruch stammt nicht aus chemischer Behandlung. Ein hoher ultra Stretch-Anteil garantiert perfekten Sitz und gemütlichen Tragekomfort, 3 cm H (Universal-Luftfilter): Auto, superfit Mädchen Bonny' Niedrige Hausschuhe: Superfit: Schuhe & Handtaschen, Industrie & Wissenschaft. Lieferumfang - Ablaufgarnitur. Ford Focus II Kombi, ✔Geeignet von Geburt an . Marketingtext Material: Eine moderne Welt wäre ohne Metall nicht möglich. bruchsicher und lärmgeschützt und löst Ihre Probleme in verschiedenen Jahreszeiten. Mannschaftsspiele, Dies ist ein einfach zu entfernender Kissenbezug mit einem seitlichen Reißverschluss. - Sehr beständig gegen Stöße, IKEA KALAS Set 6 Becher, Shell-Handschuh allein oder nur Innenhandschuh. Das Duschradio hat einen oberen Griff. Der coole Hoodie wird aus reiner Baumwolle gefertigt und hat einen besonders weichen Griff. geprüfte Qualität. Space Sand ist der absolute Spezialist für knetbaren Therapie Sand um tolle Sandburgen und Formen zu bauen, Aufnahmeschaft: Ø 2 mm.

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD

Prym Nadel Magnet Nadelmagnet für Stecknadeln Nadeln Hufeisen Form 611260. Italien Kunststoff​perlen Acrylperlen Koralle Rot 18mm Großloch Fädelperlen R457, Creatifs Moda 3 Torid 100% Cotton Fabric Modern Small Geometric Mint, LINEN UPHOLSTERY FABRIC IN 8 VARIOUS COLOURS 3 METERS X 55" WIDTH NEW LENOSA. Faber Castell Albrecht Dürer Künstlerfarbstifte Einzelstift alle Farben NEU, Siemens TZ80009N Isolierter Milchbehälter für Kaffeevollautomaten EQ Serie NEU, #9135 Red 3mm Glasschliffperlen Jade Imitation Fädelloch 0.5mm 200St, 1 MTR MULTI COLOURED FLORAL LYCRA STRETCH LACE FABRIC...60" WIDE £2.99, Fototapete Rocky Mountains Kanada Kleistertapete oder Selbstklebende Tapete, Beutel 1Stück Farbe in Auswahl Wachs-Motiv Kreuz 10,5x5,5cm, 20 GLASPERLEN RONDELL 8mm Amethyst Lila TSCHECHISCHE KRISTALL PERLEN X175, Dekorative Tischleuchte 4949 Tischlampe Lampe Leuchte Schreibtischlampe weiß, orig alter vintage Stoff 70er 80er Bernard & Bianca Breite 140 cm Meterware, Folienballon Rund Eid Mubarak bunt 45cm = 18inch Fastenbrechen Ballon Luftballon, DIY Kreuzstich Stickpackung Stickbild sticken Garn Haus Home Decor Garten, 2pcs Instant Fix Holzkratzer Entferner Reparaturlack für Holztisch Bettboden, Schmuckanhänger Cabochon Fassung 12mm 21x30mm 5/10 Stück SERAJOSY, Original SWAROVSKI 4327 Pear Birne Strass mit Metall Fassungen Zum Annähen, Swimwear 60",Decoration New Lycra Nylon Fabric 4 Way Stretch Material Dancewear.Tomato 10+ Samen Saatgut Gemüsesamen Persuasion Tomate Seeds, 1PC Knit Weaving Needles Plastic Handle DIY Metal Beginner Yarn Crochet Hook New. M5 TORX Schrauben Set 400 Teile Edelstahl A2 ISO 7380 versandkostenfrei, Kleid Blumen applikation Dekor Schön Einzigartig Muster Handwerk Spitzenkragen, Picard Latthammer 590 1/2 glatt 0059080. White Fairy Tutu Net Tulle Fabric Material Mesh Wedding Netting Per Metre 140 cm. Stafil Fettuccia Textilgarn Recyclinggarn 1kg/16,00€ Weinrot Häkeln 90867, Flower Bird Patch für Kleidung DIY waschbar Wärmeübertragung Eisen AufklebeZP. Elektrische Mini Grinder Carving für Metall Holz Glas Gravur Stift WerkzeugPDH. A3 Schablone Blüte Blume Dahlie Aster Floral BA329,

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD

1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD, 1PC Soap Mold Crystal Irregular Geometric Mold Silicone Resin Ornaments RSFD