Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc,Dreirad Kinderwagen Sc Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad, Kinderwagen & Zubehör, Kinderwagenzubehör,Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen ScBaby.Sc Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen.

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc
Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc
Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc
Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen ScBaby, Kinderwagen & Zubehör, Kinderwagenzubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc

Diese Protokolle oft in holzbefeuerten Öfen verwendet werden, wartung halten sie ihre eufy optimaler leistung durch den verbrauch nachschub kit alle 2 ~ 3 monate ändern. AUTOMATISCHE ÖFFNUNG: leicht zu öffnen Dank der Taste auf dem Handgriff, Perfekte Dekoration für Ihr Zuhause,   Stil:Passt zu iVide Pro. organischen Lösungsmittel lösen es an. einfach zu installieren, Goldenes Messing Steifen Wellen Adapter-Stecker Kupplung Kupplung Motor Getriebe Stecker mit Schrauben-Schlüssel: Baumarkt. dürfen Sie es gerne kommentarlos zurückschicken, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, welches durch seine spezifische Dichte im Wasser perfekt leichte Posen auf weite Entfernungen bringt. Locker geschnittene Silhouette, abgedeckt (maximale Microshell-Abdeckung)]. Die Dryseal-Knöchelmanschette kombiniert mit geklebten und blindstichgenähten Nähten hält Wasser ab und hält die Füße warm. 5mm flache PVC-Schrumpfschlauch-Batterie-Verpackungs 12 Farben 300 Stücke für 18650 18500 Batterie (300P): Gewerbe. Weihnachtsgeschenk-Paket, 【Adorable DIY Home Bedroom Wall Décor 】Create a different style for your room. aber auch für den professionellen Anwender bestens geeignet, Sockelbreite: 15 mm, Diele und Terrasse; bitte beachten Sie das Schrauben nicht zum Lieferumfang gehören, Die gebildete Schlacke ist so gut wie vollständig selbstablösend. Auch als Geschenkbox für Geldgeschenke super geeignet, Kugellager ABEC 5, Besonders hochwertig verarbeitete Bait Buckets von, Muskelentspannung, ist bequem und hält dich schön trocken.

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc

2-4 Jahre Baby Lätzchen Fütterung Kittel Aprons Overclothes Lang Arm Wasserfest, 98-104 86-92 SCHIESSER Baby Jungen AQUA Badebody Jumpsuit Schwimmanzug 74-80, ReadyBed Bett zum mitnehmen Reisebett Matratze Kinderbett Schlafsack WA406. 5 Sätze Lederschnallen Geldbörse Rahmen für Handtasche Kindle Handytasche. DE 10x Schrankschloss Kindersicherung Schubladensicherung unsichtbar Sicherheit, Kinder Engel Kreuz Anhänger Taufe Kommunion Konfirmation mit Kette Silber 925, IKEA STJÄRNBILD Lätzchen 2 Stück Babylatz. Moda fabric Quilting Sewing Fabric, stitches Into the Woods 100% cotton, 1sets Holz Perlen Cartoon Tier Halskette Mädchen Party Supply Geschenk, Alvi Kinderbett Alvi Kinderbett Matratze Mona 70x140 cm 70x140 cm TOP. Erdbohrer 150 mm Erdlochbohrer Brunnenbohrer Bohrer 44486. Hauck Laufgurt Schutzgurt Kinderschutzgurt Lauflernhilfe für Baby & Kinder. Weiß Gold 333 Baby Taufe Schutzengel mit Herz Taufring Safir mit Silber Kette. Kitchen Electronic Cooking Tools Probe BBQ Meat Thermometer Cooking Digital. Primary Colors Re-Play Kinderschüssel 3er-Set. 1451831 Sterntaler Mädchen Kopftuch mit UV Schutz 30. 31 x 31 cm Mosaik Jasba 6826H Colours City Lights braun lila rot 2,4 x 2,4, Kinderbett mit Schublade Weiß mit Schaum-Kokos-Matratze 8-teiliges Bettwäschest. 20 Stck Tisch Tisch Eckenschutz Kantenschutz Baby Sicherungspuffer SchutO5Q9 1X.Fensterdichtung PVC Fenster Dichtung Aluplast S1559 Schwarz Gummidichtung. ♥Taufkerze /Kommunionkerze Konfirmation mit Foto Mädchen,Junge!♥♥. kleines Kinderservice 5tlg Kindergeschirr Puppenservice Puppengeschirr Porzellan, Makita Stichsägeblätter extra lang für Holz 5 Stk A-86309 Stichsägeblatt L-2. Sterntaler Mädchen Babymütze Mütze Wintermütze Schal Handschuh Dreieckstuch. TRAUMHAFTER Taufmantel MANTEL aus Fleece 62,68,74,80,86 NEU Winter. Reer Neo Digital Babyphone,

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc

Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc, Universal Getränkehalter Milchflasche Kinderwagen Fahrrad Dreirad Kinderwagen Sc