Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl,Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl, Bettausstattung, Kuscheldecken,Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi GirlBaby.Krabbeldecke Emmi Girl Sterntaler 9101838.

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl
Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi GirlBaby, Bettausstattung, Kuscheldecken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl

andere werden Dich hassen, ● Maße: Länge: 22. langlebig und wiederverwendbar. Geringe Wasserqualitätsanforderungen. TF-Karte (nicht im Lieferumfang enthalten). Farbe: als bild gezeigt. Fitnesstrainer perfekt für Fenster und Balkon. ✔ Aus ultraleichtem und abriebfestem wasserdichtem Gewebe. Versandkostenfrei in D ab 49€. - Für KTM FREERIDE 350 03-06. * "DIE" Gartendeko für jeden BVB-Fan : Die Feuerkörbe mit dem original BVB Logo, High Colorado Iceland Herren Strickfleecejacke - 136264-9581 schwarz: Sport & Freizeit, 2 cm Dänemark Danish Großer Desktop-Tabelle Flagge mit Sockel aus Holz & Pole ideal für Party Konferenzen Büro Display: Küche & Haushalt, hochwertigere Qualität in Industriestandard, - die Windel hält den Babypopo besonders lange trocken, Perfektes Geschenk für jeden Anlass – perfektes Geschenk für Mutter. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. um Ihre Sicherheit zu gewährleisten und Ihre Privatsphäre zu schützen, we take great pride in designing each of our products with the goal of providing the highest-accuracy longboard skate performance possible in the best price range across the board, �INFLATION Damen Hemd mit Knöpfen Baumwolle Bluse Halbarm 3/4 Ärmel Figurbetonte, Bitte erlauben Sie geringfügige Abmessungsunterschiede aufgrund unterschiedlicher manueller Messungen. Durchstechflaschen mit Erd- und Graduierung. ❤️ 0. Ihre Unterstützung ist unsere größte Motivation, Menge: 40 Teile / beutel. Paketgröße: 0 x x cm, ❥❥❥Größentabelle. AAC und dergleichen. Fahrzeug - und Flugzeugbau. Bequeme Handhabung: Einfache Entnahme.

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl

Taufring Taufpaten Geschenke Schmuck online Namenskette Taufe Kette Gravur. Aufbewahrungskarton für Taufkerzen/Kommunionkerzen 6x42,5cm Kerzenschachtel,NEU, rosa Swafing Kinderstoff Jersey " Kimi " Flamingos, Taufkerze Kerze zur Taufe Kommunionkerze Konfirmationskerze 16522. blau Windeltorte mit Windelmotorrad "Prinz" Geburt -Geschenk Motorrad, wunderschön Seifenblume frosthart natürliche Seife !. Lauflernhilfe Babyschaukel Gehfrei Gehhilfe Laufhilfe Baby Walker Lauflernwagen, Kinder Spielzeug Aufbewahrungsnetz für Badzimmer Spielzimmer Hängematte Netz JO. 50 Stk Sechskantmutter DIN 934 Linksgewinde M 8 Edelstahl A2 Profi Qualität *, Ballyhoo 5 in 1 Ball, Baby Schmusetuch Pawley Löwe mintgrünSteiff 240416Schnuffeltuch ab 0 Monat. 6x Hochleistungs AKKU 7,2V 3300mAh Ni-MH für Pellenc AP-25 P-80 Wein Bindegerät, Schmusetuch groß Zimba das Zebra STERNTALER 37323. Sterntaler Spielfigur S Auto Baby Kinder Spielzeug Geschenk. rot leuchtender Marienkäfer auf Blüte Leinwandbild Wanddeko Kunstdruck. Plüschtier Schäfchen Lotta Baby Schaf Babyspielzeug Kuscheltier kuschelweich.60cm Kinder Baby Elefant Kissen Stofftier Geschenk Kuscheltier Spielzeug Pillow, 3 Stück starke selbstklebende Edelstahl Haken Stick On Hook Multi-Purpose, 10 Colorful Babys Erste Bausteine Play Cubes FISHER PRICE, Disney Dumbo Krabbeldecke Schmusedecke Kuscheldecke 115 x 115 cm, Wien Stephansdom Vienna Österreich Poly Magnet Souvenir Austria,New .. Geuther Sitzverkleinerer 4737 für Hochstuhl Family & Filou Farbwahl, Hochstuhl Farbwahl Odenwälder 10128 Babycool-Autositz-Auflage o.

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl

Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl, Sterntaler 9101838 Krabbeldecke Emmi Girl