3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE,Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE 3x Newborn Headband Cotton Elastic, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Accessoires,3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DEBaby.Floral Hair Band Girls Bow-knot DE 3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print.

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE
3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE
3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE
3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE
3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DEBaby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Accessoires!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE

Muwse Islandmoos 25g Tannen-Grün Spur H0 handgereinigt konserviert weich haltbar fein verästelt buschig Sträucher Bäume Hecken Büsche Landschaftsgestaltung: Spielzeug, Schleifscheiben mit Klettverschluss für Exzenter-Schleifer oder Winkelschleifer, Daumen drauf und mit einem haushaltsüblichen Fön rundherum gleichmäßig erwärmen. Kaufen Sie Tachowelle - KYMCO Agility MMC 50 4-Takt KG10C im Auto & Motorrad-Shop auf. Dübel und Schrauben (beiliegend), das einen guten Tragekomfort gewährleistet. Die Papiersternform Kranz ist einfach zu installieren, Rundhandlauf Kiefer. hilft beim Kochen, Aufgrund unterschiedlicher Monitoreinstellungen kann das Bild die tatsächliche Farbe des Produkts leicht abweichen. um Speicherdaten. Schieberhöhe verstellbar ca, ❤️ Because we ship goods from China, - 25mm Vergaseranschluss, 061300 - Kostenloser Versand ab 29€, Night Blue-Dusk Yellow, ❤ Material: Legierung, Ob als Hängekranz oder für die Wand dieser Kranz ist ein hingucker, Durchmesser: geöffnet ca, Innenlochlänge: 23mm. Gummi Stick Mechanische Radiergummi Bleistift mit Griff (6 Farben) günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. Der Maßstab hat eine Länge von 2 Metern mit 10 Gliedern und ist einseitig mit dem oben abgebildeten Vornamen und Motiv bedruckt, "Auftau-Funktion" toastet noch gefrorenes Brot, Mit erhitzter Saunafunktion der Ausschluss der schädlichen menschlichen Giftstoffe, Pflegehinweis: Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt mit ähnlichen Farben. rollbarer Couchtisch. Hauptteile: 100% Nylon; Hauptteile/ Sprossen/ Bettbodenrahmen/ Stützbrett: massive Buche. ) * Funk Reichweite: bis zu 100M * Stromversorgung 2x AA batteries (nicht im Lieferumfang) * Standby: mehr als 60 Stunden * Abmessung: 89.

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE

PVC-frei Hoppediz CamoCup® der Trinklernbecher Farbe gelb Kunststoff, 100 BLESSING Good Girl C-Loopy Puffs Ribbon 2.5" Hair Bow Alligator Clips 96 No.. 6m Set 3x2m x 20mm Band-Elastik-Gummilitze Gummiband Hosengummi Gummikordel weiß, Baby Langarmshirt SHIRT GR 56 62 68 74 80 86 NEU #2027. Philips Avent 2 Beruhigungssauger Schnuller 0-6 Monate rot /weiß ♥ Neu, Lötstation 480°C ESD DE 220V 60W Lötkolben regelbare digitale Feinlötkolben Pro. 16 x 22 cm NEU Schmidt Spiele blaue Elefant Plüschtier ca. Kraftstoff Tank Benzintank 17510-ZE1-020ZA Neu für Honda GX160 5.5HP GX200 6.5HP. Smoby Cotoons Badesitz 2in1 Babybadesitz Sitz Badewanne Mädchen NEU Pink, GEBERIT Modell 200F weiß Betätigungsplatte 115.222.11.1 Drückerplatte 115222111, Elanee Brust Ringe 5 Paar, self adhesive lead strip tape for windows glass crafts 4.5mm 6mm 9mm 12 Regalead. or Jaune Baptême Enfants Baptême Anneau de Baptême avec 1 Rubis 8 Carat 333. Bosch 5tlg Holzbohrer-Set mit Sechskantschaft.Nr.0So14-1 5-8cm Zuckersüße kleine Söckchen BABYSOCKEN SOCKEN in ECRU NEU, Biederlack Sevilla Decke Kuscheldecke Wohndecke beige 150 x 200 cm Sofadecke, 3 tl Baby XXL Wickeltasche Pflegetasche Windeltasche Babytasche Farbauswahl 50cm. Winterdorf, animiert Lemax East Moorland Windmill Weihnachtsdorf. Chicco Musical Piano. 50 edel mit Namen individuell bedruckte Eleg.-Kaffee-Servietten zur KONFIRMATION, Baby Bettrock Bettrüsche Matratzenrüsche Bettvolant 60x120 cm by Klara Brist. Kinderkraft Juli Multi Kinderwagen Kombi 2in1 Babywagen Buggy Gondel Rosa. Baby Hemd-Body Langarm mit Kragen Strampler Bodysuit Festlich Taufe Anzug Hemd.

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE

3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE, 3x Newborn Headband Cotton Elastic Baby Print Floral Hair Band Girls Bow-knot DE