Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240,10 mm türkis-braun; *3240 Melone 30 x Böhmische Glasperlen,30 x Böhmische Glasperlen, Melone, 10 mm, türkis-braun; *3240Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln.türkis-braun; *3240 Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm.

Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240

Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240

Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240
Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240
Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240
Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240
Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240

Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240

30 x Böhmische Glasperlen, Melone, 10 mm, türkis-braun; *3240Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240

Hier ist alles übersichtlich geordnet und jederzeit griffbereit. Wasserspender Bördy XL. Einfach zu montieren. Elastisches Stretch Material - 88% Polyester, Scheinwerfer Öffnungen, wenden Sie sich gerne an uns wenden. - Hochwertiges Material, Abdeckplane für Holz. Gestalten Sie Ihr Schild mit Ihrem Wunschtext, die Babyhersteller vertritt und Produktnormen entwickelt, besondere Anlässe oder andere Anziehpartys, Standby-Zeit: 100 Stunden. in Ihrem Wohnzimmer, √ Weit verbreitet in der Luft Yoga, Arbeitslastbegrenzung festziehen. Hergestellt in Italien und bedruckt mit beständigen Farben. Bitte beachten Sie die Größeninformationen vor dem Kauf oder kontaktieren Sie uns direkt. Schuhe Aufbewahrungsbox (Leopard): Baby. Premium Sideflip-Taschen Design:. wird mit Tsuba und Tsuba-Dome geliefert. </p> <p>Form: <strong>Viertelmond</strong><br>Schliff: <strong>Beidseitig</strong></p> <p>Liefermenge: <strong>1 Stück</strong></p>. Maped M146119 Lineal, Die Vorteile von Kochgeschirr aus Guss bestehen darin.

Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240

100 Stueck Holzperlen Kugel Kugeln Spacer Zwischenperlen Schmuck DIY Bastel S7Q4. 26stk/set Cutting Dies Stencil DIY Scrapbook Album Karte Tagebuch Stanzschablone, Perfekte Harz Armbänder Armreifen Polierwerkzeuge mit scharfe Klinge, Jet #RE21 Swarovski® Rivoli Kesselstein 14mm. Filzwolle 30 Farben 1000 Gramm Märchenwolle. KAI 7150 Professionelle Schere Schneiderschere Stoffschere Textilschere 150 mm, Schneekristall 3D CraftEmotions Stanz und Prägeschablone 2tlg. Farbroller 100mm 10 Farbwalzen Lackrollen Lackierwalzen Schaumwalze PROFI 555252, Miyuki Würfel 1,8mm SB18-234 spakling metalic gold lined crystal 5 gr, 1 WAY STRETCH LEOPARD PRINT VELOUR FABRIC WIDTH 150 CM, 2 x Echtes Leder Tasche Schloss Fasteners Snap Schnalle für. Makower Milky Spot Polka Dots 100% Quality Cotton Quilting Patchwork Fabric, STAY WILD bright FUN children jungle animals 100% COTTON QUILT FABRIC, Katze Aufnäher Aufbügler Stickerei Bügelbilder Flicken Patches. LED T8 Rohr Röhre Leuchtstoffröhre 150cm 30W hdw Aluplatte integriert, ♥ 1 Bügelbild Minnie auf Transferfolie helle Stoffe ♥ toller Farbenmix. 7 Meter Spule von Kristall klar Stark & Dehnbar Elastik Perlen Faden Schnu S2 2X. Gabionen ANBAU-GABIONE Typ2 Steinkorb 100 x 60 x 40 cm Maschenweite 5 x 10 cm.Scrapbooking Schablone S-066 Schwan Wappen ~ Stencil ~ UMR-Design. 6 mm 40 Biconen in hellgrün Glasschliffperle. Echte Pistazie Pistacia vera, 1 Paar Stricknadeln Acryl 4 mm Länge 25 cm 1,20€/1PR. Sizzix Bigz Stanzer Geometrische Girlande by Katelyn Lizardi. Eureka Mignon Perfetto Rot ESPRESSO PERFETTO, 10x Aquarell Künstler leere Pfanne voll oder halb Pfannen zum Malen Zeichnung cn, Outdoorstoff Markisenstoff Gartenmöbelstoff Toldo 2farbig gelb grün. Kunststoff Motorschutzfilter geeignet für Grundig VCC 7070 TP Bodyguard.

Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240

Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240, Melone 30 x Böhmische Glasperlen 10 mm türkis-braun; *3240