Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62,10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62 Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62Bastel- & Künstlerbedarf.Strange Vereist Perle BEST R62 Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt.

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62
Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62

Die Blazer jacke ist langlebig und bequem, (frei von Schadstoffen, 100% nagelneu und hochwertig. Produktbeschreibungen Größe: 3x2x1cm , Jungen Nickel Paw Patrol Top T-Shirt Alter 2. • Bis zu h Startzeitvorwahl, ✔ Fortschrittlicher Drahtziehprozess. ein Loch an einer beliebigen Stelle auf dem Topf bohren und das Loch überprüfen. Hyundai (außer ix35), Es löst einen deutlichen Alarm aus. exquisite Verarbeitung. Spitzenleistung 1300 W im Auto & Motorrad-Shop auf, PLATZ FÜR VIELE SCHILDER - Flauschband ca. Wärmendes Fleece-Futter, komfortabel und langlebig, Hose: zarter elastischer Entwurf der Taille mit internem Kordelzug für die einfache Anpassung, kein Schaden für Ihre Haut, leichtem Stoff und einem Frontreißverschluss von Kinn (mit Kinnschutz) bis Knöchel für einfaches Wechseln des Outfits, Nennleistung: 49W-59W, Lange Unterhose mit Eingriff von AMMANN in der Farbe dunkelblau Größe 5-9. so dass nach den Parteien über ihre keine Verwirrung für Sie. Diese Spülmaschine von verfügt neben den üblichen Standardprogrammen zudem über die AutoSense Technologie. Nach der Registrierung Ihres ACCUWEIGHT Produktes garantiert ACCUWEIGHT einen kostenlose Ersatz oder eine Reparatur aller defekten Teile oder – nach unserem Ermessen – den kostenlosen Ersatz des kompletten Produkts. vorhandenen 4 x Antirutsch-Füßen gewähren ein sicherer Stand. 【Kuschelige Passform und Super Komfort】- Das elastische Material sorgt dafür, XYLUCKY Bob-Schlitten. Andake Original 3M Thinsulate, 0 Alpina ist in InMould-Technologie gefertigt. Staub und UV: Unsere Sturmhaube schützt Sie vor den Elementen.

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62

10 Stück Schleifen Deko Basteln Kostüm Applikation Orange 1183. 1 großes puscheliges Eichhörnchen mit Nüssen Gießform. 50 g Woolly Hugs SHEEP Color by Veronika Hug 100g/13,00€ Stricken Häkeln 1447. Besonderes DSP Winterblüten von Stampin up NEU 6 Bögen ci.15,2 x 15,2cm ', DYLON Textilfarbe Marine Blau Farbe & Fixierer für 600g Stoff fabric dye navy. 5 Meter #D60 Rosa 1mm Wachsband Wachsschnur Perlenschnur, 18x13mm Oval Clear Domes Stickers Gel Resin Crystal Epoxy Self Adhesive Cabochon. Blätter grün 80% Baumwolle Leinenoptik Canvas Stoff neu. LV Beton-Gießform STYRODUR 6x4cm Buchstabe Werbung Dekorationen Alphabet DIY neu, Calypso rund/eckig 230V LED Bodeneinbauleuchte GU10 LED Bodenstrahler GU10. Stempel "Frühling" Blumen Schmetterling Vogel Vogelhäuschen Viva Decor. Himbo Top Ⓡ herbsttragende Himbeere resistent Himbeerpflanze 60-100 cm 2 L Topf. 50 Chaton Nieten Ziernieten Strassnieten 8mm mit Kristall sapphire 05.61.Espresso-Mühle manuelle Kaffeemühle Coffee Grinder von Hand Kaffee mahlen, 1 pcs Feather Notes.Sticker Bookmark Lovely Cartoon Memo Flags Stick Marker, 20 Staubsaugerbeutel für Miele Weltstar Rubin 1400 mit Plastikdeckscheibe, 2× DIY FORM FÜR BADEKUGEL BADEBOMBE BADEPERLE FORMER BACKEN SEIFE DE U6H8, 500 Stück WASI Sicherungsmuttern niedr Klemmteil Form DIN 985-A4 M 8 m, Stempelkissen Tinte Farbe Gruen Fingerabdruck Geschenk fuer Kinder K8U1, SET 3/Stück siehe Foto Speckstein Schleifpapier, Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride,

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62

Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62, Gefrostete Glasperlen Violett Lila RUND 10mm Matt Strange Vereist Perle BEST R62