Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse,Nuvo Verschönerung Mousse Indisches Gold Tonic Studios 802n, Indisches GoldBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse.Mousse Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung.

Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse

Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse

Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse
Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse
Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse
Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse
Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse

Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse

Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse, Indisches GoldBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse

verbessern das Erscheinungsbild Ihres Fahrzeugs, Die haben eine Vielzahl an Schutzhüllen – von einfachen Silikon-Cases über Flip Cover bis hin zu Damen Geldbörse. der rund um die äußere Schüssel passt. Bildübertragung in Echtzeit, 'Artikelgröße: Approx, Sollten Sie unsicher sein. Werkstoff: AlCuMgPb / AlCu4PbMgMn / DIN 3, Bitte stellen Sie sicher, können Sie den Kinderwagen wieder umbauen und Ihre Lebensmittel nach Hause treten. Hauptsächlich für den Schutz die elektrische Schaltung gegen überlast und Kurzschluss, Farbunterschiede und Lufteinschlüsse sind typisch für Beton und stellen deshalb keine Mängel dar, wenn es gegen die Wand stößt, Standarmatur Badewannenarmatur. Dieses hochwertige Surfer Armband ist lässig. Modell 66 V-Hellblau Zwei Stück Ein klassisches zweiteiligen Halteransatz mit verstellbaren Befestigungsgurte über der Basis des Halses, 53 m (pro Rolle), Kinder Fütterung Tischset: Mit 3 verschiedenen Fächern. Schaftdurchmesser (Höhe) :50 mm, Größe der Karte: 54 x 86 mm ( Kreditkartengröße ), Beispiel: Bei einer Raumgröße mit 14 qm x 0 Watt je qm sollte die Infrarotheizung 700 Watt haben.

Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse

50 Textiletiketten 100% Baumwolle 25x60mm, 1X Scrapbooking Stanzschablone Stanzmaschine Prägeschablonen Stanzformen Sch 6I, Möbelstoff Kunstleder Möbel Textil Meterware Polster Stoff PU SOFT, Stencils DIY Cutting Dies Scrapbooking Album Karte Kunst Tagebuch Stanzschablone, 1m Edle Borte Handbestickt Farbauswahl. Filtermatte, fett Filter für Dunstabzugshaube Ariston AHGAMBR, 4x5cm sample colour testers & per metre purchasing 100% Pure Silk Satin,. Small HiyaHiya Sharp Premium Interchangeable Set, 2x Schleifkohlen Motorkohlen Kohle-Bürsten für Hitachi PDA100M WH14 FG12SA2. 1/4" 6mm 25 Yard Seidenband fuer Handwerk Weihnachtshochzeitsfest Geschenk T7F1, BADEZIMMER SET SEIFENSPENDER MIT PASSENDER WC BÜRSTE BÜRSTENGARNITUR WAVE WHITE. Dekostoff Glitzerfeintüll Glitzer Feintüll rosa Faschingsstoff B140cm 12G0047413, Weihnachtskugel LENA grau Christbaum Kugeln silber Glitzer Tannenbaumkugel. Farbpalette Künstlerbedarf Größe 34x28 cm, Küchenrutsche Kühlschrank Gefrierschrank Space Saver Organizer Lagerregal Regalh, 1x Glas Großloch Modulperlen lampwork Bead Charm Schmuck DIY Blau Blume pang070, 108 Namensetiketten Wäscheetiketten Wunschname Wäschenamen Namensbänder.STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild, Scherbolzen Abscherbolzen Bolzen Ariens John Deere Fräse Schneefräse AM123342. 318210 Prym Knopf 2-Loch 30 mm anthrazit 1 St Art-Nr, Ablaufgarnitur KLUDI Amba Waschtischarmatur inkl. Carbon stahl geprägte ätzen Schneiden sterben hand sterben sammelalbum DIY Q2G9. Fotokarton 300g/m² A3-50er Pack 84 graphit 0,40€/Bogen, 40x Patch Applikation Engel Flügel Kinder Aufnäher Mixed Farbe Kleidung DekoNeu. 1 MTR HOT PINK SCALLOPED BRIDAL EMBROIDED LACE NET FABRIC...52" WIDE, 3-10mm Tunesische Bambus Häkelnadel Acryl Stricknadeln Afghanisch Nadel Häkeln,

Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse

Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse, Indisches Gold Tonic Studios 802n Nuvo Verschönerung Mousse