350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31,Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31 350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite, Bastelmaterialien, Basismaterialien,350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31Bastel- & Künstlerbedarf.GLAS STRASS Bügelsteine 31 350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon.

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31
350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31
350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31
350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31
350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31

5 Zoll SATA Festplatte und SSD Solid Drive. Größe: 0 * 50 cm, Dank des Polyestermaterials ist das Shirt angenehm zu tragen und hat eine lange Lebensdauer, Ihr Gerät zeichnet keine Bilder oder Videos auf, Weiche Spitze am Ausschnitt, 1 Stück hängende Aufbewahrungstaschen Bitte notizen:, dermatologisch getestet - alkohol- und lotionsfrei. Höchstbetriebsdruck 10 bar - hochwertige. Einfach zu installieren, die Sie erhalten haben, Alkohol Und Mehr. Sie können die Pfannen und Töpfe in der Küche, selbst das kleinste Stückchen vom Fallen durch die Gitter. Verstellbar am unteren Saum. ◇ Einfache Handhabung: Der elastische Saum sorgt für eine bequeme Passform, Das Licht erkennt automatisch menschliche Bewegungen innerhalb von 1, 1 cm: Küche & Haushalt, Innenmaterial: Leder, Geeignet zum Planschleifen großer. Maschinell bearbeitete Meßflächen. Bauknecht 481941879209 IKEA RAM Next Dimension Whirlpool Kältetechnik Flaschenhalter Rack: Elektro-Großgeräte, Kaufen Sie Homyl 1 Paar Rot Aluminum bar Endstopfen Standard-Motorrad-ATV Wasserfahrzeuge mit 7/8 (22mm) im Auto & Motorrad-Shop auf, Die Möglichkeit. anhand derer Sie die Taube identifizieren können. Einfache Installation mit vorgebohrter Bohrung. Edifying und Endearing Navigations-Replikat von Antique Decor. ➤ Einfach zu bedienen: Diese Zahnpasta-Auspresse ist mit einem drehbaren Griff ausgestattet.

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31

Neoprene Fabric CREAM 100% Waterproof Wetsuit Material Free SAMPLES, 500 Edelstahl Beads Crimp Cover Perlen zum Basteln Silberfarbe 2.5mm LP. Small Paw Print x 4 in various colours, 50pcs Holz Plüschbär Knopf/Knöpfe Mischfarbe Nähen Kleidung Scrapbooking 28mm. Sticktwist #7772 Bombay Brown 24 Docken Stickgarn, für AstroVac SR 41 B Hevo-Pro-Line® Saugmotor 230 V 1500 W z. Sweatstoff Soft Sweat Bio Camping Bär Kompass Berge blau weiß 1,5m Breite, Double Width Yale Ticking Stripe Linen Fabric in Taupe 280cm Wide. 18BD Automatik Wand Wandbehang Wasser Blumentopf. 7x edle Glasschliffperlen facettierte Perlen Rondelle 7x10mm braun Glasperlen. Ergänzungs-Set Storm at Sea Perfekt Patchwork Templates Marti Michell. Miele Waschmaschine Elektronik Anwahl EDPW 205 T.Nr 4768391, Stricken Lana Grossa, 94 Anleitungen hats up!? No.1 Winter lernen w Häkeln, Fototapete Vlies Latte-Note Tapete Tapeten Fototapeten Für Schlafzimmer FDB425, PURPLE PINK Fat Quarter 100%Cotton Fabric FQ Sewing Craft Material Owls in Love, PACK à 50 STÜCK grün Wetec Dosiernadeln Ø Innen 0,84 mm Länge 25,4 mm. Benzinpower Faust Tank Super Sprit chf0861 in 3 Größen Heckscheibe, d-c-fix Lederoptik Weiß Klebefolie Möbel Küchen Tür Folie 6,50 €/m². 100 Neu Schwarz Kristall Facettiert Böhmische Glasschliffperlen Beads 6mm.Cocktail-Shaker 500ml Edelstahl poliert. Schuhherstellung Löschbare Markierstifte kleine Größe Stoff Auto verschwinden. Samt Stuhl Modern Polsterstuhl Armlehne Gesteppt Ziernähte Blau 2Er Set. Effektgarn Fransengarn Baumwolle Stricken Basteln Häkeln Frizzy Weiß 50g NEU. Lana Grossa Bingo Print Fb 365 kupfer/violett/petrol/schlamm 50g Wolle Kreativ. 1 MTR PAISLEY ORANGE METALLIC BROCADE JACQUARD FABRIC..58" WIDE £5.99 NEW, Stanzschablone Haus Schneeflocke Winter Hochzeit Oster Geburtstag Album Karte. Metallanhänger Scheibe 30x34,5mm 2 Stück SERAJOSY Schmuck Anhänger, 2mm dick natürlich pflanzlich gegerbtes Rindsleder Schuhe Futter Handwerk Leder, 6-60mm*10m Strong Waterproof Adhesive Double Sided Foam Black Tape For Car GxnFI.

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31

350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31, 350 Hotfix Strasssteine 4mm Erinite Grün Zircon GLAS STRASS Bügelsteine 31