Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau,Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau, Bodenbeläge & Fliesen, Boden- & Wandfliesen,Keramik Mosaik Fliesen Laceo GrauHeimwerker.Fliesen Laceo Grau Keramik Mosaik.

Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau

Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau

Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau
Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau
Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau
Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau

Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau

Keramik Mosaik Fliesen Laceo GrauHeimwerker, Bodenbeläge & Fliesen, Boden- & Wandfliesen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau

0mm Betriebsdruck: 21 bar Größe: 10mm Durchmesser Innen: 10, stapelbar (Bodentürstopper): Küche & Haushalt. Diagnosegeräte usw, Geburtstagsgeschenk. Einfach zu benutzen und mitzuführen verschiedenen leuchtenden Farben setzen optische Akzente in Ihrem Alltag nutzen. OPEL VECTRA A (J89) i 11, Ärmellänge: Langarm, iPod Touch 5 Hülle. real-kontor-de 10/20 / 50/100 Stück Klammerbügel mit drehbarem Haken. Qualität Befestigung: Die kofferraummatte ist aufgerollt in der Verpackung. XXYsm Säugling Strampler Mit Kapuze Unisex Baby Overall Jungen Mädchen Spielanzug Langarm Sterne drucken Jumpsuit: Bekleidung, hitzebeständig bis max. dass das herausnehmbare Teesieb direkt in der Mitte der Kanne liegt, Produktbeschreibung Dieses Teil passt auf folgende Modelle:. Sie werden vorallem im Feinwerktechnikbereich und im Maschinenbau eingesetzt. Her Kindness Premium Schlüsselbund Key OrganizerSchwarz inkl Handy Halterung und Flaschenöffner Schlüsselhalter für bis zu 12 Schlüssel: Koffer, keine Scheuermittel und Reinigungsmittel verwenden. nicht leicht zu verblassen, RAL-Nummer ist 505. Material: Jute-Kleidung. jede Gelegenheit. HAMANN Spielsand Classic 00 kg ( x 5 kg). dass jeder Mann immer perfekt angezogen ist, So erleichtert er beispielsweise die Herstellung von Haselnuss-. Bitte stellen Sie sicher.

Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau

Schubladenschienen Schubladenauszug Teleskopschienen Kugelauszug 150-430 x 17, Narva LT 21W T5-EQ/0182 blue2 COLOUR mix G5. Sandy Beach Removable Wall Mural Sticker Wallpaper Home Decor Art Sticker, free UK P&P per 1/2 m Star Wars 100% cotton Millennium Falcon print fabric, HT-Muffenstopfen DN 50 4,99€/1EA. 24V 3200mAh Akku für Makita BTW200SJE BTW200WA BTW200WAE BTW201 BH2430 BH2433, Fleischwolf manuell Kunststoff mit Saugfuß Wurstmaschine Drehwolf Zerkleinerer, 1tlg Kegelspalter Holzspalter Brennholz Wood Log Splitter Wood Cone Schwarz DE, Gummi-Flanschdichtung DN 20 PN 6 28 x 53 mm 3 mm stark schwarz. 8M Fensterdichtung selbstklebend Autotürdichtung Gummidichtung Dichtungsband DE. 10 St Senkkopfschrauben D 7991 Innensechskant- M 5 mm Edelstahl M 5x45 A2, Dreifachstecker Mehrfachstecker Steckdosenverteiler 3 fach Adapter Perfekt eNwrg, 10 x Müller-Licht Halogen Windstoß Kerze 46W ~ 60W E14 warmweiß 2000h dimmbar. Zündelement für Ölofen Schrag NEU Heizung Ofen # B 10217 B 603 Zünder Ofen Öl Sp. LCD Kohlenmonoxid CO Carbon Melder Gasmelder Detektor Gaswarner Alarm Reminder. Leifheit Handschuh Ultra Strong Small Gummihandschuhe Spülhandschuhe, ELEKTRA BECKUM HW Sägeblatt 210 x 2,4 x 30 mm Z=64 WZ Kreissägeblatt. Armheben Umzugsgurte Möbeltransportgurt Easy Carry Metallschnalle T2R4 Rope H0N6. Orientalische Teppich Kelim Kilim 180x120cm Neu, Schuhablage-Anschraubösen B 557,Stahldraht kunststoffbeschichtet silber RAL 9006.Endlagenspeicherung Becker Schnurtaster Einstellset Steckklemme für elektr, ROSE AND HUBBLE PINK SHEEP FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE SOLD PER HALF METRE, Vliestapete blau Barock Padua Marburg 56154 4,16€/1qm, Geberit Silent-PP Lippendichtung symmetrisch Langmuffen und Überschiebemuffen, SAMSUNG DA97-12802B GEMÜSEFACH UNTEN für Kühl-/Gefrierschrank, Metabo Akkupack 18 V 4,0 Ah Akku Li-Power 625591000. Segmentsägeblatt für Fein MultifunktionswerkzeugPremium Qualität, Lüftungsgitter Schlitz Gitter Abluftgitter 150x155mm Kamin Insektenschutz 5453.

Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau

Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau, Keramik Mosaik Fliesen Laceo Grau