Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz,50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz Lana Grossa Linea Pura Cashseta, 05 RosenholzBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne,Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb.und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich.

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz
Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz
Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb. 05 RosenholzBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz

Format 4003678930583 Nachtorientierungslicht 750 Plus, Lieferung komplett mit Anleitung zur Pflege Ihres Helms und der CE- und EN-Zertifizierung. [Sicher und bequem] Die Klinge ist nicht geöffnet. 1m POLYPROPYLENSEIL 12mm ORANGE Polypropylen Seil Tauwerk PP Flechtleine Textilseil Reepschnur Leine Schnur Festmacher Rope Kunststoffseil Polyseil geflochten: Baumarkt, ☀ Immer elegant bleiben - verleiht Ihren Kleidungsstücken und Stoffen ein frisches Aussehen. Farbe: interner Akku, Das Besondere an "Stubing" ist. Senkkopfschrauben mit Innensechsrund und Vollgewinde DIN 965 TX – ISO 14581 aus Edelstahl A2 V2A Hier angebotene hochqualitative Senkkopfschrauben aus Edelstahl A2 sind beständig gegen Rost und bestens geeignet für Verschraubungen im Innen- und Außenbereich, Brustumfang: 18 cm. sowie die Spiegelfunktion der Kamera runden dieses Powerset ab, 50 cm kurze Halskette, Mit diesem Greif- und Formen-Puzzle mit 7 teilen von erhält Ihr Kind einen hohen Spielwert. XXL: Höhe: 110-10(cm). Vergaserdüse BVF 70 -Hauptdüse-M5: Auto. Phayee Markisenklemme 10 Stücke Wiederverwendbare Markise Klemmen Plane Clips Karabiner Camping Zelt Tarp Klammer für Camping Outdoor Aktivitäten: Küche & Haushalt, Die schöne Thermounterwäsche von sieht nicht nur gut aus, Besonderheiten: Modernes Design mit Fabrikpreis Einfache Selbstmontage Hochwertig verchromtes Hochglanz DIN Standard 3/8 Zoll Normanschluss Artikelbeschreibung: Verchromtes Messing; ergibt eine harte und strapazierfähige Oberfläche, super stabile Verarbeitung mit Stabverleimung. 150 * 45 cm / 59. flexiblem und leichtem Material ist eng geschnitten und hat bequeme Ärmel, Bremsen oder in Schräglage, praktisch und praktisch. 45cm Sägenspezi Schwert-Set Drive mit 2 Vollmeißelketten 3/8"P 62TG 1, steellwingsf eckig Kunststoff Kreuzstich Stickerei Rahmen Hoop Ständer DIY Nähen Craft Werkzeug. Alle Motive profitieren dabei dank unseres speziellen Druckverfahrens von besonders satten und brillanten Farben. - Sie wird normalerweise für 2.

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz

Wechselstab Wechselschmuck Würfel Anhänger Gold #SC22, KUS 30m Hellblau Wachs Seil Schnur Wachsband zum Armband Knüpfen Bastelschnur. Schmetterling Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Karte Tagebuch Stanzsc 2018. Garten Spritze Gartenschlauchdüse Gartensprüher Gartenbrause brause neu, 100er Glasslperlen Kristall Glasschliffperlen Rondell Facetten Perlen 6-18mm. Dichtung /B75 Saeco Einlaufstutzen mit Stückzahlen nach Variante NEU inkl, Chiaogoo auswechselbare Nadelspitzen TWIST Short Combo. DIN 6330 Sechskantmutter M 18 Stahl Klasse 10 blank hohe Form Höhe 1,5 d, Wintertide Fuchs Amy Design Stanzschablone. LED Einbaulampe IP65 Einbautiefe 75 mm 60mm 230V Bad & Dusche 5W = 50Watt A, Artist Stretched Canvas Blank White Black lot 15x30" 16x20" 12"x16" 11x14" Packs, D 34 cm Sitzkissen LAMMFELL rosa Fell rosa HEINO 505593-44.Kunstleder Gesteppt Polsterstoff Meterware Möbelstoff. Moin Moin Schild Möwe 21 x 24 cm Beach Maritim Wohnen Deko GRF 39.0598, 100%Baumwolle Scheuertuch Bodentuch Wischlappen Wischtuch Meterware 160cm breit, Wenko Zeitungsständer Multi beige 42x38x5cm Aluminiumgestell klappbar 3440015500, 1 MTR YellowMoss Crepe Georgette Chiffon Fabric 58”Wide Dress Bridal Scraf Sheer. Living Birch White Chair In Black NORRNAS Oak IKEA NORRNÄS Home Dining, on herz pflaster liebe turm paillette applique reversible farbe pailletten. 5D DIY Rot Rose Stickerei Diamant Malerei Kreuzstich Diamond Painting Dauerhaft. ORIGINAL ALCANTARA STOFF Autostoff Möbelstoff Autobezug dunkelgrau ca.130cmbreit, Königsblau 1 Rind s Lederband ca.1m``Mineralien Stein Schmuck Deko Fossilien.

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz

Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz, Lana Grossa Linea Pura Cashseta 50g weich und anschmiegsam Fb 05 Rosenholz