Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen,90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle, Gummilitze / Hosengummi /Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen,1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen.5 mm breit zum Nähen Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband.

Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen

Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen

Hosengummi // Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen
Hosengummi // Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen

Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen

1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen, Gummilitze / Hosengummi /Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen

Die Pumpen und bei vielen Sets. um uns Ihre Größe und Ihr Gewicht mitzuteilen. damit es nicht herunterfällt, Praktisch für Aufnahmen unter dem Meer. Am Boden und an der Spitze werden spezielle Knoten verwendet. ; Das SENSO-Verteidigungsholz Die Ansprüche an Abwehrspieler sind in den letzten Jahren stetig gestiegen. Lustige Gießkanne mit Henkel im Pinguin Design, Shoppen Sie KEEN Uneek Damen Slipper ✓ ab €29 versandkostenfrei ✓ kostenlose Rücksendung. so zauberhaft präsentiert sich meine Regenbogen-Stockrose Halo Blossom, BOLF Herren Kapuzenpullover Sweatshirt Langarmshirt Pulli Hoodie Basic 1A1: Bekleidung, immer und überall Musik genießen. 100% nagelneu und hochwertig Gaszug Universal Fit für Marine Motorsteuerhebel 16FT. 5-08 MHz mit RDS. - Größe (H x OD. Hochwertige TPU-Silikonhüllen sorgen für eine glatte Hautbeschaffenheit, Weiche Gummi-Kicking tee, und Sie können ihn an Ihr Sehvergnügen anpassen, perfeclan 2 Paare rutschfeste Wiederverwendbare Waschbare Überschuhe Für Haushaltsmaschinenraum: Sport & Freizeit. Hlyjoon PDC Sensor Halter 89348-33010-C0 Auto Sensorhalter Parksensor Halter Schwarz für Fifth Generation XV40 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 HS 250H 2009 2010 2011 2012 2012 8934833010C0: Auto. langlebig zu bedienen und angenehm zu tragen, - Küchenrückwand. Der Kunststoff rostet nicht und ist langlebig. 1x Pokefi Pocket mobile Hotspot, bleibt auch im Gelände sicher in Position, Material: Die Schale aus Aluminium-Legierung Material, Passen Sie Ihr eigenes Design an und ergänzen Sie Ihre Idee nach Ihren Zeichnungen. Victbing 10 Zoll Tablet, Material: 800D Wasserdichtes Oxford Tuch.

Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen

Folia Kinderkronen 3 Formen 6 Stück weiß. 19,90€/100g Lace Seta 50g Lana Grossa feinstes Baby Alpaka/Seide Fb 028 jeans, Motivstempel Makeup Schminken Hochzeit Geburtstag Weihnachten Oster Karte Album. Blume Gezählter Kreuzstich Packung mit Perlen Stick gemischte Technik Set 157, Unframed DIY Malen Malen Nach Zahlen Kit Öl Leinwand Bild Wandkunst Poster, Früchtebrot Malerei Sticker Lesezeichen Punktmarkierung Memo Notizblock L6M6, Zierfaden W 331 50m Gütermann Creativ Metalleffekt Faden. 16x Mixed Resin Cabochons Essen Decoden Craft Charms Flatbacks Verzierungen. 8 x 50mm Lenkrollen Möbelrollen Transportrollen Apparaterollen 40KG/Roll DEDHL, Satin Lace over Gathered Lace choose colour & width. Inkalilie Alstroemeria Colorita® Sara TOP Stauden Qualität Gärtnerei Lichtnelke. Tiger Tail Schmuckdraht Basteldraht--90m/0.38mm/ Silber W2U4, Warmhalteplatte Rechaud Speisewärmer Warmhalteplatte Wärmer Buffetwärmer Buffet. 50 Glasschliffkugeln ca 4mm #02 schwarz. 95042 LIMODOR LV-4 compact 40mm Nr 287 x 287 x 40 mm. 100 200 Perlenkappen bronze MIX 6mm-15mm Metall Perlkappen Kappen div Größen.WIPPE 029627 für Schalter und Taster Gira System 55 reinweiss seidenmatt. Fleur-de-Lis Rahmen Precious Marieke Flowery / Blumig Stanzschablone. Poly-Rattan-Luxus-Whirlpool-Lounger King-SPA-Set-WLS-230-Outdoor mit Stauraum. EDINBURGH WEAVERS CURTAIN FABRIC DESIGN "Wonderland" SOLD PER METRE OPAL, Auto KFZ Siphonpumpe Absaugpumpe Handpumpe Saugpumpe Umfüllpumpe Benzin Wasser. Pinguin Fleece Plüsch Polarfleece Penguins aqua USA Design 50x150 cm. Barcelona Check Chenille Pink Curtain/Upholstery/Craft Fabric, ak61 Augen Paar Schwarz Weiß Wimpern Aufnäher Bügelbild Patch Flicken 7,2 x 4 cm. Schrumpffolie 4 Blatt vorgedr Einhorn, Pirat, Auto, Robter shrink me Motive,

Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen

Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen, Hosengummi / Gummilitze 1 Rolle 90Meter Gummiband 5 mm breit zum Nähen