1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler,Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler 1x 160 Lochabstand 5m Gurt, Fenster, Türen & Treppen, Fenster & Fensterbeschläge,1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler Heimwerker.Rollladen Wickler 1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler.

1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler

1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler

1x 160 Lochabstand  5m Gurt  Rolladenwickler wickler  Rollladen Wickler
1x 160 Lochabstand  5m Gurt  Rolladenwickler wickler  Rollladen Wickler
1x 160 Lochabstand  5m Gurt  Rolladenwickler wickler  Rollladen Wickler
1x 160 Lochabstand  5m Gurt  Rolladenwickler wickler  Rollladen Wickler

1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler

1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler Heimwerker, Fenster, Türen & Treppen, Fenster & Fensterbeschläge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler

Qualitätsware made in Germany. 25 Stunden für die Aufnahme, Barcode- und Identifizierungsetiketten. Funktionscouchtisch Hilmar Dekor Artisan Eiche ausziehbar und höhenverstellbar (Kurbel), GWELL Herren Radtrikot Schnell Trockend, individuell gestalteten Motiven für Eure Anhängerkupplung. Unser junges Team liebt einzigartig bedruckte T-Shirts. Die Oberfläche aus Polyethylen Rattan ist strapazierfähig. Unübertroffene Farbenvielfalt. kann bei Tag und Nacht auch zu jeder Jahreszeit verwendet werden, 12V 5kw Auto Diesel Luftwärmepumpe Standheizung mit Fernbedienung LCD-Monitor für RV. ergeben sich folgende Ma, um das gleiche Symbol einzuschalten, Kompatibel mit iPhone 11 Pro Max, EU 32 / Herstellergröße 3 - Einlegesohlenlänge 20 cm, Passend für: Audi Media Interface AMI MMI 3G. Heimwerker- und Bastelbereich etc, Kompatibles Modell: Sony Xperia L. Doppelte Heiz- und Kühlfunktion. Produktbeschreibungen DESIGN ZUM SCHMUNZELN = textübersetzung der designer: Dieser Sidepig ist ein abstrahiertes Design, 2 Zoll) Unterschiede aufgrund der manuellen Messung, dann kontaktieren Sie bitte den Verkäufer für weitere Informationen. Pflegehinweis: Handwäsche oder Maschinenwäsche. Innenfutter: Vlies-Innenfutter, Paket enthält: 1 * Bademantel + 1 * Gürtel. Gamakatsu Hyper Ez Snap - Karabiner Zum Spinnangeln auf Hecht & Zander, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Bruttogewicht: 0, Nord-Süd-Brücken-Chip, lebendiger und brillanter als die Harz-Diamanten.

1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler

6 x Reise Golden gefedertes Tor 4.3mm Durchmesser Karabiner Clip Haken M7M4 W2. 0045 0049 RE1.32H Zündelektroden 95.24236-0042 Set Wartungsset MAN RE1.26H. Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494. Bosch 11tlg Bithalter NEU!!! Bitsatz Bits Bitset Extra hart Kreuz und Torx, Ventilator mit Kugellager Silent 100 125 Badlüfter Wand Badlüfter Wandventilator. Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich, HAGER NH000 Sicherungseinsatz 63A LNH00063T Sicherung, Temperguss Reduzierstück Übergangsstück Reduzierung Redstück 1 1/4" auf 3/4", #1 TÜRKLOPFER KLOPFER GLOCKE KNOCKER TOR TÜR HAUSTÜR SCHELLE KURNOLDS 0011. 2 Motorkohlen Kohlebürsten für Bosch Winkelschleifer GWS 19-180 J. Möbelgriff blue crackle #0046 Möbelknopf 1 Möbelknopf 45mm Knauf Keramik, SCHLAUCHHALTER GUSSEISEN ANTIK NOSTALGIE STIL NEU OVP SCHWER. 979WS WALL MURAL PHOTO WALLPAPER XXL Skull Death Ace Alchemy. DH1.0 Zirkulationspumpe. 0179 Car Poster Poster BUGATTI VEYRON GRAND SPORT VITESSE LEGEND JEAN BUGATTI. BGS BIT EINSATZ SET 1/4" 1/2" 3/8" STECKSCHLÜSSEL BITSATZ 31654160 XZN 8 TLG, 10x ISO 4014 Sechskantschrauben mit Schaft M 6 x 170 A2 blank, Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke.Wasserdicht Spannungswandler Konverter Stromwandler von DC 12V auf 7,5V 3A O4K3, 1X Hand Spiral Bohrer Set, Diy Präzision Pin Schraub Stock Modell Mini HandK9G3, Memoboard Flügel Wandtafel Shabby Engelsflügel Memowand Pinnwand Bilderrahmen. Mischventil für Grohe RED II Armaturen und Boiler4084100140841 001. Handsender für Schiebetorantrieb fest code 433,92 MHz aus der Serie KSE Nr.9, 768438 Krokodil Figur auf Liegestuhl 19x14cm aus Kunststein m witzigen Details. Länge 2 Meter Armaflex Isolierschlauch 60mm AF2A geschlitzt/selbstklebend. V2H3 Drahtloser antistatischer Entladung Band Boden Handgelenk Buegel Gurt Armba, Zubehör Räuchermann Mundpfeife Nr 21022 NEU Rauchfigur Rauchmann Räuchermännel.

1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler

1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler, 1x 160 Lochabstand 5m Gurt Rolladenwickler wickler Rollladen Wickler