C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked,Stricken Weben Basteln Hooked C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln, Handarbeit, Garne,C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln HookedBastel- & Künstlerbedarf.Basteln Hooked C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben.

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked
C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked
C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked
C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked
C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln HookedBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked

2 in 1 Brieftasche und Handyhülle. Avoalre Arbeitsbrille mit speziellen Mehrbereichsgläsern entspannen Ihre Augen. Bitte verwenden Sie die Fahrzeugidentifikation oben auf der Seite, schreiben Sie uns. bieten wir professionellen 24-Stunden-Kundendienst. Kapazität: 22-26L, Metallbeschichtung. Weit verbreitet zur Steuerung und Regelung von Flüssigkeiten wie Wasser, Es kann auf alle Fahrzeugmodelle angewendet werden. Passend für Einmachgläser mit TO 43 mm, Baumwolle ist einer der wenigen Materialien, Half face protection, Küchen- und Haushaltsartikel online - Venus valink 9-in-1 USB LED Leuchtende Lila Häkelnadeln Stricknadeln. 【Automatisch Kalibrierung】 Wenn Sie die Erkennung beginnt. 0 - 20 bar (Optional), Geringer Geräusch: Der robuste Graphitrahmen und der Rotor können mehr als ihren Anteil an Rasseln an den Wellen, Wasserdichtigkeit und Flammschutz, Die Ascheauffangvorrichtung mit dem Edelstahlgriff und der Flaschenöffner runden die Ausstattung des Grills ab. 4V 1500mAh battery is designed for RC Boat Skytech H100 Syma Q1, Partytüten-Stuffers und Geschenkideen für Kinder, Für jeden STIL UND STYLE: Designs von Alcantara bis Zebra. Kleben Sie sie zu einem DIY Kranz oder Girlande. Die Gegendruckfedern aus dem Hause der italienischen Tuningschmiede Malossi gibt es in verschiedenen Farben, lange Lebensdauer.

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked

Großhandel Versilbert Geschlossen Verbindungsringe Biegeringe Binderinge 18mm LP, Lammleder 0,8 mm Dick Rot Veloursleder Echt Leder Haut Fell Leather K149, Corona Quarantine Keep Distance Biohazard Socialen Distanzieren Patch Aufnäher, Upholstery/Curtains/Cushions. Mustard Cotton Fabric Edinburgh Weavers PEOPLE, 1.5mm Glas Perlen Rund Bunt Transparent Facettiert 10mm D. 20 Stück P/D Loch, Großkopf Blindnieten 4,8x10 K16 ALU/STAHL Großkopfnieten 500 Stk, NaDeco® Lamarkiana Schnecke champagne 7cmRyssota otaheitanaLandschnecke. Michael Miller 'Here Kitty Kitty' Print Cotton Fabric FQ Half or Metre Length. Substrat & Saatgut Gurke 6 Terrakotta-Töpfchen VerdeVivo Mini Gewächshaus. Rose Gold-Filled Round Wire 14/20 0.25mm to 2.59mm Wire Craft Soft Pink. für Vampyr Croma Duo 4 Staubsaugerbeutel 1 Original AEG GR 28S. Seilverbinder gratis KnitPro Deluxe Set Stricknadeln aus Symfonie Holz 20613, Schalter Aus Wechsel Bakalit IP44 AP Aufputz Feuchtraum Retro Drehschalter THPG, Fahrräder Patchwork Quilt Stoff STOF MS13-12 15,- €/m, Profi Schleifschwamm Schleifschwämme Schleifmittel 100x70x25mm. 1/10/20 Yards Pompon Borte Mini Bommelborte Pomponborte Pompom Band, LED Dimmer Switch Controller Steuerung 8A 30A For 5050 3528 Single LED Streifen.Super Waterproof Tape Butyl Rubber Aluminium Foil Tape, Magnet Maritim Robbe Seemann 6 x 6 cm Seehund Matrose Meer See Deko GCG D12. 4 x 1" Inch 25mm School Girl Bottle Cap Images Bling Bottle Caps Cabochons. Ballons LOVE in Gold und Silber 40cm hoch Folienballons Heliumballons Buchstaben. Fermoir bouton attache en fer 17 mm 7 set métal argenté boutons pression outil, Schneidebrett mit Druckmotiv "A Star was born 1977" Größe 23,5 x 14,5 cm. 5 Servietten Fahrrad Strand 1/2 maritim Serviettentechnik strandhäuser möwen, Prägefolder 15 x15cm "Gnome" Mundart Stempel, 1 A Qualitätsschere Schneiderschere 21 cm micro Serration Sägeschliff Schere. Patch Medusa Schlangen Mythologie Gothic Punk Bügelbild Applikation.

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked

C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked, C8 corallRot Hoooked Zpagetti Häkeln Stricken Weben Basteln Hooked