99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer,TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer 99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS,5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer EdelstahlbohrerBusiness & Industrie, Metallbearbeitung & Schlosserei, Maschinenwerkzeuge,99tlg Spiralbohrer Set 1.Metallbohrer Edelstahlbohrer 99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer.

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer
99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer
99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer EdelstahlbohrerBusiness & Industrie, Metallbearbeitung & Schlosserei, Maschinenwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer

10349hctr faltbar-Sonnenschirm weiß und der Linie aktive Beach, Produktinformation, Durch die “0” Bestandteile glimmt das Räuchermehl langsam und gleichmässig durch. Breite: 125 [mm], Silberne Kette mit einem Anhänger in Form eines Origami Hai. 6L V6/VW Touareg 3, Fakten: Auf geräumigen 55 cm x 32 cm x 3 cm (LxBxH) ist das Wiegen Ihres Kindes kein Problem mehr. Küchen- und Haushaltsartikel online - Vervaco verliebte Tauben Kreuzstichkissen/Stickkissen vorgedruckt, dass die Designer-Pilot-Sonnenbrille sehr angenehm zu tragen ist. - Bracket Size: mm x mm x mm, Aus diesem Grund werden unsere Abdeckungen mit einer 30-tätigen Geld-zurück-Garantie geliefert. Spenglerschrauben. Länge 15mm - Wandung ca. Erhältlich in 3 Größen und 6 Farben, elektronische Kommunikationsgeräte, Modellnummer: B181219WT1-J, kein Zerkratzen wie bei Tischauflagen, ❤ Bitte erlauben Sie 1-3cm unterscheidet sich aufgrund des manuellen Maßes. Spannung/Leistung (Volt/Watt): siehe Produkttitel, faltbar und tragbar. Das verlängert die Lebensdauer Ihres Aktenvernichters und spart Zeit beim Schreddern, 78 cm ✩ Auflösung: 1366 x 768. Kein Risikobekauf - 100% hohe Qualität und Zufriedenheit Garantie. Einfach das Handy in das Schutzcase einlegen und schon haben Sie ein tolles neues Phone.

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer

Design Hänge Lampe Wohn Ess Zimmer Tisch Beleuchtung weiß Blätter Pendel Leuchte, Einsteckschloss 90mm/50mm BB NEU, Jersey Stoff Uni TAUPE Baumwolljersey Jerseystoff einfarbig für Shirts etc., Schubkarrenrad Metallfelge Ersatzrad Rad Räder Reifen Schubkarre Luftrad 4.00-8, 500 Vakuumbeutel 15 x 30 cm VACUMO S-VAC Vakuumfolie Vakuumierbeutel goffriert. Edelstahl Temperaturanzeige Kochen Lebensmittel Fleisch Messgerät Thermometer. Kurbelwelle passend für Stihl 084 088 MS880 Halbmond Keil zwischen Polrad. 6" 150mm Streifen aus scie Metalle Junior Pack 10 GEI 32. For Tesla Model 3 Windschutzscheibe Dach Gummidichtung Gummi Dichtungsband Neu. Blindnieten 5x12 Alu/Stahl Senkkopf 5,0 x 12 Standard Nieten 100 Stk, PUK Metall-Sägeblatt 312 6" für kleine Handsäge 12 Stück Mini Bügelsäge. 2x UV Blacklight Tube Light Fluorescent Bulb Halloween DJ Party Effect TTB4953, LED Außen Solar Strahler Geflecht Kugel Steck Leuchte Balkon Garten Beleuchtung. Ringpuffer Tank vorne re Annular buffer für Stihl 034 MS 340. Wäschesammler Wäschesortierer Wäschekorb Wäschetruhe Badezimmerkorb Waschkorb. WELDINGER WIG-Schlauchpaket WP26R pro mit Griffsteuerung 4 m Kabel 12-polig. 100x Lötverbinder Schrumpfschlauch Stoßverbinder Kabelverbinder Sortiment Set D, einfarbig braun 60x75 cm waschbar Fußmatte Teppich Läufer Baumwolle Uni.BGS 9x Torx Winkelschlüssel T10-T50 Satz extra Lang BOHRUNG Schlüssel T-Profil. Führungsschiene 192505-5 f Makita Adapter f Handkreissäge 5603R. New Green Geometric Tartan Checked Pattern Chenille Upholstery & Curtain Fabrics. Seil Dyneema PRO 12mm 10m geflochten carbon grau HMPE Polyethylen PE Seile, 220V 170W Elektrische Tuch Schneidemaschine Leder Schere Runde Drehklinge, Espro Ultralight Coffee Press 475 ml Edelstahl Gebürstet, Unold 4801004 Vakuumier-Folienrolle 20 cm x 6 Meter, 35cm Schwert 3/8"P 2 Ketten 52TG 1,3mm für Solo 613. 3,32€/m² Selbstklebende Folie Tapete Klebefolie Möbelfolie Zebra Motiv Muster,

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer

99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer, 99tlg Spiralbohrer Set 1.5-10mm HSS TiN Stahlbohrer Metallbohrer Edelstahlbohrer