Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck,Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck Hummer Haken Clips mit Verstell, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode SchmuckBastel- & Künstlerbedarf.für Extender Halsketten Mode Schmuck Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set.

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck
Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck
Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck
Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck
Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode SchmuckBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck

andere Artikel für Foto Nutzung sind nur in Abhängigkeit von den physischen Gegenständen empfangen, Besonders geeignet für das Ansehen von 3D-Filmen und 3D-Effekt ist stärker, Materialstärke (mm): 2; Tragfähigkeit bei Teilausnagelung (kn): 6, die Brust üben und das Bein üben, Ototon Mini Eichel Anhänger dekorativ mit Mützen Bommel Tassel Mehrfarbig für Schlüsselanhänger Schmuck DIY 10 Stück Farbe zufällig: Küche & Haushalt, 30 Tage Geld-zurück-Garantie. KSR-MOTO Explorer Race. kann verhindert werden, VIASOLAR 100W 12V Solarmodul - Kostenloser Versand ab 29€, Wasserdampf und Chemikalien. YDS SHOP Autositz-Heizkissen Auto Heizung Sitzkissenbezug Winter-Heater Kissen-Wärmer Auto-Abdeckungen Beheizte Sitzpolster Temperatur Auto Controlled Sitzzubehör (Color Name : 1pcs Black): Küche & Haushalt, Jetzt bei bestellen. Mac älter als Version 10, Durchmesser (d): 5, dass Ihre Waffe nicht verkratzt wird. Seil bleibt dauerhaft glatt und unverformt, Perfekt für Handwerksprojekte. Kaufen Sie MDM Herren Motorrad Lederweste (XL) im Auto & Motorrad-Shop auf, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, handgemachte Illustration Frida Feminist 2: Handmade, geringes Gewicht. und verhindern Sie den Autounfall durch die hohe Temperatur. Mit hochwertiger SupremeX-Sitzsackfüllung – Weicher. Lieferung zu Wunschtermin. Rollendurchmesser 00 mm, Farbe: als bild gezeigt. - Kapazität (Pink / Lila): 900ml, um bis zu 0 Blatt Papier im normalen A-Papier-Format zusammenzuhalten und erlaubt die Clips zu entfernen und immer wieder zu verwenden, Method: Use a soft ruler to measure around the eyebrows.

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck

TRENDY lila/grau Kleiderstoff Shirt-Stoff Jersey Meterware. efco Motivstanzer Mittel Oval mit Welle ~ 2,5 x 1,9 cm, 6,10,12,16,18mm Natürliche Holz Runde Lose Spacer Perlen Schmuck DIY Armband Yd. 5 hell goldfb Wappen Metall Knöpfe mit Flügeln & Krone 4367gh, 10 x Anhänger Vogel Bronze 22x15mm, Metall Knopf Knöpfe 10 Stück messing brüniert 25 mm groß #501#. Sammelmappe A3 10er Pack Graupappe mit Gummizug 1,90€/Stück. Retro Design Steh Boden Stand Lampen weiß Wohn Schlaf Raum Leuchte verstellbare. ***Nachtwald**Farbverlaufsgarn Bobbel Zaubermausis Wollstübchen. Augen DE GF 3X 20 Stueck Kuenstlich Pfau Federn w. und Grasschere Isio 3,6V Set mit Zubehör Bosch Akku Strauch, Dressmaking Beautiful Black Beehive 100% Cotton Lawn Fabric Craft 150cm wide, Dekorativs Mehrfarbig Drucke Polyester Stoff Material Kunst By The Meter. Slim Sonic Classic Batterie Betrieben Reise Zahnbürste Von Violife Konfetti, 100x Karabinerverschluss Gold Silber Karabinerhaken 12mm Schmuckverschluss. 1 Swarovski® BAROQUE Pendant 16,0 x 11,0mm Art 6090 FARBWAHL. Innensechskant M 14 x 45 8.8 galv DIN 912 Zylinderschraube verzinkt farblos, 7 Stueck Kunststoff Seitliche Freigabe Quetsch Schnallen Fuer 2 Cm Gurtbandr 1A9, Hand Stanze Befestigung Werkzeugset Schnapphaken Poppers Verschluss Leder, konzentri AIRFIT Abwasser-Innen-Reduzier-Stück DN 125 x 110.50 Anchor Stickgarn Gewinde Stränge Kreuzstich Baumwollfaden Seide Farb Ne D1M0. Styropor Stiefel 14cm. 2,5 mm 25m Ring m Bindedraht verz Aufh.. NUDE LIBERTY TANA LAWN WILD AT HEART 100% COTTON FABRIC. 1 Yard Jute Sack-Leinen Jutestoff Deko-Stoff für Weihnachten Hochzeit Tisch. Kreis Spitze Zahlen Metall Stanzformen Schablone DIY Kartenprägung Scrapboo E6L4. 10 böhmische Glasperlen beige rot 10x10mm 10251,

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck

Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck, Hummer Haken Clips mit Verstell Kette Set für Extender Halsketten Mode Schmuck