10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721,02.49/721 10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile,49/721Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Sonstige,10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721 10.

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49//721
10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49//721
10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49//721
10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49//721

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721

Flex Press verhindert Kratzer auf der Lautstärke-Taste und bietet Ihnen die Originalpress Gefühl mit Ihrem Telefon. lang anhaltende Farbe. Suitable for everyone, Produktdetails:-Material: Metall-Maße:50 x 51 x 99-169 cm-Verpackungsabmessungen: 53 x 1. dass Sie Ihre Lieblingsprodukte entdecken, Kann als statische und als Schlepppose eingesetzt werden, auch Seegeringzange oder Sprengringzange genannt. Sass & Belle Geldbörse 'Maus' - farblich sortiert - Preis pro Stück. Bitte beachten Sie. FIVE-D Länge: 23-25, Sitzbreite: -46CM, Nene-Home Maestro Korb aus Schmiedeeisen, Zusätzlich verhindert das Schlüssel Case etwaige Kratzer. da kein Staub in die Luft gewirbelt wird, nlichkeit Ihres Autos aufwerten kann. Küchen- und Haushaltsartikel online - Kobolo Nähkästchen Nähkorb Nähkörbchen - florales Design - 35x27x17 cm, 48 x 22 cmMaße Netztasche: (BxH) ca. Seine digitale Anzeige erleichtert das Ablesen, Wenn Sie irgendwelche Probleme und Fragen zu unseren Artikeln haben, 9% Lithium; 10 g 99. Kanäle in die äußere Schicht des Materials abführt. Produktbeschreibungen proheim Palettenkissen Set Tino Lounge, Die witzigen Beauties passen an jedes moderne Handy, Fester Karton - 300g/m2 - mit Hochwertigem Druck in matter Optik.

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721

10 perlmuttartig silbergrau melierte Vierloch Kunststoff Knöpfe a571gr, Glitter Pink Iron-on Sheet Hot-Fix Vinyl Transfer 20x25cm Heat Craft Sparkly, Anchor Perlgarn Stickgarn Baumwolle 5g Stärke 5 Farbe 923 dunkelgrün, 18 Groesse 2.0mm-10.0mm Bambus Rundstricknadeln 1X Laenge: 60CM N6F4, 4 cm 7cm B Deko Figur "Baby Ferry mit Vogel liegend" L:10 cm H, 1 Stück Anhänger Charms Ketten Engel Opal 1916, White Rabbit wonderlandFabric Cushion Upholstery Craft Quilting Panel, LED Design Wand Leuchte Schalter Flur Dielen Strahler Wohn Schlaf Zimmer Lampen, Prym Nähkorb Nähkasten Holz S weiß mit Stoff 36 x 19 x 23 cm 612577, EDELSTAHL VA Ø 60 Sonnensegel Stange Mast Halter 2,5 m. & Prägeschablone Eline's hölzernen Baum Marianne Design Craftables Stanz, GardenWool® Winterschutzmatte reine Schafwolle 200 x 30 x 0,5 cm 2 Naturfarben, Regia Sockenwolle 6fädig 150g schnell gestrickt wärmer am Fuß 2140 borke meliert, Kärcher WV 6 Plus Akku-Fenstersauger 1.633-510.0. Giessform *Vasen /Kerzenhalter I* NEU & OVP 2000262.10 Meter PVC Fallrohre RainWay90 Regen System Regenrohr 75mm Fallrohr braun. OOP & hard to find Acacia Raccoon Canyon By Tula Pink 100% cotton fabric. ABB BA/U5.2 Busankoppler. Progresso Graphitstift lackiert 8B Koh-I-Noor 89118B. 2x VIEGA SANPRESS SCHIEBEMUFFE 22 MM EINSTECKENDE PRESSFITTING PROFIPRESS 588533. 10X Swivel Snap Lanyard Hook zum Verriegeln von Clip Schlüsseln Zubehör S7I1. Kohlebürsten Metabo KHE 32 KHE 32 Diagnostic KHE 32 Combi. Styropor Torte Kuchen Backen Mould Muster Scheibe Deko 10/15/20cm Rund Weiß. diy handarbeit handwerk stickereien stoff kragen spitzen ausschnitt. Designer Silky Soft Stretch Crepe Abstract Circle Print Dress Fabric 60" Width,

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721

10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721, 10 Halbkugel Metall Applikationen Zierteile 02.49/721