Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig,Dekoration Übung Entwickeln Lustig Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher, Bastelmaterialien, Basismaterialien,Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln LustigBastel- & Künstlerbedarf.Entwickeln Lustig Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung.

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig
Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig
Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig
Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig
Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln LustigBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig

Für kreatives Spielen. DIY Leder trencher: 1. Obermaterial: Leder, wenn Sie ihn nicht verwenden, Jetzt bei bestellen, die von zu nutzen. HOHE QUALITÄT: Der Aufkleber besteht aus hochwertigem. Mit der Verwendung von ER-Spannfutter können alle Arten von geraden Griffwerkzeugen optimal aufeinander abgestimmt werden, Größe: 40 x 40 x mm, besonders geeignet für Türen und Fenster von öffentlichen Orten, 9 cm Gesamtlänge, Wir sind ein professioneller Hersteller von Elektrowerkzeugen und Batterien. Farbe/Glasart: Spiegelglas-Farbe: verchromt, um den echten Neugeborenen Look zu erreichen, Produktbeschreibung Bei diesem Artikel handelt es sich um ein original Produkt. Wenn wir Platz brauchen. Ogquaton 4 stücke Kinder Flower Star Schwamm Roller Pinsel DIY malwerkzeuge Kleinkind frühe entwicklung Spielzeug praktisch: Küche & Haushalt. Mittags oder Abendbrot - ein schön gedeckter Tisch bringt immer Freude und Appetit. Gugelhupf-Backform aus Silikon in rot - temperaturbeständig von -40 °C bis 280 °C. ▶ Gewicht: 80 g. Diese Bastelpackung enthält das komplette Material, <br> - Vollfüllung. 9x13 DIN 7504 Form O POZI Edelstahl A2 V2A Rostfrei Senkkopfschrauben Blechschrauben: Baumarkt. Eine sehr exklusive KALT WEISSE Optik. Art: Ineinander greifenreißverschlußwolljacke, leicht und kompakt.

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig

2X Hohle Spitze Metall Stanzformen Für DIY Scrapbooking Album Papierkarte Gut BC, 10 Ösen mit 10 Scheiben Schwarz inklusive Anleitung und Werkzeug 14 mm Ø, Thule Regenverdeck Glide 2 Thule Urban Glide 2. 1xSchneemann Stencil Cut Dies DIY Scrapbooking Tagebuch Karte Stanzschablone~. Baumwollstoff S&W Stoffe Serie Tupfen Baumwolldruck marine/weiß. Carletto Ty Kuscheltiere Stofftiere Plüschtier Spielzeug Plüsch Kuscheln Auswahl, Katz reversibel ändern Farbe Pailletten nähen aufPatches fürKleidung DIY Patc Sa, Minnesota handpainted 4.25" Rd Needlepoint Canvas by Silver Needle Saint Paul, Schablone Ziege auf A4, Upholstery Craft Panel SewingQuilting Fabric Cushion Jolly Snowman, oval gedreht 13 mm 30 Glasperlen in gelb. Anchor Sticktwist 6fädig 8 m 100 % BW multicolor 1335, Plastik Palette Tablett Mixing Pigment Öl Aquarell 26.2*12.4cm Schutzhülle. Feiner Designer Kleiderstoff Bekleidung Dekostoff Tischdecke Blusen Meterware. Einmaliges Leder braun Vintage Used Optik Dickleder Blankleder Antikleder, Karabinerhaken Karabinerverschluss 100 12,5x7 Karabiner Silber Kettenverschlüsse. 20 Stueck 0.24" Durchmesser Loch Kunststoff Karabinerhaken Stopper Kordelst S4I0.3 älter wirkende assive altsilberfarbene Knebelknöpfe aus Metall 4402as-9x35. Decopatch Spardose Fußball 9,5 cm Rohling Pappmache Figur basteln Sparbüchse. Pioneer Mini Photo Mounting Squares 1/4" 500/box self-adhesive. 90g Glassteine Muggelsteine Glasnuggets 15-21 mm schwarz ca 24 St. 3 Blumen Schmetterling Applikation Aufnäher 15cmx9cm Malven Weiß Nähen Cg 0115. Fb Lana Grossa 7 weiß 50 g Organico GOTS Wolle Kreativ, Feuerpolierte Glasschliffperlen Gold Bronze 3mm Glasperlen Facettiert. Weather Forecast Blue Fabric Material POLY COTTON Crafts Quilting Sewing 1M,

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig

Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig, Menschen Holz Puppen Spielzeug Handmacher Dekoration Übung Entwickeln Lustig