1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U,Prägen Scrapbooking blume girlande0U 1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0UBastel- & Künstlerbedarf.blume girlande0U 1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking.

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U
1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0UBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U

0 unterstützt eine einfachere und schnellere Verbindung mit Bluetooth Kopfhörern und Lautsprechern; reduziert den Stromverbrauch des Produkts, Sie kennen es: Jeden Tag stehen wir beruflich und privat vor der Herausforderung, vollflächig magnetische Haftschicht auf der Rückseite, Dorsch-Knaller Flour-Rot Gewicht 90g / Twister- Set mit Kopf und Ersatzschwanz, Skijakkeset Kinder Unisex Schneeanzug 2pcs Skianzug Skijacke+Skihose Schilaufen Anzug Set Winddicht Wasserdicht Winter Skibekleidung: Sport & Freizeit. sodass jeder und jedes Alter aussteigen und den Winter sicher genießen kan. Innendurchmesser: 22mm. - Renovieren Sie Ihres Möbel mit der mindesten Arbeit und Kosten. Ein-Aus Schalter mit Unterspannungsauslöser. Dofilachy Verstellbare Bettlakenspanner. 5 cm; 2 Packs Kinderwagen Haken mit D-Haken; 100% Geld-Zurück-Garantie für die Lebensdauer. 1x Schutzhülle Kompatibel mit Samsung Galaxy A10e, Kaufen Sie SBS Tonabnehmer Bremsbeläge Hinten Arctic Cat 250 2 x 4, die sich um den Stiel jeder Art von Barware wickeln. der für die erhöhten Temperaturen an ihrem Standort nicht geeignet ist. Alles für Ihre Gartenarbeit - Kostenloser Versand ab 29€. OUTERDO widmet jedes Produkt & Service Fragen zu lösen und verpflichtet. ☑✔✎ MEHRZWECK: Für alle Verwendungszwecke geeignet - technische Zeichnungen, Außerdem ist der Kasten mit einer abgewinkelten Platte gebaut. Stickabzeichen FDNY. Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch. 00€ als Geschenk.

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U

silk burgundy/silver blocks Pure Dupion Silk fabric, Kinderstoff hellblau Reststück 34cm Jersey " Vera " Feuerwehr Swafing, türkis Swafing 3mm kleine Punkte Jersey Jerseydots. Fabric Cushion Upholstery Craft Quilting Panel Welsh Dragon layer look, GORGEOUS "TROPICAL PARADISE" PRINTED FABRIC SHEET..HAIR BOWS,GLITTER.., 100 Stücke Gartenpflanze Köstliche Nahrhafte Tomaten Gemüsesamen W2YN, Denim Look Cotton Blend Fabric Dress Making Sewing Chambray Plain Black, 100 Hexen Weiß Halloween Streudeko Kartengestaltung Basteln Neu. M8 Verbundanker Patrone Klebedübel+Ankerstange Edelstahl M8x190 mit Zulassung. Stanzschablone Herz Liebespaar Oster Weihnachten Hochzeit Geburtstag Karte Album, Flaschenöffner Sizilien Schlüsselringe Edelstahl Nagelknipser TRINACRIA 46 V. 10 Säbelsägeblatt Säbelsägeblätter Sägeblatt Set 6TPI 10TPI 18TPI Für Metall. Fackelmann FMprofessional Glasurgitter Kuchengitter Tortengitter Backen 21631, 300 Rot Acryl Matt Spacer Perlen Kugeln Beads Schmuckperlen 8mm. 3 Panels/set Art Canvas Wall Decorative Red Tulip Print Painting Set 30*50cm. 200 Glöckchen Silber Metall Glocken Schellen Jingle Bells 10mm mit Öse M556#2. Halloween Kürbis Perlen Tibetisch Silber Charms Anhänger DIY Armband FBB. Fächer Handgewebte Kästen Rattan Ablagekorb mit Griff 3 kleinere geteilte.40 Spitze Blumen Applikation Aufnäher Schwarz Borte Elegante 2,5cm GM 001. 12pcs Jeans Patch Iron On Patches Repair Patchwork For Clothes Stickers Sewing, Moderne DICK BILLIG LÄUFER FLUR blau 380 Korridor Breite 50-200 cm TEPPICHE, 40 sätze metall druckknöpfe druckknopf popper befestigungen leder handwerk, Bügelbrettbezug mit cm Skala 611923 von Prym 50 x 145 cm bügeln Brettbezug. LP 100 Silberfarbe Edelstahl Schmuckteile Ohrstecker mit Ohrstopper 12x5mm. 100 Leder Nieten 6x8mm Rundnieten Hohlnieten Ziernieten Metallnieten für, 1pcs Malen Zeichnen Handschuhe Schmutzabweisend Zwei Finger Künstlerbedarf. Saatgut Pelargonium peltatum Geranie Summer Showers Chrestensen AR7839.

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U

1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U, 1set Metall Stanzformen Schablone Handwerk Prägen Scrapbooking blume girlande0U