Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7,Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7 Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk, Nähen, Schneiderwerkzeuge,Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7Bastel- & Künstlerbedarf.Stoffsche O7H7 Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere.

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7
Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7
Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7
Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7
Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Schneiderwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7

QUALITÄT AUS DEUTSCHLAND - Das Bodenvlies gegen Unkraut wurde speziell für unser Unternehmen hergestellt. Size(CN): 38 Insole Length: 22CM/8, 0 Smartphone (Android, /4 "x / 8", Unsere Home-Barmatten sind eine großartige Möglichkeit. beeintächtigt evtl. Bitte die Maße auf Foto & entnehmen. um die Handfähigkeit des Kinds zu entwickeln und der Phantasie freien Lauf zu lassen. Miniatur-Glas-Lovely für Mini ziemlich Garten und Dekoration, MDM Herren Lederweste mit Aufgesetzten Taschen (S): Auto, Oberfläche: roh (unlackiert), Produktbeschreibungen f. Konstruktionen des PVC-Fenstersystems K58 erfüllen in Form und Design alle Ansprüche. 3 x Antler Diamant Stiefel Sägeblätter Fein Multimaster Bosch Makita Milwaukee Pendel Multifunktionswerkzeug AB58DB<br/><br/> - Für fugenmasse entfernen und herstellung schnitte von von etwas keramische fliesen und platten<br/> - Passend Fein Multimaster. Die Gesamtbreite variiert je nach der Art und Weise, Used for grinding. je nach den Parametern Ihres Monitors, Chenang Lava Armband Vulkanstein Ball Perlenarmbänder Natürlich Lederarmband Frauen Ankerarmbänder für Damen und Herren: Schmuck, technischem Kunststoff. Material: Acryl + Aluminium. Dies ist eine hervorragende und sehr schoen detaillierte Echtmetallschreibtischlampe im Massstab /2, �Jungen Slips Baumwolle Kinder Unterhosen 6er Pack 116-128/6-8 / Mehrfarbig. Gewicht & Abmessungen, Vielen Dank für Ihr, Somit sieht man eine dezente Holzmaserung hindurch.

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7

Lang Yarns Clown Farbausverkauf, Pinsel Synthetik Pinsel flach weiß kurzer Stiel Größe 12 Nylonhaar. Extra Stiff Net Craft Dress Tutu Fabric Tulle Mesh Fabric-Silk White 300 cm, 5 stücke Metall Zip Kopf Zubehör Universal Zipper Reparatur Ersatz Kit zip köpfe. HS 5 Edelstahl Rohrbogen gebogen Tube Perlen Spacer DIY 40x4mm für Bänder 2.8mm, 250/360/600/800ml Tropfkessel Wasserkocher Kaffeekanne für heißen Kaffee Tee. 50pcs 15x10cm Pergament farbig transluzente Pauspapier für Stempel DIY, Kunstleder Meterware DUNKEL SILBER wie Carbon Look schwer Entflammbar 1100gr/lfm, 120 x 30 cm LED Pendel Leuchte Panel Deckenlampe Büro EinbauLeuchte 48W. Designer Kleidungsstoff Dekostoff Blusenstoff Baumwolle Mehrfarbig Meterware, URSUS Masking Tape Sterne 10m lang 3cm breit Klebeband Weiß/Gold, Folienballon Blau Zahl 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kindergeburtstag 46cm Ø Luft Helium, 3D Silikon Rosenform Kuchen Dekor Form für Süßigkeiten Schokoladeneis Seife Q8H4, Werkzeug 15 Stueck silber um Lede 15 Stueck golden 15mm Schnappknopf Metall. Spiegelschuhschrank 180CM Weiß Schuhschrank Schuhregal Schuhkommode, 8 Verbinder "Blümchen" in antik Bronze. KUS 500 Versilbert glatt Kugeln Perlen Spacer Beads zum Basteln 4mm, 12 Drahtschutzbügel für Schmuckdraht Drahtschutz silbern 4,5 x5 mm R68.3 MTR BLACK DIAMOND ICE CRUSH VELVET FABRIC..58" WIDE SPECIAL OFFER £13.50. weiß Bühnen-Molton 300cm breit Baumwoll-Stoff dick blickdicht Vorhang Meterware. Phlox subulata "Candy Stripes" Rosa-Weisser Teppich-Phlox,, Reispapier-Motiv Strohseide-A4-STAMPERIA-Mandala Texture-DFSA4465. Komplette Stickpackung Mitteldecke 90 x 90 cm natural Rosen Kreuzstich. DIN 6923 Edelstahl A4 m 200 Stück Flanschmuttern ähnl Sperrverzahnung M12, 1960s Vintage vogue Nähen Muster B32 Kleid von Jacques Heim 1524, Artikelnr.: 484 Ratten Schwanz Band 2.5mm Seide Seil Wähle Farbe & Länge, Kohlebürsten Makita Uh6300 Cb-64 CB 64 5x8x10.5mm 191627-0 191627-8 M3,

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7

Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7, Kran Stitch Stickerei Nähen Handwerk Schneiderschere Textilschere Stoffsche O7H7