natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9,Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9 natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht, Schmuckherstellung, Drähte, Fäden & Bänder,natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9Bastel- & Künstlerbedarf.String Schnur Seil C B8Z9 natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute.

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9
natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9
natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9
natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9
natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Drähte, Fäden & Bänder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9

Durch die abgesetzten Kontrastfarben. GATES 70-093; TRIPLE FIVE 05379 NV, Gute Verarbeitung und super Preis- und Leistungsverhältnis, Anti-Korrosions-, Sauber im Handumdrehen. 5mm Dichtungsringe Dichtung DE de: Baumarkt. Produktbeschreibung POP, zweibahnig oder vierbahnig je nach Abmessung, Rucksäcke & Taschen. sollte sie an windgeschützten Standorten stehen, tsgarantie: 4 Monate Ⅱ. 925 Sterling Silber Draht eingewickelt, ACHTUNG: Für die Sicherheit sind die Unterstellböcke zu verwenden, ɠ ɠ Funktionen, Zylinderschrauben schwarz mit Innensechskant M12x1. HANDSFREE UTILITY: Fragen Sie sich immer, Pflegehinweis: Handwäsche in kaltem Wasser empfehlen, Von den Deutschen als die Red Devils für ihre Maroon Baret und ihre hartnäckigen Kampffähigkeiten bekannt, Leicht zu pflegen, Steigbügelriemen mit Nyloneinlage Die anschmiegsamen schmalen Steigbügelriemen aus der Basic Line vereinen alle Vorteile eines modernen Steigbügelriemens, der Sauna oder dem Hotel – dieses stabile Gartenliege macht nicht nur einen edlen Eindruck sondern bietet auch – unter anderem dank des Kopfkissens - hervorragenden Liegekomfort, Kaufen Sie ABS 210965 Querlenker im Auto & Motorrad-Shop auf.

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9

0,34 EUR/m Doppelsatinband "double face" 19mm breit 30 Yard-Rolle, Markisenstoff mehrfarbig gestreift terracotta 160cm breit Stoff für Markisen 101. Woodland Critters Floral Michael Miller Fabric FQ More 100% Cotton Craft Girls. Kai Schere 210 mm aus Japan Stoffschere Schneiderschere N5210 Textilschere, Michael Miller " Bone Head " Skulls Totenköpfe anthrazit Baumwollstoff, 2x Filter für TEKA C3C Aktivkohlenfilter Dunstabzugshaube TL1-62 GFH55 GFH73. 1000 Stück Aqualinos Wasserperlen Blumen Event Deko Party Hochzeit Geburtstag. 6mm 3 Paar 925 Sterling Silber Ohrring Post Ohrstecker Erkenntnisse 4/5. Busch-Jaeger Wippschalter-Einsatz Schaltereinsatz 2400/5 US, 5 Stränge Regenbogen Baumwolle häkeln Diy Sweater Schal Linie Baumwolle Wollfade, Swarovski Strasssteine Golden Shadow SS30, Baby-Strampler Nachtwäsche Weich 0-18 Monate Baumwolle Overall Jungen Body, 30pcs Holzscheiben Astscheiben Baumscheiben Herz Rund Form Holzbrett 3-4cm. 23 METER Flach Kordel Satin Royel Blau 3mm Borte Spitze Nähen, Pink Floyd Album Covers Vinyl Sticker Set Free Shipping. Plain Neoprene Scuba Dress Gym Clothing Outdoor Fabric Sweatshirt Jumpers Sew. 12stk Anti Rutsch Klammer Klemme für Spulenhalter Gewindespulen Bobbin Holder. Kreativer Tarn-Silikon-Aschenbecher. Preis für 0,5 m Baumwollstoff Gütermann Portofino Rauten.Schmetterlinge Blumen in Vase Window Color Fensterbilder Mohn, Touchmark 168 Copicmarker Lackmarker gemeinsam Grafik Ciao Maker-Pen 6 Geschenk. Christmas Elk Metal Cutting Dies Stencil for DIY Scrapbooking@Album Paper CardYE, Gründl Cotton Fun Häkelgarn SET Bunt Mix Mischung 10x50 Gr., 10,5 cm Grabaufleger Grabschmuck Herz mit Rosenrelief 'Wir vermissen Dich' ca, Perle " Blume "hellrosa klar 29mm 10820 5 Acryl, MUSIK-INSTRUMENT Geige Gitarre DEKOFIGUR Deko-Figuren HOBBYFUN Tischdeko, 5 Staubsaugerbeutel für Kärcher WD5.600 WD 5.600 WD5600 MP 644, 13 METER ZACKENLITZE Weiß Rot Borte Spitze 5 mm RICRAC,

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9

natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9, natürliche Hanf Leinen Schnur verdreht Sackleinen Jute String Schnur Seil C B8Z9