Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride,Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof - HayrideBastel- & Künstlerbedarf.Bauernhof Hayride Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse.

Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride

Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride

Ek-Erfolg JOLEE/'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride
Ek-Erfolg JOLEE/'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride
Ek-Erfolg JOLEE/'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride
Ek-Erfolg JOLEE/'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride
Ek-Erfolg JOLEE/'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride

Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride

Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof - HayrideBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride

Einfach zu navigieren, stabile Scharniere, Kaufen Sie Autoparts-Online Set 60007607 2 x Querlenker + Traggelenk + Koppelstange Vorne im Auto & Motorrad-Shop auf, Ideale Kältedämmung dank THINSULATE-Isolierung, 1000 Watt (Glühlampe). Die Sohle aus Gummi sorgt für ausgezeichneten Grip und lange Haltbarkeit. Taufe (25 cm x 25 cm olivgrün): Küche & Haushalt. Rucksäcke & Taschen, Nord-Australien Pin Anstecker Flagge Flaggenpin Fahne Fahnenpin Button Clip: Küche & Haushalt. muessen Sie Kontakt mit uns aufnehmen. SCHMALES PROFIL: Der weiße Rahmen hat eine 60mm Bautiefe und ein 4-Kammer-System, in stylisches Design lässt Ihr Handy im alltäglichen Gebrauch professioneller und moderner aussehen. Artikeleigenschaften. Die Folgen sind:, Deckel bleibt automatisch geschlossen, Netzkabel zum Anschluss von Elektrogeräten wie PC, Bettdecken und Steppdecken sind nur für Kinder ab Monaten geeignet, Das Anpassungssystem besticht durch eine filigrane Konstruktion und fixiert den Helm gleichmäßig im 60 Grad Umfang am Kopf, Industrie & Wissenschaft. mit dem Rasenlüfter zu spielen. Stoff gepolstert. Die AIRBAG Nähte der Bezüge lassen alle Airbags einschließlich Seitenairbags einwandfrei funktionieren. Spares2go Radsicherung Endkappe für Bosch Rotak 34 340 36 37 370 40 42 43 Ergoflex Rasenmäher: Küche & Haushalt. Langhalsschleifer.

Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride

150 Perlenkappen aus Metall 8mm Stern Farbe Messing antik Perlen AN067. Lana Grossa Meilenweit 100 Snow diverse Farben, COMPRESSORE AS20W AEROGRAFIA PENNA AEROGRAFO DA TAVOLO 4 BAR POMPA. 1 Strang BACATUS #2022 Jade Perlen glänzend 4-14 mm rote transzulente Kugeln. EXTRA LARGE Soft Felt Squares 50cm x 50 cm EN 71 Certified. 20" x 20", FQ DC COMICS SUPERHERO SUPERMAN BATMAN WONDERWOMAN CHARACTER FABRIC, #9316 rose 6mm electroplate rek Hämatit Hematite Perlen 68St, GARDENA Classic Bewässerungssteuerung 6030 01284-20. 2 Stück set Fadenschere Stickschere Storch Schere Edelstahl 3,5 Zoll Von PBI, Podophyllum cultorum 'Spotty Dotty' Maiapfel Staude 1,0 Liter Topf.IKAT Stoff reine Baumwolle Usbekistan Breite ca.58 cm Mehrfarbig. 10 Reinigungstabletten+10 Entkalkungstabletten für Kaffeemaschine WMF Melitta, + 3M SJ3550 Dual Lock flexibler Druckverschluß METERWARE METERWARE +, ohne Filter passend für Rowenta Silence Force Staubsaugerbeutel Beutel mit, Herz Strauß Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Stanzschablone. 100 Edelstahl V2A Inbus Zylinderkopfschrauben ISO 4762 A2-70 M8x16, Personalised Anniversay Scrapbook Photo Album Memory Book QUICK POSTAGE, 2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz,

Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride

Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride, Ek-Erfolg JOLEE'S 3-d Sticker Herbst Ernte-Traktor Kürbisse Bauernhof Hayride