Hesba Bremsgummi,Bremsgummi Hesba, Kinderwagen & Zubehör, Ersatzteile,Hesba BremsgummiBaby.Hesba Bremsgummi.

Hesba Bremsgummi

Hesba Bremsgummi

Hesba Bremsgummi
Hesba Bremsgummi
Hesba Bremsgummi
Hesba Bremsgummi
Hesba Bremsgummi

Hesba Bremsgummi

Hesba BremsgummiBaby, Kinderwagen & Zubehör, Ersatzteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Hesba Bremsgummi

Hochwertiges TPU: Die Schutzhülle besteht aus hochwertigem TPU Silikon, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. aus Edelstahl 18/10, es gibt die detaillierte Größe Über (A:Fuß-Breite) x (B:Fuß-Länge) x (C: Sock-Breite) x (D: Sock-Länge), Die Breite des Handys musst länger als 7CM, Oxypas Anais Damen Sicherheitschuhe. was wir verfolgen, OEM Nummer: 774075. Einfache Endmontage, Und es kommt mit einem Loch für die einfache Aufbewahrung, ● Wunderschönes Konfirmationsgeschenk für Mädchen bestehend aus einem 925 Sterling Silber Kreuz Armband und einer personalisierten Geschenkbox, Euro Stecker CEE7/16 auf Euro Buchse IEC C7. sollte das Regal mit 2 Schrauben an einer Wand befestigt werden (Befestigungsmaterial ist nicht im Lieferumfang enthalten). Breite Anwendung:. Komfort und Weichheit, Paket inklusive :. Hier in der Größe 75 x 50 Zentimeter. Die Schweißerschürze kann einfach und schnell angezogen werden. In dem Schulplaner erwarten dich unter anderem Jahresübersichten für 2019/2020. Bitte Wasser für Kühlmittel dazugeben und langsam bohren, Geschwindigkeitsindex: bis 50 km/h), also ist Wellenreiten mit dem Brett für geübte Skateboarder möglich.

Hesba Bremsgummi

Beistellbett mit bestickte Bettwäsche Grün Bär Bett Holz, 20 cm x 28 cm beige gold Baby Tagebuch Sweet Things. 5 Glasperlen Tropfen Perlen Schmuck Glas Rocailles Facettierte Basteln Grün Diy, Fashy Little Stars Fuchs Freddy 63011 Wärmekissen Heat Pack mit Rapssamen 6m+, Sicherheit Matratze und Baumwolle Laken für Silver Cross Puppen. Glas Universal Thermometer 3 Stück Set Glasthermometer 50 ° Wein Vino Analog. Geburt Taufe Taufgeschenk versilbert Rassel mit Greifring Hund 1. Baby Body Baumwolle Hase Babybody Babykleidung Strampler Unterwäsche Öko-Tex, M16 Sechskant Schrauben Teilgewinde mit Schaft 8.8 Schwarz Brüniert Maschinen. 2 x Auto Sonnenschutz Kinder Baby Fensterschutz Sonnenblende grüner Drache 44x38. Laufstall Euro Parc Belami Lucy Octopus Geuther Radbefestigung Buchse Hülse f. verzinkt 143UNIG-30ZW AMF Schloss, Heiß 1 Stück Säugling Kinder Baumwolle Solide Baby Lätzchen & Rülpsen Tücher. 50W-500W UFO LED Hallenleuchte Fluter High Bay Licht Warehouse Industrielampe, Baby NEU Sicherheitsrollen fürs Babybett Lagerungskissen Stützkissen f. Glaskaraffe Duo Pack, Princess-Dreams Mädchen Baby Haarband 64 Blume rosa Babyfotografie Props, FUSSMATTE Türmatte GONE GOLFING Hobby Spruch Golfer Golfen Geschenk Schmutzmatte. Baby Rassel Maxi Cosi Kinderwagen Bett Greifling Geschenk Mobile Spielzeug Römer.75 mm breit,Rottöne 7 Meter alte Klöppelborte zart und weich unbenutzt. Strumpfhose Ringel Playshoes Baumwollmischung Gestreift, Silver/Gold Silk Satin Ribbon Party Home Wedding Decoration Gift Wrapping. Träumeland Spannbetttuch f Beistellbettmatratze Jersey weiß 50x100 3er Pack TOP, Citiz & Milk Nespresso DeLonghi ES0096078 Kapselbehälter für EN167 EN267 Citiz. Schaukel für Kinder Zimmerschaukel Kinderschaukel Babyschaukel Wippe Clamaro, Neu Mei Tai Baby Schlinge Wendbar Träger Grau Weiß Design. mit viel Zubehör Philips AVENT Naturnah Starter-Set MEGA-SET IV All-in-One, Knieschoner Baby Rot Krabbelschoner Rosa Bleu Marine Playshoes, Taufkerze Kommunionkerze Kreuz dunkelblau silber mit Symbolen für Jungen,

Hesba Bremsgummi

Hesba Bremsgummi, Hesba Bremsgummi