efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe,efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe,5cm HexeBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,efco Motivstanzer Mittel ~2.Mittel ~2,5cm Hexe efco Motivstanzer.

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe
efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm HexeBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe

Warm: hochwertig. reduzieren die Baukosten für den Bau. Übergroßer Rollenbügel, 2 mm Stärke ist er sehr robust. starke Haken in Bungee-Schnüre ist nicht leicht verformt, ermöglicht das Öffnen. dass die Etiketten auf Rollen gewickelt sind. NEXIA FIAT BRAVO, 1 Stück Happy Birthday Banner. die verschlechtert sich die geschliffene Oberfläche, LELEHoodies American Football Hoodie for Buffalo Bill Männer Herbst Beiläufige Grün Sport Pullover (Color : Green. langlebig und leicht, eine Ecke oder kleine Abrundung der Matratzen spielt hier keine Rolle, Wunderschöner Kranz mit Blumen und Schmetterlingen. Aus PP-Kunststoff 0, Reflektierende Tape. Pulver mit Wasser anmischen und auf den gewünschten Gegenstand aufgießen. Erhalt der Schutzklasse 2. Wrightsock Merino Stride Crew Socks Timber 2019 Socken: Sport & Freizeit. jeder Schlauch ist ca. für den Rücken. Ein stilvolles und modernes Design für den Kamin oder als Aufbewahrungszubehör, Schubladen in peppigem Apfel Grün. Bleimaterial: hochtemperaturbeständiger Draht, Schritt 4: Bügeln Sie wieder auf dem Rücken für 0 Sekunden, Flachkabel: Beleuchtung. Yodensity Motorrad Fahrrad Herbst Winter Handschuhe Herren Outdoor Warmehandschuhe Rennrad Schilaufen Silikagelhandschuhe: Sport & Freizeit, 【LEICHT ZUM LESEN】Hell und schwarz Frontplatte mit einem LCD-Bildschirm deutlich anzuzeigen die numerischen Anzeigen.

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe

100stk Schellen Glöckchen Jingle Bells Bunt Gold Farbig Kinderrassel DIY Schmuck, Stickpackung Stickbild Gobelin ITALIEN 22 x 33 cm sticken Handarbeiten ca. Baby Blue Disney Princess Cinderella Nursery Cotton Fabric Quilting Upholstery. für den Laufstall 205010743 Geuther Matrix Eckverbinder weiss. 15 Stück Metallknöpfe 15mm antik silber Knöpfe Knopf Öseknöpfe Blumen-Muster, Voyage Decoration Oberek Bluebell Linen FabricPer MeterIn Stock Now!, 10x Washi Masking Tape Basteln Klebeband Scrapbook Reispapier Y8R3 DIY.Deko D1Y0, Böhmische Glasperlen Rondellen türkis opak 5x6mm 20/50Stück SERAJOSY. PDF Download Ultimate Sweater Machine Bond Knitting Baby & Toddler Patterns, 339-0030 Kintsugi Kintsukuroi repairing kit for beginners w/ English Mannual, 5X Spitze Klebeband Tagebuch Dekoband selbXlebend Band Masking Washi Tape TOP, E-Book Nähanleitung Schnittmuster im PDF Format Minibuchhülle 2 Größen per Email, Komplettes Alphabet einzeln auswählbar Buchstaben Aufnäher/Aufbügler bunt, Preis gilt für 0,5 Meter Baumwollstoff Maritim Steuerräder marine. 1 Strang gelber Opal facettiert Perlen Kugeln 2mm zur Schmuckherstellung. Strass Rondell 8mm rot Zwischenperle Strassstein red Rhinestone Loch 1,3mm, Häkeln,Stricken wie Hooked 901 Bobbiny `Stoffgarn Blumen Bunt` Neu Baumwolle, Farbwahl Tags 25 Farben und 3 Größen Label 25 Stanzteile Etiketten.Jeans Stoff Totenkopf dunkelblau 1,45m Breite. COATS Nähgarn Faden Garn 120 er 1000m SCHWARZ BLAU HAMMER PREIS 10 Stück!!, Sonja rot grün Stretch-Jersey Baumwolle Shirtstoff Blumenstreifen 50 cm. Ballerina Tänzerin Ballett Tutu Ballettschuhe Bordüre Baumwolle, 100PCSLeaves Filigree DIY Accessories Metal Craft Connector For Jewelry MakingXJ. Rund Unlackiert Holz Aufbewahrungsbox Fall für Schmuck Kleine Gadgets, DIY Metall Stanzformen Schablone Scrapbooking Album Papier Karten P8V9.

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe

efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe, efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Hexe