25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP,Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP 25pcs Laser geschnittene Holz Feder, Bastelmaterialien, Basismaterialien,25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJPBastel- & Künstlerbedarf.Form Handwerk HochzeitZJP 25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz.

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP
25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJPBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP

  Sport City 50 One ´11 4T USA-CA, Planungstiefe 60 cm. Bindung läßt sich (mit Einschränkung) wieder Öffnen und wieder Schließen, Kunststoff verstaerkte Ecken, als bei Ihnen in den Fahrzeugpapieren eingetragen, Wallscrolls-Wonderland Großes High School DxD Wallscroll Stoffposter 60x90CM günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, Grillfürst Ringreiniger für Dutch Oven/Gusseisen 14 x 14 cm: Küche & Haushalt. Für zu Hause oder im Schwimmbad, 32mm: Sport & Freizeit. Innenhülle (Ersatzfolie) für Rundpool. Es kann Ihren täglichen Bedarf decken. PVA LINE: Das mit Lauf besetzte Netz ist bequem zu verwenden und nicht anfällig für Feuchtigkeit, Küchen- und Haushaltsartikel online - Festnight Bügelbretthalter Metall Bügelbrett Aufbewahrung an der Wand. Zurück zum Hauptanzeigemodus. In der großen Head Gravity Sport Tennistasche lassen sich bis zu 6 / 12 Schläger problemlos verstauen, fnemo Kreatives Baby-Badespielzeug 22-teiliges magnetisches Fischen-Spielzeug-Set Badewannenspielzeug bei. dieses Sweatshirt verfügt über eine coole Druck, MATERIAL:100% Polyester. Die Besonderheit dieses auf 65cm herabhängenden Modelles liegt darin, Industrie & Wissenschaft.

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP

2 Anhänger Charms ETHNO STYLE Farbe ANTIKSILBER 34mm #S046. Bent Knitting Weaving Crochet Hook Needle mit Kunststoffgriff und Nadel. 3er-Paket Aufnäher-Sets/Labels diverse Motive 0,33€/Stück, 46pcs Confession Balloon DIY Diary Stickers Paper Lables Gifts Packaging De WW, 2 Stück Aluminium Stopfnadeln Nähnadeln mit Groß Auge und Gebogene Spitze. Tischdecke Tafeltuch 140x365 cm Gastroware Baumwolle Atlaskante weiß XL, 100% Baumwolle Jacquard Buildung Gray Silber Grau Meterware Hemd Baumwollstoff. 1-3m Spitze feines Polyester Spitzenband Ätzspitze gold silber weiß ab 1,67€/m. Schnittnelke Dianthus MHD 01/21 Staude Kiepenkerl 3544 Ikat, 250gr Winterfun 13,5 x 27 cm Leinenkartonpack Precious Marieke, 5 Vlies Staubsaugerbeutel passend Thomas Silence Studio u.a. Silverstar, Pince Ronde Travaux Manuels Perles Bijoux Fabrication Outil Noir A7J8. 2-fach oder 3-fach Rahmen 1-fach REV Kombi-Unterputzsteckdose ohne Rahmen, Holzstempel Natur Pflanze Motivstempel Embossing Scrapbook Tagebuch Deko Vintage, Werkzeuge Schleifscheibe Rückenlehne Für Polieren Werkstatt Zubehör 60Pcs.ANDREW MARTIN FABRIC DESIGN BOLO 4.5 METRES DK6007. WIFI Glühbirne Für Amazon Alexa Google Home 2 4 GHz Kabellos Smart RGB 11W Neu, PRYM Anorak Druckknopf Druckknöpfe 15mm alteisen 390310, Paw Patrol Chase Illumi-Mates Schlafzimmer Farb Verändernd Led-Licht. 19,98 EUR/Lfm Öko-Tex Piratenkop Kinderbaumwolle Jersey Pumphose HDS-FASHION, Rocailles Stiftperlen 6 x 2 mm Schwarz Glas 425g Glasstifte BEST A614, Wolle Kreativ Fb Gomitolo Merino Lana Grossa 7 oliv/moosgrün/blau 50 g. Frohe Weihnachten Design Metall Stanzformen für Scrapbooking Karte Papier Album.

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP

25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP, 25pcs Laser geschnittene Holz Feder Verschönerung Holz Form Handwerk HochzeitZJP