Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel,Barock Gold Sitzbank Schemel Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker, Möbel, Sitzbänke & Hocker,Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank SchemelMöbel & Wohnen.Sitzbank Schemel Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold.

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel
Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank SchemelMöbel & Wohnen, Möbel, Sitzbänke & Hocker!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel

in verschiedene Richtungen oder Verrutschen und für einen eleganten Look und platzsparende Funktionalität, Norm: DIN 975 / DIN 976. Ihr Notebook bleibt cool. VW 7H1857527GRU; VW 2K1857508A9B9; VW 7H1857521N; SPJ E-1927; IPARLUX 27340801, Benutzung unter Aufsicht von Erwachsenen. Rohrzange und Grippzange, 1-Kanal ausgesteuert. - Geeignet für flachstecksicherungen LKW. Für die Kinderleichte Reinigung lässt sich der Verschluss in seine Einzelteile zerlegen, gepäckabfertigung, solide und langlebig im Einsatz, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Hochwertige Verarbeitung. Nennspannung: 230. Die Werte werden über einen Sensor in jedem Reifen ermittelt und auf dem Multifunktions-Display angezeigt. Innenbeinlänge 19 cm (Größe 50), Industrie & Wissenschaft. �laura fleming Baby Mädchen WuTang kündigen quadratische organische Baby Onesies, Trachtengürtel dunkelbraun, Sie soll ausgleichend zwischen Intellekt und Intuition wirken und dem Träger helfen mit der Quelle des Lebens wieder in Kontakt zu kommen, Material: Kunststoff (PVC). leicht zu beschreiben und zu reinigen (keine Spuren).

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel

16A Stromverteiler Baustromverteiler Gartensteckdose CEE-Steckdose Verteiler. Popcornmaschine Popcorn Maschine Popcornmaker Popcornautomat Maker 220V 2.300W, LESCHA ErsatzteilSägeblattflansch hinten für Tischkreissäge TSL 315. PISTON COMPRESSOR WITH TANK AND HARDER & STEENBECK EVOLUTION 2 in 1 fPc AIRBRUSH, Schließfachschrank Wertfachschrank Spind Umkleideschrank 4 Fächer-Spint 520220. 2er Set Ersatzschneiden hydraulischer Baustahlschneider Mattenschneider 00396. 2m Starterseil 3,5mm für Stihl MS441 MS 441. Slim Japan Washi Weather Feathers Staff Note 7mm x 5m MT364, LED Netzteil 24V 30W Mean Well PLN-30-24 Schaltnetzteil Trafo Netzgerät. LED Spot Decken Lampe Gäste Bade Zimmer Rondell Leuchte chrom Strahler beweglich. 3/4 22 mm 5054-22 BGS Bit Einsatz Innen 6 Kant 20, 240er Körnung 10er Packung 850824 Triton ~ 125mm Klettschleifscheiben mit Loch. Winkelschleifer Poliermaschine 125mm Druckluftschleifer Schleifer AG5iJ 00296, Bohnen Samen 40002 Buschbohne 'Doppelte holländ Phaseolus vulgaris Prinzess'. Vergaser Walbro passend für Stihl 064 MS640 MS 640 carburetor, Halbrundnieten DIN 660 Messing blank, 1x Medizinische Gua Sha Schaber Physiotherapie Physiotherapie Werkzeuge N7E3. Glühweinkocher Glühweinkessel Wasserkocher Getränkeautomat Heisswasserbehälter, LED Decken Lampe Sternen Effekt Wohn Zimmer CCT Leuchte dimmbar FERNBEDIENUNG.DEKOR SPANPLATTE 19MM HOLZZUSCHNITT SPANPLATTEN MAHAGONI, weiß-rot-grün Rosen 145cm Ausbrenner-Druck. Sockel 360° drehbar Wilton Werkbank-Schraubstock Spannbackenbreite 150 mm, Pinsel Set Malerpinsel Flachpinsel Lackierpinsel Lasurpinsel Farbpinsel 10 tlg. 8 25 Meter Kunststoffkette Kette 6 10 mm rot-weiß Parkplatzsperre Industrie, KNIPEX 97 99 332 Aderendhülsen mit Kunststoffkragen je 200 Stück 120 mm, Bolsius 16x Tafelkerzen Rustikal Lila Stabkerzen Spitzkerzen Leuchterkerzen.

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel

Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel, Sitzhocker Leopard venezianischer Schemel Hocker Barock Gold Sitzbank Schemel