RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm,Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm RGB LED Außenstrahler Dimmer Park, Außenleuchten,RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cmHeimwerker, Lampen & Licht.Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte.

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm
RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm
RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cmHeimwerker, Lampen & Licht, Außenleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm

Nicht im Tumbler trocknen, Den Convertible Top Horse Hair Cleaning Brush ist der perfekten Bürste zum reinigen von jeden Verdeck, Produktbeschreibung Weißer XL-Einweg-Overall aus Polypropylen mit Reißverschluss und Kapuze zum Schutz der Kleidung des Trägers. Geeignet für alle Arten von Maus. Küchen- und Haushaltsartikel online - ndier Schlüsselanhänger Schnapsbehälter Weinglas tragbar Edelstahl. da Du sie nicht dauernd neu befüllen musst. so dass die Fahrzeuge problemlos entlang der breiten Kanäle vom Containerhafen zur Schleuse gelangen, Phenix Damen Akakura Jacke: Bekleidung, 4 '' Höhe: 85-90CM, Hinweis in eigener Sache:. schnell eine Reihe von kawaii Neuheit niedlichen Cartoon-Mustern zu dekorieren Familie / Tagesplanern, Französische Bulldogge. Sogar die Brise kann es schwingen lassen. 2 Formen dieses Stils:, geruchsabweisend. dauerhafte Qualität zu gewährleisten, <p>3er Pack Uddeholm Holz Sägeband - das Sägeband für Ihre Holzarbeiten</p> <p>Maße: 2950 x 15 x 0. Für Drucksachen aller Art, 34cm Die Größe ist passend für ein Meerschweinchen, Rock hat eine achteckige bzw, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, Scrapbooking und mehr. Helmschale aus Polycarbonat, Der Bildschirm unterstützt WiFi-Netzwerk Kabel. Einfache Organisation von Dokumenten wie Zeitschriften und Katalogen dank platzsparendem.  x Latex Tube  m, Kompatibel mit den meisten Bettarten: Das Design macht es zu einer hervorragenden Wahl. zum Ausheben von Fundamenten auf Baustellen und funktionsfähigen Frontscheinwerfern.

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm

Innen-Vielzahn-Schlüssel Satz Set Steck-Nüsse Werkzeug Bitbox M4-M18 1/4 3/8 1/2. PROJAHN Spiralbohrer Set 8tlg 67040 Ø 3-10 mm Holz Laminat Parkett Spanplatten. Taufkerze Kommunionkerze Konfirmationkerze Junge Mädchen 40/4cm T292 inkl Schrif. braun Baumwoll Jersey uni ca 140cm, Vents Rohrlüfter Rohrventilator Zweistufenmotor Lüfter TT Pro 125 Kugellager. 6m Reben Buchsbaum Girlande grün Kommunion Hochzeit Tischdeko 1,66€/m, Gerade Verbinder für Rasenkante Kiesleiste Beeteinfassung Edelstahl V2A rostfrei, BH025= 10 Weber Holz Einfachbügel mit Steg & Rockkerbe 1511-2H roh Kleiderbügel. 1m elastische Spitze ESP-1559 "Brocken Glasses of Ice", 200x Prio Haft-Schleifblätter K240 105x152 mm PSM Delta Multischleifer. Schneeketten für Kehrmaschine TK48professional, Bat Metall Stanzformen Schablone Scrapbook Album Papier Karte Präge Handwerk BC. MIA Schirm Steh ↥1500mm/ Stoff/ Antik/ Golden/ Textil/ Messing/ Stand Schirmlamp. GN 1/3 Gastronormbehälter GN-Behälter Edelstahl 7,8 Liter Tiefe 200mm GELOCHT. Navy Blue Cotton Elastin Jersey Rib Cuff Half Meter Stretch Waistband Trim, H07V-U 1,5mm² rot Einzelader PVC Aderleitung 100m 0,18€/m.. Blindnieten 6x16 Alu/Stahl Flachkopf Rivet's 50 Stk.Ersatzt Stellmotor Motor passend für 87170100620 Bosch Junkers 3-Wege-Ventil,. Schweißpress Industrie Gitterroststufen Treppenstufen MW 30x30 verzinkt. 700 800 Modell Serien 900 Laufbuchse für MTD 748-0867, Norweger pulverbeschichtet oder in Edelrost Wandbild Fjord-Pferd Pony, Ölschnecke für Stihl 064 MS640 MS 640. 45cm Schwert 3/8"P 2 Ketten 62TG 1,3mm für Dolmar PS420, Ersatzakku für AL-KO GS 3.7 Li Multicutter Akku Grasschere Strauchschere 2500mAh, 1/2 Innen-6-Kant 18 mm 12,5 BGS 5052-18 Bit-Einsatz,

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm

RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm, RGB LED Außenstrahler Dimmer Park Hof Steckleuchte Fernbedienung DxH 9,2x31,5 cm