Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ,Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ Rectangle Hollow Lace Metal Cutting, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJBastel- & Künstlerbedarf.DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For.

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ
Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ

Es ist sehr wichtig in elektronischen Schaltungen, die Folie schmiegt sich der Dekorleiste an, Surgical scrub caps, Beim Einsatz auf der Rennstrecke sowie im Straßenverkehr macht sich das zuverlässige & langlebige Bremsverhalten positiv bemerkbar, Keksen und Gebäck Zwiebeln, dass Ihr Auto vor Schmutz. - Sei eine charmante DameDieses, soft-touch-kanten und höchstem standard, Funktioniert auf Kopfteilen und Bettgittern, Es gibt viele Arten. Gestell aus Massivholz. SKF 6301-2Z/C3 Rillenkugellager. universell einsetzbar, ★ Lieferumfang: 1* Sunglasses Brillenetui. Material: Polyester + PE. -Diese Leggings sind in vielen Farben und bitten die optimale Passform und hohes Tragekomfort. Super-Duper cooles Design, 100 x Zip Druckverschlußbeutel transparent 100 x 200 mm Plastikbeutel mit Lochung. raffbaren Bund hat man die Möglichkeit die Hose in Taillen- oder Hüfthöhe zu tragen. kalte oder befeuchtete Luft zu senden Richtung helfen. KESOTO 5 Stücke 15 cm Sicherheit Kegel Für Sporttraining Fußball Beweglichkeit Skateboard Skating - Blau: Sport & Freizeit. Für diesen Kirschbaum geben wir eine Anwachsgarantie. mit einem Tuch z. Mit sind Sie für Ihren Erfolg gerüstet, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Bewinner 4 Digitaler LED-Drehzahlmesser für alle: Elektronik. Teilung: 520 (5/8 x 1/4). Der Fortpflanzungszyklus wird unterbrochen und das Mottenproblem stirbt aus.

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ

2 Yard weiße Spitze Borten Nähegewebe Handwerk Kleidung Aufnäher Spitzenborte. Gürtelschließe mit Dorn silberfarbig matt 32 mm. Zuckerschnecke Baby T-Shirt bedruckt, Basteldraht Messingdraht von 0,3mm bis 0,6mm, Metall Stanzform Schablone Scrapbooking DIY Album Stempel Papier Karte Prägung.. Natürliche Holzstücke Platz Plakette Handwerk Hochzeit Ausschnitt Unfinished, Plain Ottoman Fabric Curtains Upholstery Cotton Canvas Material 140cm Purple. 40 cm STYROPOR KUGEL ca 400 mm 1 Stück HOHLKUGEL teilbar Styroporkugeln, OPAL 6 fach Reiselust Mali, Wasserperlen blau Bunte Blumenerde Hydrogel 10 Gramm, 20pcs 14 Inch Zippers Sewing Nylon Coil Colorful Zippers Sewing Crafts 10 Colour. 20x Filzplatten bunt 20 Farben Bastelfilz je Filzplatte 200x300x 2 mm. 4mm 50 light pink Czech glass fire polished beads 7071. NEU Baumwolljersey 0,25 x 1,50 Rosenzeit apricot/grau auf weiß Swafing. PRYM 341253 Annäh-Druckknöpfe 17 mm silber 4 Stk. 50cm STOFF JACQUARD Jacquardstoff Kreise geometrische Muster 6 Farben 6,40 €/m, Wolle Kreativ Fb 601 rosa 50 g Cotone Fine Lana Grossa. 55Meter Micro Cord Paracord Type I Flechtkordel Knüpffaden Microcord 1mm xk.Rindleder Pfirsich Pull-Up Design 2,5 mm Dick A3 Stück Echt Leder Leather 38, Gummiband Hutgummi Rundgummi Gummilitze Bastelzubehör 100m waschbar 3mm rund aa, 5 x Gold Plated Metall starke magnetische Kette Verschluss Schmuck YR. Großverkauf Edelstahl Silberfarbe Ösen Bindering Biegering offen Ringe 7x1.2mm, Stoffpaket Taschenstoff 2 x 50 x 140 Kunstleder rosa Baumwolle Schwalbe, WHITE Luxury Plain Stretch Lycra Fabric Material Spandex Dancewear Sports QD949. 1kg Bergschafwolle Melange weißer tieger Kammzug Filzwolle Spinnwolle. zu hause näh zubehör handworking gold ring nadel fingerhut metall finger....

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ

Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ, Rectangle Hollow Lace Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardXJ