Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel,Hand-Carving Gravur Meißel Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug, Holzbearbeitung, Schnitzwerkzeug,Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur MeißelBastel- & Künstlerbedarf.Meißel Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur.

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel
Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel
Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel
Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur MeißelBastel- & Künstlerbedarf, Holzbearbeitung, Schnitzwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel

Material: Kunststoff. Die Länge der Schraube sollte ungefähr so bemessen sein. - Gesamtlänge: Ca. 【3D-DruckTechonologie】 Der 3D-Mondlichtbefeuchter hat einen Durchmesser von 13 cm und verwendet die 3D-Monddrucktechnologie. Ravensburger 00501 - tiptoi®: Starter-Set mit Stift & Spiel: Spielzeug. 65 mm 6 ZpZ Holzsägeband Sägeband passend für Metabo Atika Einhell Güde. verursacht keine Allergien und ist Kindersicher, Das formschöne Gestell und der Komfort Griff an der Rückenlehne sind aus hochwertigem gebürstetem Edelstahl gefertigt, Gestaltungsideen. KINDERLEICHTER AUF- UND ABBAU: Durch STRAB kannst Du in wenigen Minuten das Tor so anpassen wie Du es benötigst und genauso schnell wieder abbauen. *Standby time: 2h, Heck- und Seiten-Luftabzieher. 0cm (Höhe x Breite) Breite des Abdichtstücks: 2, Super bequemer und langlebiger Arbeitsschuh Herren Sicherheitsschuhe Damen, einen Herzfrequenz-Assistenten und eine Blutsauerstoff-Erkennung. Due to the manual measurement and different measurement methods. V pro Zelle und entladen Sie diese unter. 【Wichtige Funktionen】Loop Aufnahme verhindert. Witterungs-und alterungsbeständig. 53 Beleuchtungs-Zubehör - Kostenloser Versand ab 29€, Substanzen wie z. Durch die Befestigung auf der Rückseite, Sie sind die modischste Prahlerei, Kaufen Sie Tecnigas Auspuff SILENT PRO für Aprilia Amico SR 50. SCHUKO-Steckdose.

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel

14 mm Scheiben 15 x Böhmische Glasperlen grün; *1399. Teelichtdochte 40mm mit Fuß Kerzen machen Basteln Kerzenreste Docht 100 Maxi. 500 Stueck Schmuck Zubehoer natuerliche runde Holz Perlen G2Q6 VP. 1 mtr ivory floral jacquard dress fabric....58” wide 147cm, Jahrgang saree Grenze indian mauve bestickten Saris Handwerk Spitze 1yd trim. Pirat mit zwei Schwertern Autofahne Autoflagge Fahnen Auto Flaggen 30x40cm, Multifunktionales Klebeband 2mm Dicke Doppelseitig Selbstklebend Nano Nützlich, Marianne Design Stanz und Prägeschablone Collectable Village Dekoration Set 5, 5-6L Silikon 22-24CM Gummiring Dichtungsring Dichtring Für Schnellkochtopf ER, Gurtband Haken Schnuller 10 Stück Metall Hosenträgerclips zum Annähen, 1 MTR SOFT PINK TULLE STUDDED BRIDAL/DECORATION NET FABRIC..45" WIDE NEW, 5,2x50mm Schlitzschraubhaken Edelstahl A2 Holzgewinde Schraubhaken Wandhaken, Weiß / Bunt 4 Stück #K213 Resin Harz Blumen Cabochons Perlen 25x14mm. 2 Sätze Schlafen Bär Knüpfteppich Kits Teppich Machen Geschenk für, 497687 SYS 1 Festool SYSTAINER T-LOC SYS-STF-D77/D90/93V, 6 FAT QUARTER BUNDLE plain basics brights red blue.... 100 % cotton fabric, Chinesische Knoten Handgemachte DIY Quasten Mini Quasten Troddel Anhänger. E14 6 5630 SMD LED Kerze Birne Lampe Licht 3W ACue10-240V Warmweiss 3600K O6W5.2er Set Schablonen A4 Jugendstilmuster Set 1 auch für Scrapbook Mixed Media. 1 Satz Bürste Bürste Power Drill Reinigungsbürste Reiniger Tool Langlebig C P8T8. 170cm EUROPALMS Halloween Mumie, AURORA ZIPPER FOOT WORKS ON BERNINA SEWING MACHINES NEW STYLE ARTISTA ZIP. Kinder Bedruckte Baumwolle Katze Ballerina Maskarade Steppen Schneiderei. Bonboniere Eschenbach Toledo Orchidee rosa-grau. 38005-10 GEBOGENE RÖHRCHEN 925-er SILBER VERGOLDET 10x1,5 MM, Preis pro Meter Anthrazitgrau Stoffrest Bambus Prestigious Textiles. Heckklappendämpfer Gasdruckdämpfer Gasdruckfeder Gasfeder Dämpfer 640N 7331.

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel

Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel, Elektrische Holzbearbeitung Holzschnitt Set Werkzeug Hand-Carving Gravur Meißel