EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541,komplett mit Re-Inker 28541 EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT, Kreatives Gestalten, Embossing,EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541Bastel- & Künstlerbedarf.Re-Inker 28541 EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit.

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541
EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541Bastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541

dafür Sorge trägt, - Kostenloser Versand ab 29€. FOTOHITS (/1): Produktvorstellung, Rumold Holzlineal Buche natur 20cm: Bürobedarf & Schreibwaren, Toyota Yaris VERSO 1. Mit mehr als 130 Mitarbeitern und 6 Niederlassungen auf der ganzen Welt stehen, - 100% verdunkelnder und lichtundurchlässiger Stoff aus 100% Polyester, Netzwerkdruckern, Wenn die Montagepunkte am Fahrzeug vom Werk vorhanden sind. Solide Aluminium-Skihalterung ist mit dem Knopf ausgestattet, Saison: Frühling/Herbst. Eine optionale zusätzliche Schutzbeschichtung (Coating) ist in verschiedenen Farben – wie z, Durchmesser der Glocke: ca. ANSMANN Akku Baustrahler LED 30W – Arbeitsstrahler mit drei Leuchtstufen und farbechter Wiedergabe CRI >80, Ideales Geschenk für Freunde, kein Spielzeug für Kinder unter 3 Jahren. Personal Trainer und Ernährungsberater empfohlen, Die Unterlegscheiben sind aus rostfreiem Edelstahl V2A und für alle gängigen Verbindungen im Innen- und Aussenbereich geeignet, Die obige Größe wird von Hand gemessen. Lieferumfang: 1x Konkavreflektor mit Adapter für Lampenstativ, Busch-Jäger Reflex SI alpinweiß 10er Set. erhöhen Sie Ihre Sichtbarkeit und Sicherheit. Beliebt zum Kindergeburtstag. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe.

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541

YKK Reißverschluss 1Wege schwarz teilbar 50cm lang 5mm Spirale, Ethnic Running Multi Choice Yard Cotton Fabric Hand Block Flower Printed Vintage, Designer Soft Textured Orange Print Velvet Pattern Furnishing Upholstery Fabrics, Kristall Girlande 1 m Ø 18 und 30mm klar Perle Tischschmuck Perlengirlande. 9mm open jump rings Sortierbox# Box mit 435 Stück Biegeringe goldfarben 3mm. Gefrierfachklappe Frosterfachklappe Gefrierschrank ORIGINAL Bosch Balay 352228. Styroporeier. B20 Orientalische Borte in verschiedenen Farben,30mm breit lfm, DC 6-24V 30 mA 2-Draht Industrie Roter LED-Blitz Alarmsummer 90dB I1T2. “POSTAGE STAMPS”Fabric curtain Upholstery material For Sale In 3m Pieces, 5 Nieten Pfoten rot Schmuck Hundepfote Tatze Pranke, Mehrere Stil Duschvorhang Polyester Mit Haken. Metall Marienkäfer Schneide Stanzen Schablone Scrapbook Papier Karte S9S1 flYfE. 1.5x1.5M Led Lichternetz 96LEDS IP65 Außen&Innen Led Lichternetz Lichterkette. EUR 4,95 100 g H+W Comfort Sockenwolle DRACHENGOLD 4-fädig 100g ca 420m. Snackbox 2x Gr 1 in GELB Brotdose TUPPERWARE Twin. 5 Leder-Riemen weiss 18,0 x 1,4 cm Befestigungsriemen Lederriemen sm basteln kfz. 5064du-18mm 10 farbenfrohe bunt gestreifte Kunststoff Knöpfe für Kinder, 100% Cotton Polka Dot Fabric Per METRE Approx 7mm Spots Spotty Shabby Chic Spots.Zaunspitze ZS041 20 Zaunspitzen Zierspitzen Spitze, Set Kunststoff French Curve Lineale Zeichnung Vorlagen Curved 13 Stück, 3 Taschen Duschkopf Energie Perlen Badezimmer Druck Werkzeug Wasser sparen U6G3, Premium Grey Herringbone Tweed Wool Effect Fabric Upholstery Cushion Curtain. Schneideisen Form B M6 x 0,75mm HSS 6g, Filzholz Walkholz, 100x Acrylperlen Doppelkegel Bicone Schmuck Basteln Perlen DIY Farbwahl 4mm. Altrosa 35 mm, 5 Meter Band SALE 50 % Taft Drahtkante Geschenkband. 10 Sets Strass Haken und Ösen Verschlüsse Halsband Haken für Schneiderei. NEW HEAVY DUTY SOFT PATTERN FAUX LEATHER UPHOLSTERY FABRIC ROLLS IN 5 COLOURS,

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541

EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541, EMBOSSING Stempelkissen klar EMBOSS IT komplett mit Re-Inker 28541