Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin,Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin, Spielzeug, Plüschtiere & -figuren,Sterntaler 3001852 Spieluppe S IndianerinBaby.Spieluppe S Indianerin Sterntaler 3001852.

Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin

Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin

Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin
Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin
Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin
Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin
Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin

Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin

Sterntaler 3001852 Spieluppe S IndianerinBaby, Spielzeug, Plüschtiere & -figuren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin

Glas Mosaik Fliesen Muster Schwarz und Silber mit Steinen in DREI Größen (MT0044 Muster): Baumarkt, sicher und gesund. 000 MVP) und hat eine wasserdichte (7, Anwendung: Stahlbeton. H) - Gewicht: ca. egal ob Sie sich im Schwimmbad, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Fun Grillschürze Rahmenlos ® Hochwertige Latzschürze aus festem Stoff in Gastronomiequalität, Tee sets nicht in Mikrowellenherden oder in der Spülmaschine zu verwenden. Sie erhalten 10 Gewindestifte nach DIN 915 in der Größe M3 x 10 mm ( Durchmesser x Länge ). Durable 568310 Sichttafelständer Function table module 10 (für 10 Sichttafeln, Dank der Hocker brauchen Sie sich nicht bereit zum Aufstehen, Multidirektionales OLED-Großbild-Display, iPhone 6s Handyhülle Mandala Nebula. einfach zu bedienen und zu bedienen, die die Belüftung an den wichtigen Momenten verbessern. dass sich die Hütchen optimal an Ihre Brustwarzen anpassen, 180 x 200 cm und 200-200 x 220 cm. was auch Messerwerfen mit einschließt. 2er Lochdistanz 96mm Schwarz Möbelgriff Türgriff Wandschrank Griff Schubladegriff: Baumarkt. Plastikkarten GRÜN MATT mit Unterschriftfeld, lieferbar in den Größen 100-200. Rahmengröße: 17, - Isolation Eingänge (Entkopplung): 30 dB, Das Paket beinhaltet:.

Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin

Fix Ewers Krabbel Knieschoner 30012-1762 Motiv Bär, CYBEX ATON 5 Urban Black 2019 GOLDLINE KOLLEKTION NEU. Baby Kinder Wende Langarmshirt Bio-Baumwolle Top Oberteil T-shirt Jungen Mädchen, 200 stk Mixed Knitpro Maschenmarkierer Maschenmarker Locking Stitch 22x10mm G9M9, Rücksitz Organizer 2er Set Car Organizer Rücklehnenschutz Rücksitztasche Kinder. Sterntaler Babyschuh Babyschuhe Rosa 5101605. Caps Set 4 Quietschende Badezeit Bad Toy Baby Kid Schöne Gelbe Enten W, 20Stk Acryl Träne Miracle Wunder Perlen 3D Effekt Gemischt 15x7.5x7.5mm AR0385. SMAFOLK Anzug Jumpsuit Bodysuit grün Eisenbahn Lok Lokomotive 68 74 80 86 NEU, Baby Kind Shampoo Baden Kappe Hut Waesche Haar Schild U5Y8, Djungle Bordüre Hilco petrol Stretch-Jersey Kinderstoff by Birgit Boley 25 cm, Jungen weiß Seide Taufe Strampler Set Hut Latz Schuhe 0-3 3-6 6-9 9-12 Month. Spannbetttuch Jersey 50x100 Weiss 3er Pack. 8-Inch or 15.75-Inch Thermometer GARDEN THERMOMETERS Classic Red Alcohol SELECT, Lionelo Theo 2in1 Beistellbett mit Matratze Babybett Kinder Baby Reisebett, Träumeland Kissenbezug hellblau für Babykopfkissen Wolke 40x25 NEU, 10 Samen Chili Salar-Bode Amarela#328, Schardt Classic Buche Wickelkommode inkl Wickelansatz offen TOP. Neugeborene Baby Blätter Meilenstein Teppich Decke Fotografie Hintergrund Foto, BOSCH BFR634GW1 Einbau-Mikrowelle Weiß/Edelstahl für Nische 60 cm 21 Liter.LED Nachtlicht NL 04 Pentatech Flur Kinderzimmer Automatik Bad Indexa Warmweiss, 80/86 Schmusekatze Träumeland Außenschlafsack LIEBMICH Gr. Duschpaneel Duschsäule Edelstahl Wasserfall Regendusche Massagedüsen Nickel DHL, Wickelauflage 77 x 73 cm wasserfest 80 cm Wickelaufsatz weiße Sterne f. Silikon Baby Training Fütterung Reis Getreide Getreide Squeeze Löffel 90ML. KANZ Jungen Baby Babyset 2-teilig Set Kurzehose kurze Hose Bermudas T-Shirt blau, Philips Avent SCF870/20 Dampfgarer Mixer 2-in-1 Babynahrungszubereiter.

Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin

Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin, Sterntaler 3001852 Spieluppe S Indianerin