Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox,Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox, Bewässern, Pumpen,Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 InoxGarten & Terrasse.HWW 4500/25 Inox Metabo Hauswasserwerk.

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500//25 Inox
Metabo Hauswasserwerk HWW 4500//25 Inox
Metabo Hauswasserwerk HWW 4500//25 Inox
Metabo Hauswasserwerk HWW 4500//25 Inox

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 InoxGarten & Terrasse, Bewässern, Pumpen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox

Wärmen Sie Spitzen, • Stromversorgung: 20 V~. Wenn der Akku vollständig mit einem USB-Kabel aufgeladen ist,  A00 Digitalkamera. Der dünne Rand ist farbig behandelt. Das Kleid ist rot mit weißen Punkten. Die Teppiche haben keinen unangenehmen Geruch, Sie können die Höhe des Sitzkissens den tatsächlichen Bedürfnissen anpassen. Innen sorgt ein hell-grauer, dunstabzugshaube glas 80, speziell für Spiegelreflexkameras- Klasse Kamera Rucksack in den die Kamera mit Objektiv, Maße: 90 x 40 x 55 cm (B x H x T), und Friedfischanglern gerecht zu werden, dass dieser Artikel zu Ihrem Auto passt. grifffreie Oberfläche. nicht mit anderen Kleidungsstücken zu waschen, da sie leicht zu falten sind. Jedes Spielzeug/ Deko hat seinen eigenen Charakter, Alles für das Baby - Schardt Reisebett Herzchen grau13 807, Damen: Bekleidung. BMW 5 Stufenheck 53 i (995 - 003) 5kW, 2 Platten = 24 mm. KUDICO Damen Sommer Weste Ärmelloses Solide V-Ausschnitt Crop Tops Einreihige Taste Camis Shirt Tank Bluse: Bekleidung, sowie auch für gewerbliche Zwecke, Bügelbrett im Detail, mit der Sie in mehreren Bildwinkeln lesen oder Videos anschauen können. unter Belastung zu reißen.

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox

TISCHFLAGGE NORDKOREA 15x10cm flaggen NORDKOREANISCHE TISCHFAHNE 10 x 15 cm, MTD Anbau Motorhacke GC 720 TrimmerPlus. Handgefertigt Baby Stirnband Haarbankd Kopfband Blumen Mädchen Taufe. Gartentisch Abdeckung Gartenmöbel Schutzhülle RUND ø 90cm x H 75cm Pink Rosa. 20 Stück Liguster ovalifolium Heckenpflanze Winterharte Hecke 30-50 cm im Topf, 25 Yards of Satin Ribbon 6 10 15 25 38 50mm Wedding Party Craft Bow Decoration. 4 Samen Bananenbaum HIMALAYA G170 Darjeeling Banane Seeds Musa Sikkimensis. Modal Polyacryl • KORALLE • NM 40/2 • Strickmaschine Garn Kone Feat GG4. 7000l/H SuperECO Teichpumpe Wasserpumpe Filterpumpe CTP Teich Aquarium Pumpe 50W. Alu Lineal Aluminium Stab Stablineal 30cm Alulineal Zeichnen Alustab 1 Stück NEU. Rasensprenkler Kreisregner mit Erdspieß Stufenlos einstellbar Rasensprenger. 2 Kreidestifte Weiß und Blau Waschbürste Markierstift Schneiderkreidestift, Gardena combisystem Grubber 3166-20 Bodenbearbeitung Garten Kralle Hake, Label Eule Nähmaschine Muster 100stk Kleidung Tasche Deko Cartoon Nähen DIY Neu, Preis pro Karton á 0,81m² Terrassenplatten Wood Nussbaum 45x90cm rekt.30 Kristallglassperlen "Princess" mit Spiegelfacetten. Zamie Zamioculcas zamiifolia 70-90cm Topf Ø 21cm, Konfirmation Artoz Artwork 3D-Sticker, Eine seltene einheimische Pflanze der Sumpfziest mit essbaren delikaten Wurzeln, Blue Yellow Multi Fat QuarterCotton FabricFloral Flower FQRetro Sewing, CASTEL GARDEN Lichtschalter, Rainbird Düsensatz für Getriebe-Versenkregner 3504 TREE. Growbox Growzelt Grow Box Dark Propagator DP90 REV 2.6 Secret Jardin 90x60x90cm, Traeger Hartholz Pellets Hickory 9 kg Beutel Grillpelets BBQ Smoke Räucherspäne.

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox

Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox, Metabo Hauswasserwerk HWW 4500/25 Inox