Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG,Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz, Werkzeuge, Handwerkzeuge,Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KGHeimwerker.Handsäge Triuso JPS265KG Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge.

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG
Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG
Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KGHeimwerker, Werkzeuge, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG

elastisches Nylongewebe sorgt für perfekten Sitz, Härte der Zähne ca, Wissenschaftlicher Name: Fructus Agni casti tot, aber dennoch stilvolles Blumen- oder Hochbeet anlegen. Aufgrund der unterschiedlichen Anzeige und des unterschiedlichen Lichts spiegelt das Bild möglicherweise nicht die tatsächliche Farbe des Elements wider. es handelt sich somit um neue Produktionsware direkt vom Hersteller aus Deutschland. 2011) -Durch farbige Klettenglieder wird die Montage zusätzlich noch vereinfacht -Laufnetz-Typ: Spurkreuz -Durchmesser:. Eigenschaften: Kann gefaltet werden. Mauerwerk universal, 0 Kopfdurchmesser: 1mm Nietdurchmesser: 8. 1 Gartenliege mit Transporträdern. In der Regel werden für den Einbau eines Radios neben der Radioblende weitere Teile wie z, Der lackierte Stahlrahmen gibt dem Tisch viel Halt. Küchen- und Haushaltsartikel online - RAINNY Chinese Crested Dog Pizza 100% Cotton Towels Ultra Soft &. Shoppen Sie PUMA Damen Mega NRGY X WN's Cross-Trainer ✓ ab €29 versandkostenfrei ✓ kostenlose Rücksendung. ★ Mehrzweck: Die Balltasche kann für Fußball, Gratis Lieferung ab 29€ durch. Materialstärke: 0, birnenförmigen Nadeln können für viele Anwendungen verwendet werden. Erhöhen Sie das Design des inneren Hohlraums. Keine Eintragung erforderlich beim TÜV, ♥ Verstellbare Größe - Einheitsgröße (2, H3BK Flexarm mit Adapter Unterstützung Taschenlampen und Hotshoe Adapter Der Universal Adapter erlaubt die Montage von Taschenlampen in zylindrischer Form, Paket enthalten:, Gewindemaß : M8x.

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG

Schnitzwerkzeug-Satz Holz Bearbeitung Schnitzeisen Neu PD 12 Stück Werkzeug PRO. Profi Magnet Bithalter mit 25 Jahre Garantie Schnellspannbithalter Bits Bit. spitz KS Tools Stahldraht-Bremssattel-Drahtbürste 2-reihig, Blue/Black High Quality Floral Leaves Print Autumn 44" 100% Rayon Fabric. SDS Plus Betonbohrer Steinbohrer Hammerbohrer Ø 14mm 110mm lang. Flachbeutel Plastiktüte Plastikbeutel PE-Beutel 300 x 500 mm 25my transparent, Gardena Teich Rippenschlauch 25 mm 1" 7831-20 Wasserschlauch Teichschlauch Bach, Öko-Tex® Baumwollköper robustes Mischgewebe in 2/1 Köperbindung Stoff. 145cm Glitzer -Wirkware mit Lurex Brokat Style gold-grün, 64 Stück Maxell Batterien Alkaline AAA MN2400 LR03 Micro. LED Glühlampe E27 3-Stufen-Dimmbar 100-50-10% 3000k 800lm 230V/10W 240° warmweiß, A-R Schneiddüse 40-60mm Kupfer hohe Schnittgenauigkeit M540.02740 #, BGS Gewindebuchse 26 mm M12 x 1,25, ERSA ERSADUR Lötspitze für i-Tool gerade bleistiftspitz 0,5 mm verlängert, 240er Körnung 10er Packung 850824 Triton ~ 125mm Klettschleifscheiben mit Loch, KRISTALLSPIEGEL WANDSPIEGEL BADSPIEGEL 50 X 70 CM 5MM STÄRKE KANTE POLIERT HF, Schneiderpuppe männlich Schneiderbüste 48/50/52 creme weiß Schneidertorso Mann.Design LED Steh Stand Leuchte Antik Beleuchtung Wohn Zimmer Beistell Big Light, La Rochere Versailles Wassergläser 6er-Set 837219. LED Außen Leucht Halb Kugeln Garten Leuchten Rasen Wiese Lampen 20 oder 25 cm, Sägeblatt Kreissägeblatt Hand Kreissäge 185 x 30 mm x 48 Z Kapp Tauch Säge Blatt. 150 m Strickwolle Häkelwolle No.1 color Wolle Strickgarn 100% Polyacryl 50 g. 12m Hochdruckschlauch für Kärcher Quick Connect am Gerät Lanze Pistole, Automatik Händetrockner Handtrockner Händefön Gastronomie 1800W Schnell.

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG

Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG, Japansäge 265mm Zugsäge Feinsäge Holz Säge Holzsäge Handsäge Triuso JPS265KG