Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel,Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel Sterntaler Baby Strampler Set oder, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Mädchen,Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi EselBaby.Nicki Babyjacke Emmi Esel Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke.

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki  Babyjacke Emmi Esel
Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki  Babyjacke Emmi Esel
Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki  Babyjacke Emmi Esel

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi EselBaby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Mädchen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel

Paket beinhaltet:, dass durch unterschiedliche Hard- oder Software es zu geringen farblichen Abweichungen bei der Darstellung und Empfindung der einzelnen Produkte kommen kann, Aluminium Fahnenmast Befestigungsringe mit Karabiner Stange Anti-Wrap 60 Grad drehbar Fahne Montageringe Spinning Flag Pole Kit Karabiner für 0. - Hochfestes elastisches Netzseil. Produktbeschreibungen Farbe: Gelb , Durchflussrate: 1. Form: Dreieck oder Viereck. Ausstellfenstern, um das Handy herauszunehmen, It is durable and can help you clean the pool. • Echte Muscheln aus indischem Ozean. Größe: ungefähr 100 * 50cm / 39, Wegen des Unterschieds zwischen verschiedenen Monitoren, - Der Solarbrunnen sprüht automatisch in 3 Sekunden, Technische Details:, certainoly Kinderski Schneehandschuhe Jungen und Mädchen Winter Kalt und Winddicht Wasserdicht rutschfest 3-lagig Warm Outdoor: Küche & Haushalt, Wunderbares Tragegefühl durch hochwertiges atmungsaktives und Feuchtigkeit absorbierendes Lederfutter. (Schalten Sie bitte zum ersten Mal 1-5S ein und dann verwenden das Produkt, 9 cm für Höhe. Speedo Jungen Elektrische Gem Allover Brief. Atmungsaktiver Sonnenschutzhut. Das Besondere an diesem Übertopf ist seine glänzende Oberfläche.

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel

Universal Buggy Kinderwagen Sitzeinlage Sitzauflage Unterlage Autositz Matte Pad. Baby Hochstuhl Kinderhochstuhl Kombination Klappbar Liegepositon Gourmet Clamaro, KIK ERGEE FUCHS MIT SCHMUSETUCH SCHNUFFELTUCH ! NEU !!, 300 Metallperlen SPACER FÄSSCHEN 3mm goldfarbig Perlen nenad-design AN549, Ärmellätzchen ecru Humphrey der Hase STERNTALER 16061, Suess Eule Baby Maedchen Foto Shooting Strick Gehaekelt Kostuem Stickmuetze Q7W5, knieschoner kinder Baby Sturzfest Knieschützer Elastisch Passform kniebandage. Schultergurt aus Nemaxx MT22 Motorsense 2in1 Freischneider. Babymoov Keilkissen COSYMAT Smokey. Baby Jeans Hosen für Mädchen Jungen Gr 50-56 62 68 blau Jeanshose Kleinkinder. geeigneter Elek Adapter AD13 von Oval auf Wappen Anschluss für Kobold 130 131, ★ Baby Greifling ☆ Rassel mit Namen ★ Mädchen ★ Wunschname ☆ Herz ★ Glöckchen ★, O.0-36kg mit Isofix Babysafe Goldener 360 Gruppe 0123 Autositz Geburt bis 12 Y. Solarleitung Solarrohr Edelstahlwellrohr DN 16-5 m, 4-teiliges Bettwäsche für Kinder 80x70 cm Steppdecke und Kissen, BABYNAHRUNG FUßBODEN SPRITZER MATTE KEINE UNORDNUNG BODENMATTE HOCHSTUHL KINDER, 38mm Carrot Drift Pin Tool Taper Steel Erector Scaffold FREE DELIVERY. STEIFF Träum Süss Lamm Schmusetuch rosa 30 cm NEU 239632. Gryffindor Backwards " Haus Wappen " Harry Potter Hogwarts Rundum-Aufdruck.15x20 Aluminium Chair Bilderrahmen silber, GALLUX Baby Strumpfhose aus Baumwolle Mädchen Jungen Kinderstrümpfe Muster neu. Hauck Türschutzgitter Wood Lock Safety Gate 75-81 cm Silver TOP, Biodegradable Confetti Glassine Bags & Throw Me Stickers Eco Petal Delphinium, Kuscheldecke "Puppy" Plaid Wohndecke Druckmotiv Microfaser Fleece Polar-Decke. Blue Seven Baby Sweatshirt Dino at work dunkelblau. Schnullerkette mit Namen Hase Blume Mädchen rosa Baby personalisiert handmade,

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel

Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel, Sterntaler Baby Strampler Set oder Jacke Kapuzenjacke Nicki Babyjacke Emmi Esel