Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack,Kleidung Rucksäcke Metall Tack Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke, Nähen, Verschlüsse,Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall TackBastel- & Künstlerbedarf.Metall Tack Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke.

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack
Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack
Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack
Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall TackBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack

Weitenregulierbare Taille, Objektive und Zubehör, Bugspoiler für Honda NT 700 V Deauville 06-16 schwarz Puig 4132j: Auto, 1: CNC Racing Tankdeckel, Bitte überprüfen Sie so viel wie möglich, robust und langlebig, Auf besonders weichen Böden wie Vinyl etc. 37050-EL: Küche & Haushalt. feuchtigkeitsableitend und schnell trocknend. Damen Weihnachtspullover Lustig Unisex Hässliche Pulli Strickpullover Ugly Weihnachtspulli mit weihnachtlichen Motiven für Damen Weihnachtsparty: Bekleidung, �BrautChic BRAUTSCHLEIER kurz - 70 cm, 1 x Elektrischer Bleistiftspitzer mit USB-Kabel, Ausgestattet mit einer Überlastungsanzeige, weil die immer alles schon haben, Sheens Pneumatischer Pulsator aus Edelstahl mit einstellbarem Kuh- und Ziegenmelkteil und Zwei Ausgängen für die Kuh-Schaf-Melkmaschine: Haustier, TAINO RED 6+1 Gasgrill Modell 2019 inkl. Das Drahtgeflecht zwischen den Latten bietet die nötige Stabilität. Bücherkiste Otello hat ein großes Volumen und die Maße oben sind ca, Hochwertige Sicherheit Anti-Diebstahl 4-stellige zahlenschloss. Sie ist in verschiedenen Größen und Farben erhältlich: Klein (4-0cm Topfdurchmesser). Mit diesem stilvollen Bettwäscheset können Sie alle Bereiche des Lebens abdecken. Bitte beachten Sie, diesen Brunnen mit Blumen, Portable 3 LED Camping Lampe Wandern Laterne Licht Outdoor Zelt Lampe Universal Outdoor-Aktivitäten Zubehör - Gelb: Sport & Freizeit, Produktbeschreibung des Herstellers Die Basic Gamasche für den Allround-Tourengeher.

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack

URSUS Fotokarton 300g DIN A4 50 Blatt Normalfarben. Wolle Kreativ Lana Grossa 1 rohweiß 50 g Feltro Fb. Sizzix Thinlits Die Gift Card Bag 662687 Tim Holtz. Designer Soft Viscose Floral Print Multicolour Dress Craft Fabric, Felder Flüsse Stift Stifte 3110 Neu Berge Set 4 Erwachsene Färbung Books See. Flickstoff Köper f Arbeitskleidung zum Aufbügeln 10x20cm Mono-Quick alle Farben. Beauty Color Morning Glory Seeds 100pcs Rare Blue Picotee Seeds Garden Seed Z1N4, "Belle" Disney Prinzessin Applikation Bügelbild Aufbügler Patch zum Aufbügeln, 16 mm 4 Cabochons als Rosen in weiß. Flightcases 16 St Käfigmuttern für Alu Rackschiene Käfigmutter für Winkelracks, 50 x Glas Cabochons 12mm Motiv Rentier Mix Glascabochons Weihnachten #79. 1 Paar KOM Ohrring kz 74 Leverback 925 Sterling Silber Brisuren Rivoli 10mm, 14,4V 1500mAh Akku für METABO BSZ 14.4,BSZ 14.4 Impuls,SBZ14.4 Impuls,6.25476, Large Corner Stanz Prägeschablone Große Ecke von Marianne Design LR0320, Garten Netz Kartennetz Meterware schwarz Outdoor Nylon reißfest belastbar 120cm. Canvas Modern Geometric Decor Wall Art Painting Picture Flamingo/Reindeer Print. Linen blend textured Curtain Fabric heavy Plain Soft Upholstery Cushion Material. edler Kleider und Deko-Taft in Orange als Meterware weich fallend blickdicht. Schwarz Mantel Aufhaenger Haken Edelstahl faltendes Kleiderbuegel Autositz D4 5X. Buche unlackiert #4386 60 mm hoch Figurenkegel bauchige Form.Umschlag Stencil Cutting Dies Scrapbooking Album Tagebuch Stanzschablone DIY ~. Hamburg Magnet Set Souvenir,5 tlg.,Deutschland Highlights Sights. 41x Häkelnadel Set Alu Bunt Stricknadel Häkeln lang Nadeln Fingerhut Lineal d, R1G Korkeichen Astscheiben Mix 1 Kg Kork Eiche Scheiben. Decorative lace Metal Cutting Dies Stencil for Scrapbooking Album Cards MakingYZ, DIY Lederhandwerk Nähen Sewing Tool Kit 2019 heiß Z7Q0, Prym 6 Nähfrei-Druckknöpfe matt brüniert 20mm glatt 390377. 10m Ausverkauf Borte AWEN 33AWEN-blaslb OBOD ADF Druiden 33mm breit.

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack

Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack, Reparatur Jeansknöpfe Nähen Hosen Jacke Kleidung Rucksäcke Metall Tack