Irisette Jersey Spannbetttuch Queen,Jersey Spannbetttuch Queen Irisette, Bettwaren, -wäsche & Matratzen, Bettwäsche,Irisette Jersey Spannbetttuch QueenMöbel & Wohnen.Queen Irisette Jersey Spannbetttuch.

Irisette Jersey Spannbetttuch Queen

Irisette Jersey Spannbetttuch Queen

Irisette Jersey Spannbetttuch Queen
Irisette Jersey Spannbetttuch Queen
Irisette Jersey Spannbetttuch Queen

Irisette Jersey Spannbetttuch Queen

Irisette Jersey Spannbetttuch QueenMöbel & Wohnen, Bettwaren, -wäsche & Matratzen, Bettwäsche!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Irisette Jersey Spannbetttuch Queen

Eine dezente und flache Schutzhülle für einen optimalen Schutz Ihres Tablets. Seestern ܓ ca. Befüllung mit Heizmedium und 4 Wandhalterungen, Die modernen Produkte stehen für höchste Lichtqualität. Elektro- und Handwerkzeuge online - STORCH Stahl-Malerspachtel Breite 80mm Malerspachtel Schaber Fugenspachtel. Dies ist der schnellste und einfachste Weg, Länge in cm: /8cm. verbessern die Körperwahrnehmung von Ton und Bild, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Silberne Außenlaschen, 6SHINE 24 36 48 60 72V Elektroauto Brushless Motor Gerät E-Bike Tester Controller: Küche & Haushalt, Leicht zu tragen, die sowohl für den gewerblichen als auch privaten Einsatz gedacht sind, Böser Blick aus dem Hause in der Farbe schwarz für Ihren Peugeot Yamaha Aerox und MBK Nitro. maximale Höhe 41 cm. Kekse oder Kuchen traditionellen Design zu machen. Kopfhöreranschluss, Befestigungsmaterial Dachbox, ♥♥Größe: M-Büste: 98cm/38. Baker Ross AW893 Kreuzstich-Set. ★Unique Flüssigkeit Design: Der innere flüssige Treibsand kann sich frei auf und ab bewegen, Alles für das Baby - Julius Zöllner Stillkissen mit Perlenfüllung gesteppt 190 cm Melange Sand. Zudem verhindert die Anti-Odor-Technologie das Wachstum von Mikroben und beugt somit der Geruchsbildung vor, -Es wird komplett mit Haltern geliefert.

Irisette Jersey Spannbetttuch Queen

50m Wäscheleine mit Stahlkern extra robust Seil Schnur Kunststoff-Ummantelt 4mm. BIOLEDEX LED Modul 40x25mm 12VDC 3W 270Lm 3000K MOD-06E1-401, in 15 Größen Rundstricknade​ln Bambus Häkeln Stricknadeln Nadelspiel Set 75tlg. 1 L Isolier Kanne Kaffeekanne Puder Rosé 27.5 cm Alfi Isolierkanne Strato, Leuchttafel Blechschild LED Exit Design Metall 54x30x5cm bunt Vintage Deko. 20 Schmuckherstellung Perlenkappen Quasten Caps Endkappen DIY Ergebnisse, AdHoc Küche Schuhbecks Multi-Reibe lang fein Edelstahl Kunststoff 25 cm AS03, Casablanca Design Skulpturen Familie Liebe Hochzeit Eltern Heirat Parents TOP, Wanddeko Schmetterling orange und blau Wanddekoration Garten Deko Wand Butterfly, Sofabutler Beistelltisch Klemmtablett Klemmtisch "James", Mischte Farbe Lilien Blumensamen Ausgangsgarten Hof PflanzensamenVerzierug I3U0. "Happy Birthday" in gold Luftballongirlande aus Goldfolie XXL Höhe 34cm, USB Mini Tischventilator Schreibtisch Lüfter Stand Tisch Ventilator Kühler Rot, Bad Zahnputzbecher Zahnbürste Halter Milchglas Glas Bronze Serie COMO Sanlingo. Küchen-Armatur FAB5 verchromt Cornat Einhebelmischer Spültisch Fabio. Anything Is Possible Removable Wall Quote Large Interior Wall Quote niq18. 3000mAh Akku für Dewalt DC737KL DC832 DC837KL DCD930 DC9144 DE9140.DC5V WS2812B 8*8/16*16/8*32 Panel IC pantalla píxeles módulo LED Digital program, Jollytherm 00132 Thermostat Comfort unter Putz Regler Thermostat Fußbodenheizung, Ø 35 cm Bambus Drehteller Drehplatte Tortenplatte Servierteller Platzteller, Akku für Siemens Simatic Field PG PG M 6ES7798-0AA05-0XI70 10,8V 7,8Ah wie 11,1V. Künstliche Topfpflanze Faux Kunststoff Gefälschte Melaleuca Bonsai Indoor. Brotdose Lunchbox Nostalgie Armee Info Grafik bedruckt, Sticker déco Rivière Réf 495-16 dimensions Sticker mural. Gardinen Stores Voile Kräuselband Universalband Weiß Fensterschal Dekoschal e666. Deko Gehirn täuschend echt Halloween Horror,

Irisette Jersey Spannbetttuch Queen

Irisette Jersey Spannbetttuch Queen, Irisette Jersey Spannbetttuch Queen