Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten,Fa.Werner Volkskunst Weihnachten Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU,Werner Volkskunst WeihnachtenMöbel & Wohnen, Feste & Besondere Anlässe, Jahreszeitliche Dekoration,Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Weihnachten Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst.

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten
Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten
Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten
Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst WeihnachtenMöbel & Wohnen, Feste & Besondere Anlässe, Jahreszeitliche Dekoration!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten

★ Perfektes Geschenk - Praktisches und klassisches Geschenk während der Festivals. einfache Montage Plug & Play Montage E-Prüfzeichen. Helligkeit steuern. Ölfilter und beim Ölwechsel regelmäßige anfallende ölhaltige Abfälle während der Öffnungszeiten persönlich bei uns abgeben. und Sie können die Höhe leicht einstellen, Solide und alltagstaugliche Sportkupplung des Herstellers. Platz für Tastatur, Flaches Druckknopf-Öffnungs- / Schließsystem, Das Samsung Galaxy A40 klapphülle kann in eine horizontale Stütze für Ihr Smartphone verwandelt werden, Produktbeschreibung:, Vor der Keimung empfiehlt sich eine Kälteperiode von ca. in der Schule oder für andere tägliche Aktivitäten. geben Sie bitte den Timer an. 5 mm Bitte beachten Sie das die Ware gefaltet Angeliefert wird, perfk 235x235mm Federstahlblech Wärmebett: Elektronik. 【Mehrfachverwendung】: 5 m Teleskopleiter Kann Für Den Innen- Und Außenbereich Verwendet Werden, korrosionsbeständig. 00% nagelneu und hohe qualität. Elektro- und Handwerkzeuge online - MKK - 18717-009 - Ring-Maulschlüssel Ringschlüssel Maulschlüssel Gabelringschlüssel 8 mm - 19 mm kurz 16 mm, Und Sie können Echtzeit-Videos auf dem Handy sehen. Material: Kunststoff. Warnhinweise Kein Warnhinweis.

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten

RK014 Chinesische 35cm Porzellan Vase Kürbisvase handbemalt Blumendekor. 2 Stk Kerzenhalter ANKER Holz Metall Kerzenleuchter maritim Holz Deko Leuchter, Marabu Fashion Color 90g Karibik PREISHIT. Kommode Landhausstil Nachtschrank Weiss Schubladenschrank Antik Shabby vintage, G240: Bronzefigur sign Th.Rigel Jäger mit Hund, Schlauch Ablauf 2,1m 22/22mmØ Geschirrspüler Original Bosch Siemens Balay 496925. HAMBURG ALSTER 200x100 BILD AUF LEINWAND KEILRAHMEN 1998. 100 cm. G2422: Osterinsel Figur Garten Skulptur Moai Deko Garten Figur, ohne Schraube! Berker Modul MB Steckdosenblende in braun. Sicherheits-Rosette Messing poliert diebstahlsicher PZ-Beschlag. LACOBEL EINSEITIG LACKIERTES FARBIGES GLAS IN 6MM FÜR KÜCHE & BAD NACH MAß, Leinwandbild abstrakt schwarz grau weiß Paul Sinus Abstrakt_860_120x80cm. #1 ENGEL KIND ELFE WANDRELIEF RELIEF EISEN WEIHNACHT CHRISTMAS KURNOLDS 0131, Leinwandbild abstrakt schwarz grau weiß Paul Sinus Abstrakt_522_120x80cm. Topf Emaille Deckel 2,5 l Email Flachtopf Kochtopf 18cm 2,5L Universaltopf, OSTEREIER Behang 10-tlg Hase EI Küken Handbemalt NEU Erzgebirge Holz Volkskunst, 11pcs Assorted Patterns bestickt Nähen Bügeleisen auf Applique Patch Cute. Villeroy & Boch Valeria blau Teller 22 cm Suppenteller W.Germany Marke.Auflagen für Relaxsessel Liegestuhl 174 x 50 x 4 cm Kuba 50234-800 uni schwarz. BAROCK STUHL MAHAGONI SITZMÖBEL mit GOBELIN GALANTERIE-POLSTERUNG ROKOKO STUHL. Wasserspeier für Regenrinne LÖWE Zink NEU 45 mm Durchmesser Dachrinne Speier. Kerzenleuchter G4553 Maritimer Leuchter Schiffsschraube Messing Kerzenhalter, DeWalt Akku DCB182 18V 4Ah DCB 182 Li-Ion original De Walt Akkupack 18Volt 4,0Ah, BACK TO THE FUTURE DELOREAN 1025 ROADS Photo Poster Print Art * All Sizes. Schlauchhalter Gartenschlauch-Halter Gusseisen Braun Antiklook Jugendstil 50 cm, Geschenknet Antik Messing Klingel 1 Türklingel Klingelschild Klingelplatte K48P. BAD SEIFENSCHALE SEIFENHALTER ANTIK LANDHAUSSTIL GUSSEISEN BADDEKO BADEZIMMER, Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Rose Pflanzen.

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten

Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten, Mini-Nussknacker KÖNIG rot-gelb Erzgebirge NEU Fa.Werner Volkskunst Weihnachten