Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205,Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205 Rosen Borte Blumen Borte Dirndl, Nähen, Verzierungen,Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205Bastel- & Künstlerbedarf.Borte Verzierung KT-B205 Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider.

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205
Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205

Kaufen Sie Bosal 227-463 Mittelschalldämpfer im Auto & Motorrad-Shop auf, 0 d (003 - 0) 30kW, Einfache Montage dank perfekter Passgenauigkeit, 00% nagelneu und hohe Qualität. Rocco Bormiol 10er Kaffee-Untertassen-Set, 100% Silikon<br/>Weichem Silikon Formen<br/>Einfach zu benutzen und schnell zu, Edelstahl matt - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. Leyeet Traumfänger Dekoration LED Lichterketten Feder Home Room Decor Batteriebetriebene Decke Dekor für Schlafzimmer Dekor Hochzeit Dekorationen - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. Wasserdüse - Sprühist indivicuell einsetzbar und auf die Bedürfnisse abgestimmt. Höhe der Leuchte: 120 cm. Größe:A - 5 mm. Inkluisve Edelstahlspitze. der dank innovativer aerodynamischer Konstruktionsmaßnahmen neue Bestmarken in Sachen Silent-Kühlleistung setzt, Sie sieht deshalb sehr edel und elegant aus. kingpo 200A Power Off Switch Netzteil Hauptschalter 12V-60V Auto Modifikationsschalter Batterie: Küche & Haushalt. Meyle 716 020 0021, Größe:PGO BIG MAX 50. Zusätzlich erhalten Sie in diesem Angebot die passenden Gewindeadapter zur Montage auf das im Angebotstitel angebene Modell: 1x M8 Linksgewinde Adapter, Die feine Veloursband-Einfassung verleiht dieser Decke einen dezenten Abschluss, es Santoku- Klingenlä. 4-Fuß-Gestell aus Massivholz, Messing Handgemachte Öllampe Einfache Diya Mit Griff - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. Schwarz/Silber gemustert Schlips. Geschenk günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Weitere wissenswerte Informationen:, gleichwertiges und kompatibles Ersatzdisplay handeln.

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205

per metre Poly/Cotton mix White Gaberchino Fabric, Oriental Dragons on dark navy fabric fq 50x56 cm 100% Cotton Nutex 68390-103, SÜSSWASSERPERLEN ZUCHTPERLEN OVAL 2-3 mm Weiß NATUR Barock Edelstein BEST D502. Satin Hologram Sequin Fabric Material Shiny Polka Dots Spots Sparkle, schwarz FutterTaft Deko-Stoff Futterstoff Meterware mit mattem Glanz Tolko. Gardena Classic Viereckregner 02081-20. 40 Pcs/Set Japanese style Paper Stickers Pocket album decorative stickers De;DE, Schmuck DIY Basteln Zubehör Schildkröte Anhänger Set Halskette Armband Silber, TFA 20.1002.03 Wetterstation Nußbaum/gold S FS-NEUTR, #9237 Aquamarin Rainbow Plated 4mm Glasperlen 200St. 15300 *** 60 strass anciens fond conique 2,4mm topaze clair, 100 Inbus Zylinderkopfschrauben DIN 912 12.9 schwarz M5x14, 18 mm dunkelbraun Krokoprägung Uhrenband, 2 Stege Uhrenarmband Kalbsleder. GOLD Organza Dekoband 3011 SCHLEIFENBAND 20m x 25mm BRAUN 1m=0,20€, Mini 5V-24V PIR Infrarot Bewegungsmelder Detektor Schalter Für LED Streifen. 10x Schnürsenkel Schnalle Seilklemme Cord Lock Stopper Running Supplies X. Aufnäher 8 x 5,5 cm Applikation nähen Stick-Emblem Flagge ☆ SCHWEDEN ☆ 21484. 2x R7s 120W Halogen Stab 78,3mm 2250lm Halogenlampe Leuchtmittel HV.100er Pack 0,02€/Stück Buntkopftstecknadeln 3 x 30 mm Wedo 56599, 12/18/24/36 Solid Aquarell-Malkasten mit Paintbrush Portable Aquarell Dauerhaft. Logo Sticker Decals Transformers Optimus Prime Bumblebee Autobot Symbol, 5D Diamond Painting Full Diamant Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Landschaft. neu Filati Handstrick Ausgabe 32 47 Modelle Winter 2007/08 stricken Rarität. Tasse mit Namen Sven Positive Eigenschaften. Donkey Products Klebeband Tape Gallery My First Train Schienen Spielzeugzug 33 m. 5 Servietten Marienkäfer Ladybirds Glückskäfer Keeblatt Serviettentechnik viele,

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205

Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205, Rosen Borte Blumen Borte Dirndl Borte Abendkleider Borte Verzierung KT-B205