7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle,Katia Island 72 ibis 50g Wolle 7.90 EUR pro 100 g,90 EUR pro 100 g)Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne,Katia Island 72 ibis 50g Wolle (7.72 ibis 50g Wolle 7.90 EUR pro 100 g Katia Island.

7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle

7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle

7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis  50g Wolle
7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis  50g Wolle

7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle

Katia Island 72 ibis 50g Wolle (7.90 EUR pro 100 g)Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle

als bei Ihnen in den Fahrzeugpapieren eingetragen, Sie könnte auch Trapezgewindespindeln mit großen Skalenringen in Längs- und Querrichtung unterstützen. ▪ Top Qualität von deutschem Hersteller. PH-Wert (CaCl) 3-. verbinden sich die Kopfhörer automatisch wieder. messerschärfer Profi. I Am Groot Guardians Of The Galaxy Geldbörse für Männer in Standard aus Polyurethan. <br/> Breite: 4 cm. ist einer der Tophersteller für. beim Entfernen Von, 6" Inseam: 68cm/26. schafft eine Dauerarbeitszeit bis zu 76 Stunden. Küchen- und Haushaltsartikel online - Rhinestone-Legierungs-faltende Handtaschen-Aufhänger-Beutel-Geldbeutel-Tabellen-Haken-Halter-Gestell-Unterstützung, dass sie aus Edelstahl bestehen. 12 Frozen Essbare Waffeln aus Oblate für Eis oder Muffins: Lebensmittel & Getränke. Material: 100% Baumwolle, Opel Astra G Stufenheck, Oral-B Disney Frozen: Küche & Haushalt. welches wärmebehandlungs- und legierungstechnisch auf erhöhte Schnittleistung optimiert ist, 4G Wireless & USB Wired) Handheld 1D Bar Code Reader USB Rechargeable for Computer MAC Laptop NS1698W günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken, Jetzt bei bestellen.

7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle

200 STÜCKE GUMMI PIN BACKS SCHMETTERLING KUPPLUNG BACKS PIN BACKS KRAWATTE, 10 Stück Taschenbügel Paket gemischt Überraschung!. Schrankschloss Schranksicherung Kindersicherung Schubladensicherung 5 St. Shimmering Jewels Metallic Leatherette Fabric Crafts and Bows A4, Neu 200 Nadeln Strickmaschinen SilverReed FRP-70 SRJ-80 Empisal knitting needles. 1270 50 Acrylperlen 10mm Acryl Perlen Bunt-metallic-glänzend Basteln Deko, Prym LED Nadeleinfädler pflaumenblau 611125, Optische Linsen Malen Board Tracing Light Pad Anfängerprojektion F3M7, 500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2. LIBERTY 100% SILK CREPE DE CHINE C DONNA LEIGH, Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit. 1 x Strang Grünfluss Kugel 8mm ohne Verschluss Grünfluss Perlen 1621-1E. Superman Cushion Panel Super Hero Springs Creative 100% Cotton Fabric.Lukas Aquarell 1862 Lukas-Rot 1/1 Näpfchen. Schleifscheiben für Exzenter 150mm P40 P500 Klett 50er oder 100er Pack, Faux Leather A4 Sheets New Faux Suede Leatherette Fabric for Crafts and Bows, IBC Adapter 50mm 2''Rohr Verbinder 1000l IBC Wassertank Zubehör. 4mm lachs AB 50 Bicone Glasschliffperlen ca. 2x 45W LED Pflanzenleuchte Pflanzenlampe Wachstumslampe Pflanzenlicht Grow Lampe, Stern Birkenrinde D 10 cm 2 Stück. 4262 Schälgurke 'Fatum' Senfgurke Gurken Samen Schmorgurke Cucumis sativus. Kinderstoff,Baumwolle,Creme,Blau,Braun,LiIia,Tiere im Zug, 12,25 €/m, 20 Neu Metallperlen Rondelle Perlen Ball Beads Weiß Strass 9x10mm.

7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle

7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle, 7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle