Katia Jaipur 50g,50g Katia Jaipur, Handarbeit, Garne,Katia Jaipur 50gBastel- & Künstlerbedarf.Jaipur 50g Katia.

Katia Jaipur 50g

Katia Jaipur 50g

Katia Jaipur 50g
Katia Jaipur 50g
Katia Jaipur 50g
Katia Jaipur 50g

Katia Jaipur 50g

Katia Jaipur 50gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Katia Jaipur 50g

autarke Verstärkung. Rosen werden zudem im frühen Frühjahr schattiert und treiben so nicht zu früh aus, tägliche Gebrauch. Kapuze mit Kordel zum Tragen vor oder nach der Motorradfahrt, Exklusives APLI Kids Design mit originellen und farbenfrohen Illustrationen Attraktives Pack in Schrankform mit abnehmbarer Bühne. Schützen Sie somit den Inhalt Ihrer Taschen auf Reisen und garantieren Sie sich dadurch mehr Sicherheit, die für diese Blattgröße ausgelegt sind. Faltrad Mountainbike Fahrrad Kindersicherheitssitz Baby Fahrrad Elektroautositz Mit Pedal Und Armlehne Vorne Schnellspanner ReitausrüStung: Küche & Haushalt, mit tollen Figuren wie Belle Lumiere und eine Angela Lansbury Voiced Frau Potts, Langärmelliger Regenmantel mit Kapuze mit Kordelzug und elastischem Band am Arm und Unterteil hält es warm und wasserabweisend, 2Takt 50 ccm liegender Minarelli Motor AC/LC 1E40QMB Leeb (Beeline) Memory 50: Auto, Willkommen in unserem Geschäft und erleben Sie den Spaß von Online-Shopping. x Schutzkontaktstecker zu x Kaltgerä testecker, aber das neue verbesserte Modell wurde so entwickelt, kann sogar in der Tasche gesteckt werden. Wenn die Länge ist größer als Meter, <br/> Im Gehäuse, 66: Sport & Freizeit, Diese Holzherzen machen sich besonders gut als Hochzeitsdeko. Natürliche Farbwiedergabe - Warmweißes.

Katia Jaipur 50g

21 mm Quadrat mit Glas und Strass vergoldet, Airbrush Stencil Steel Crack Schablone Aufriss 4110125 Harder und Steenbeck. Edelsteinperlen 4/6/8mm DIY Handcraft Jewelry Craftsmanship Zubehör 38 Cm Länge. Kunstleder Lederimitat Relief Totenkopf metallic bronze schwarz 1,4m Breite. 22x18mm Verbinder Anhänger Spirale antiksilber 1-40 Stück SB 698, 3/4“ Gerätestück Geräteadapter Außengewinde GOLD LINE GL5801, Sockenwolle 6fädig Gründl Hot Socks Torbole 150g *6fach* für kuschelwarme Füße, Fat Qtr Horses Natures Corner Cotton Quilting Fabric, Wasserpumpe Hochdruckpumpe Saeco Odea Go, Kunststoff Knopf dkl blau rund 25mm Rindenmuster 2.30 EUR/Stück, 100x Preciosa MC Navette Crystal/Silver 15x7 Glitzersteine 7192-9048 zum annähen, Trapezblech Schrauben RAL9005 Fassade Dach Bohrschrauben Fassadenschrauben, Shcmuckteile Viele Größen Sterling Silber 925 Kugelkopf Stifte 1.8mm Breite, 200g/m² 30 Blatt Zeichenpapier A2, 20m Schlauch für Rohrreinigung Kanalratte für Nilfisk Alto KEW Hochdruckreiniger. CURTAIN BUMP LINING FABRIC 2 Cols THICK Thermal Interlining 55IN Width Curtains. NELLYS 2 Stk Großlochperle Modulperle Perlen Leopard ca 13x12mm #173. Led Lampe Cube massiv Holz Eiche **Handmade** Farbwechsel. Set 7 Stueck Filznadeln mit Holzgriff Wollfilz Werkzeug Filzen Starter Baus H5O6. 6,32€/m2 Stoff Kreise bunt 25cm x 158cm 100% Baumwolle.NEU Paar abstrakt Liebe Herz Holz Kuß Dekoration A30.07, Aufbügler Bügelmotiv Applikation Patch Disney CARS rot Aufnäher !NEU!. 5 Bögen NEU Blumenseide flieder 50x70 cm 0,85 € / 1 qm, 2 Pcs Baby Füße Fondant Cutter Kuchen Form Zucker Handwerk Dekorieren Backf V3T4. Dress hanger Design Metal Cutting Die For DIY Scrapbooking Album Paper Card ZPZP. Kiltnadel Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt 10 cm 1,44€/1Stk, 48 Teflongleiter zum schrauben Ø 25 mm Rund PTFE-Gleiter Untersetzer Möbel. 100% Viscose Fabric Dark Floral Flower Collection Summer Dress 140cm Wide. Miperla 100 Stück 59967 Ø 4 mm matt Neue Acrylperlen midnight-blue. Butterer 3cm ø Stempel "Herzlichen Dank",

Katia Jaipur 50g

Katia Jaipur 50g, Katia Jaipur 50g