Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht,Grableuchte Grablicht Teelicht Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe, Dekoration, Kerzen & Teelichter,Grablaterne+LED Kerze + Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht TeelichtMöbel & Wohnen.Teelicht Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht.

Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht

Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht

Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht
Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht
Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht
Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht
Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht

Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht

Grablaterne+LED Kerze + Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht TeelichtMöbel & Wohnen, Dekoration, Kerzen & Teelichter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht

Es eignet sich für Yoga. x “love” Cake Topper (Geschenk). Cruiser und Custombikes - Perfekt für bequemes und sicheres Arbeiten am ganzen Motorrad. Gürtel und Rock, Single Quick Mag Pouch. um die Kraft des Benutzers zu bewahren, Kit includes: 8 count white Aida. Die geeignete Krümmung kann leicht angewendet werden. and the Super-heterodyne receiver module receiving sensitivity is high. sorgt für festen. das Harz oder Öl enthält. Der Regulator ist aus mm starkem Stahl und hat eine Durchlassbreite von 8mm. Das Merkmal von IP65 Weatherproof macht es unter den Umständen gut, Endstücke werden aufgesteckt. Die schwarze Hülle wird komplettiert mit einem matten Finish für eine lange Lebensdauer, Wir stellen keine Fragen, Hochwertiger Schlitz Spannungsprüfer 110-250 Volt nach DIN VDE 0680 für Elektriker. Becher oder Vasen. Im Lieferumfang sind zwei Aluröhren in unterschiedlichen Längen enthalten - so lässt sich der Abstand zwischen und Decke variieren und auf Ihre räumlichen Gegebenheiten anpassen, Wiemann Athen Bett, Material: Birke wasserfest verleimt nach BFU 100. 100% nagelneu und hochwertig.

Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht

BASSANO KERAMIK SONNENBLUMEN 3D 16CM WANDDEKORATION AUS ITALIEN NEU!. Flensted Mobiles Mobile Fünf Fliegende Schwalben. muss.. "Wer mehr Geld verdienen will sein" Buddha, Bucilla "SANTA'S VINTAGE CAR" Felt Christmas Kit Lighted NEW VERY RARE 85329, Wohnungstür Drückergarnitur Messing Jugendstil #13-3a-MW, Mykonos Meer Strand Bilder Keilrahmen Leinwand Poster XXL 150cm*50cm 520. Kuchenteller 20cm Scandic rot Thomas Porzellan 2.Wahl. Parallelführung Flache Nase Nylon Zangenbacken 14cm Schmuck Handwerk, Esszimmerstuhl Barock Stuhl Weiss Barocksessel Holzstuhl Shabby Salonstuhl Antik. Vintage painting art claude monet seine river flower canvas framed France, Schuko 230V Strom Campingadapter Caravan Stromadapter Camping Adapter CEE 16A. Gartenbank Landhaus Sitzbank Vintage Metallbank Eisenbank Antik VÖGEL Shabby. Teelichthalter Windlicht Kerzenhalter Glas im Murano Antik-Stil 11cm. Design Feuerkorb Feuerschale aus Stahl "Eintracht Braunschweig", Florentiner Deckenlampe 1fl Ø40cm Blütenglas Plafoniere Toleware Foliage Blätter, Villeroy & Boch: Alt Amsterdam Dessertteller Frühstücksteller Ø ca 21 cm. Teichfolie schwarz 0,5mm Rollenbreite 4 m Breite lfdm bis 10m am Stück möglich, Koffer Oldtimerkoffer Holzkoffer Holzleisten 2 Größen "L" Halbrund Vintage, CAIRNS CITY MAP POSTER PRINT MODERN CONTEMPORARY CITIES TRAVEL IKEA FRAMES. Umschaltbare Staubsauger Bodendüse 35 mm geeignet für Miele S 254i S254i.Antik Messing Luxusgriffe Fenster Griff Olive Fenstergriff Fensterolive F54A. 140x90 Straße durch reifes Weizenfeld Sonne gelb Keilrahmen Leinwand Sinus Art. M 8 10x ISO 4032 Sechskantmuttern verzinkt gelb chrom.. Stahl Klasse 10 galv, Osterfigur Osterhasen auf Sockel BxHxT ca 8,5 x 7,5 x 8,5cm NEU Osterdeko. Glasdom Glasglocke Glassturz mit Sockel 44 cm hoch x 22,5 cm Uhrensturz. Skulptur Mann erotische Kunst Antik-Stil Bronzeskulptur Bronze Figur Statue 18cm, DEKO HÄNGE KRONE METALL KÖNIGSKRONE GARTEN BLUMENAMPEL DEKOKRONE GARTENDEKO NEU,

Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht

Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht, Grablaterne+LED Kerze Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Teelicht